Lakeland University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Понад 150 років тому, німецькі іммігранти рубати дерева, очистили землю і побудували перші будівлі на території кампуса Лейкленд в. Там не було ні електрики, ні водопроводу, ні футбольна команда - просто загальна відданість освіту більш високого рівня,, Прихильність і дух цих стійких людей живуть по крайней Озерний край в життєвій і зростаючої кампусу навчанні і в електричному духу, який управляє програми для вищих і вищих рівнів. Сьогодні Лейкленд Коледж є з видачею диплома гуманітарних установа бакалавра і магістра, пов'язані з Об'єднаної Церкви Христа з майже 3500 студентів (900 традиційних студентів і 2600, у вихідні дні ввечері і онлайн студенти) з 24 країн, 10 на кампусі гуртожитків і більш ніж 30 спеціальностей, в тому числі наших новітніх академічних програм: авіація, зв'язку і годуючих.

Крім того, ми вечірні, вихідні та онлайн центри в Мілуокі, Медісон, штат Вісконсін-Рапідс, Chippewa Valley, Fox міста Грін-Бей, і два-річна міжнародна кампус в Токіо, Японія, Наша прихильність освіти виходить далеко за рамки класної кімнати, так як ми пропонуємо нашим студентам можливість змінити ситуацію і допомогти іншим. Озерний край студенти ведуть заклик до більш чистого довкілля, утилізації розумніші, забезпечуючи дах і їжу для бідних і боротьбі проти раку та інших захворювань. Спільнота послуга є частиною ДНК Лейкленд студентів.

Наші студенти-спортсмени є силою, яка буде вважатися, так як наші чоловічі і жіночі команди і окремі особи змагатися в NCAA Division III бейсбол, баскетбол, крос-кантрі, футбол, гольф, футбол, софтбол, теніс, легка атлетика, волейбол і боротьба.

Чи є у вас що потрібно, щоб стати Маски?

Найкращий спосіб, щоб дійсно дізнатися це відвідати головному кампусі Лейкленд Коледжу або центр поруч з вами. Виберіть дату Предпросмотр день і зареєструватися на спеціальних сесіях з іншими студентами середньої школи. Або вибрати інший день, що краще для вас, і ми створили графік, який включає в себе те, що ви найбільше хотіли б побачити і зробити. Ви можете зв'язатися з Лейкленд приймальної комісії 800-242-3347.

Потім ви можете подивитися, що це означає бути велика риба!

Розташування

Плімут

Address
Lakeland College,
W3718 South Drive

WI 53073-4878 Плімут, Вісконсін, США