Lawrence University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Найкращий приватний житловий гуманітарний досвід

Lawrence University є високопоставленим приватним житловим коледжем гуманітарного мистецтва і консерваторією музики, яка присвячена виключно вищої освіти. Розташований у вітальній частині штату Вісконсін, 15% з 1500 студентів з більш ніж 50 країн за межами США, громада Лоуренса є однією з найрізноманітніших у світі. Гордий член коледжів, які змінюють життя організації, Лоуренс присвячений зайнятий підхід навчання, який розвиває здібності, які високо цінуються випускників шкіл і роботодавців.

Швидкі факти

Індивідуальне співвідношення 9 до 1 студента до факультету прирівнюється до високо індивідуалізованого досвіду навчання.

Зайняті 99% студентів Лоуренса протягом шести місяців після закінчення навчання повністю зайняті роботою, аспірантурою або офіційним післядипломним досвідом.

Доступне Лоуренс прагне надавати допомогу іноземним студентам у фінансуванні їх освіти. Міжнародні студентські стипендії та допомога на основі необхідності доступні для всіх студентів.

Вітальне житло на території кампусу гарантується в безпечній та інклюзивній громаді.

http://tour.lawrence.edu/

Програми

  • Бакалавр мистецтв з 44 напрямками навчання
  • Бакалавр музики з 4 загальними спеціальностями та двома напрямками акценту
  • Бакалавр мистецтв і бакалавра музики - 5-річний двомісний ступінь

Займався навчанням у Лоуренса

Залучене навчання включає в себе складні та змістовні індивідуальні навчальні досвіди з викладачами та однолітками у класі, середньому 15 студентів. Ці активні навички вивчення, обговорення, дослідження та створення підготують вас до адаптації та процвітання у світі, що постійно змінюється.

На Lawrence, наші 1500 студентів приїжджають з найбільш великих міст світу та найменших міст утворити згуртовану житлову спільноту в межах вітаючого та безпечного міста. Студенти Лоуренса академічно, соціально, культурно та економічно різноманітні. Вони розумні, доброзичливі і процвітають у співпраці.

Поза головним кампусом, Лоуренс пропонує кампус досвідом на нашому безтурботному кампусі 441 акр Bjorklunden, відступ всього 160 кілометрів на північний схід від Appleton, і наш Лондонський центр, розташований в самому серці Лондона Великобританії, одного з найбільш захоплюючих світових міст світу.

Вітаючи кампус у вітальному місті

Епплтон, штат Вісконсін, є яскравим містом 74 000 чоловік, що є частиною місцевого регіону, населеного понад 230 000 чоловік. Культурний і комерційний центр цього регіону, Appleton регулярно з'являється в списках міст США, які є найбезпечнішими і мають найвищу якість життя.

Appleton

Його суміш з космополітом з природним робить Appleton справжнім перлиною і місцем, яке часто дивує наших відвідувачів з таких місць, як Нью-Йорк, Чикаго, Лос-Анджелес і Денвер, які чекали чогось зовсім іншого, ніж місто в північно-східному штаті Вісконсін.

Про Appleton

З населенням 73000 (в районі метро чверті мільйона), Appleton є частиною одного з найбільш швидко зростаючих столичних районів на Середньому Заході. Розмір території, культурна складність та широкий спектр підприємств дають вам широкі можливості для стажувань, дослідницьких проектів, громадської активності та громадських послуг.

Звідти можна потрапити сюди.

ATW (аеропорт Епплтона) знаходиться всього в 6 милях від кампусу. Він обслуговує Appleton, підключившись до основних вузлів великих авіакомпаній: United / Continental (через Chicago O'Hare); і Дельта (Детройт, Міннеаполіс і Атланта).

Про цю погоду ...

Добре, ми визнаємо це може приїхати холодний тут (середній січень високий / низький: 24 ° F / 7 ° F), та це сніг (приблизно 4 ноги за зиму). Але ми також знаємо, як боротися з нею (одягатися в шари). Зимовий виграш: весна вражаюча. Падіння теж дуже казкове.

Вийдіть (сторона)!

Біг, походи в гори, їзда на велосипеді, веслування, сидячи. Якщо ви зробите будь-яку з цих речей - і є хороший шанс, що ви зробите принаймні одну з них - у вас буде багато місць на відкритому повітрі, щоб зробити їх по всій території: від High Cliff State Park на озері Winnebago 10 миль від кампусу, до північно-течучого Fox Річка бігаюча по краю Lawrence, до десятків парків в межах двох-милі радіус кампусу.

І якщо ви шанувальник бейсболу, ви можете зловити Мілуокі пивоварів класу мінорної команди ліги, Вісконсін Timber Rattlers в Time Warner Field, всього в 6 милях від кампусу.

114990_DSC_9224-X2.jpg

Коледж авеню

Чикаго має Чудовий Майл. Appleton має Коледж Avenue, з запаморочливим безліччю ресторанів (з п'яти-зірки обідаючого до пізньої ночі pizza), пучок великих цехів кави, та дюжин магазинів. Все це прямо біля ваших дверей у Лоуренса. І якщо вам потрібно ще більше покупок, вам потрібно лише відправитися в торговий центр Fox River Mall, всього в 5 милях від кампусу.

Покажіть вашій компанії ідентифікаційну картку Лоуренса, щоб викупити акції та знижки

Бродвей в коледжі

Половина милі від кампусу, Центр виконавських мистецтв Fox Cities приносить світ розваг в Appleton. Це 45 долларов США мільону ювеліра місця 2,100 (з “найгіршим місцем у будинку” ледве 100 ніг з стадії). Appleton - не Milwaukee або Madison - приймав прем'єри Вісконсіна короля Лева і Wicked.

Маленьке яблуко більш електричне, ніж Big Apple?

20 серпня 1882 року Епплтон став першим містом, що виробляв електроенергію на ринку. (Через два тижні Нью-Йорк став другим містом, що зробив це.)

Розташування

Appleton

Address
711 E. Boldt Way
Appleton, Вісконсін, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія