Прочитайте офіційний опис

Найкращий приватний житловий гуманітарний досвід

Lawrence University є високопоставленим приватним житловим коледжем гуманітарного мистецтва і консерваторією музики, яка присвячена виключно вищої освіти. Розташований у вітальній частині штату Вісконсін, 15% з 1500 студентів з більш ніж 50 країн за межами США, громада Лоуренса є однією з найрізноманітніших у світі. Гордий член коледжів, які змінюють життя організації, Лоуренс присвячений зайнятий підхід навчання, який розвиває здібності, які високо цінуються випускників шкіл і роботодавців.

Швидкі факти

  1. Індивідуальне співвідношення 9 до 1 студента до факультету прирівнюється до високо індивідуалізованого досвіду навчання.
  2. Зайняті 99% студентів Лоуренса протягом шести місяців після закінчення навчання повністю зайняті роботою, аспірантурою або офіційним післядипломним досвідом.
  3. Доступне Лоуренс прагне надавати допомогу іноземним студентам у фінансуванні їх освіти. Міжнародні студентські стипендії та допомога на основі необхідності доступні для всіх студентів.
  4. Вітальне житло на території кампусу гарантується в безпечній та інклюзивній громаді.

http://tour.lawrence.edu/

Програми

  • Бакалавр мистецтв з 44 напрямками навчання
  • Бакалавр музики з 4 загальними спеціальностями та двома напрямками акценту
  • Бакалавр мистецтв і бакалавра музики - 5-річний двомісний ступінь

Займався навчанням у Лоуренса

Залучене навчання включає в себе складні та змістовні індивідуальні навчальні досвіди з викладачами та однолітками у класі, середньому 15 студентів. Ці активні навички вивчення, обговорення, дослідження та створення підготують вас до адаптації та процвітання у світі, що постійно змінюється.

На Lawrence, наші 1500 студентів приїжджають з найбільш великих міст світу та найменших міст утворити згуртовану житлову спільноту в межах вітаючого та безпечного міста. Студенти Лоуренса академічно, соціально, культурно та економічно різноманітні. Вони розумні, доброзичливі і процвітають у співпраці.

Поза головним кампусом, Лоуренс пропонує кампус досвідом на нашому безтурботному кампусі 441 акр Bjorklunden, відступ всього 160 кілометрів на північний схід від Appleton, і наш Лондонський центр, розташований в самому серці Лондона Великобританії, одного з найбільш захоплюючих світових міст світу.

Вітаючи кампус у вітальному місті

Епплтон, штат Вісконсін, є яскравим містом 74 000 чоловік, що є частиною місцевого регіону, населеного понад 230 000 чоловік. Культурний і комерційний центр цього регіону, Appleton регулярно з'являється в списках міст США, які є найбезпечнішими і мають найвищу якість життя.

Appleton

Його суміш з космополітом з природним робить Appleton справжнім перлиною і місцем, яке часто дивує наших відвідувачів з таких місць, як Нью-Йорк, Чикаго, Лос-Анджелес і Денвер, які чекали чогось зовсім іншого, ніж місто в північно-східному штаті Вісконсін.

Про Appleton

З населенням 73000 (в районі метро чверті мільйона), Appleton є частиною одного з найбільш швидко зростаючих столичних районів на Середньому Заході. Розмір території, культурна складність та широкий спектр підприємств дають вам широкі можливості для стажувань, дослідницьких проектів, громадської активності та громадських послуг.

Звідти можна потрапити сюди.

ATW (аеропорт Епплтона) знаходиться всього в 6 милях від кампусу. Він обслуговує Appleton, підключившись до основних вузлів великих авіакомпаній: United / Continental (через Chicago O'Hare); і Дельта (Детройт, Міннеаполіс і Атланта).

Про цю погоду ...

Добре, ми визнаємо це може приїхати холодний тут (середній січень високий / низький: 24 ° F / 7 ° F), та це сніг (приблизно 4 ноги за зиму). Але ми також знаємо, як боротися з нею (одягатися в шари). Зимовий виграш: весна вражаюча. Падіння теж дуже казкове.

Вийдіть (сторона)!

Біг, походи в гори, їзда на велосипеді, веслування, сидячи. Якщо ви зробите будь-яку з цих речей - і є хороший шанс, що ви зробите принаймні одну з них - у вас буде багато місць на відкритому повітрі, щоб зробити їх по всій території: від High Cliff State Park на озері Winnebago 10 миль від кампусу, до північно-течучого Fox Річка бігаюча по краю Lawrence, до десятків парків в межах двох-милі радіус кампусу.

І якщо ви шанувальник бейсболу, ви можете зловити Мілуокі пивоварів класу мінорної команди ліги, Вісконсін Timber Rattlers в Time Warner Field, всього в 6 милях від кампусу.

114990_DSC_9224-X2.jpg

Коледж авеню

Чикаго має Чудовий Майл. Appleton має Коледж Avenue, з запаморочливим безліччю ресторанів (з п'яти-зірки обідаючого до пізньої ночі pizza), пучок великих цехів кави, та дюжин магазинів. Все це прямо біля ваших дверей у Лоуренса. І якщо вам потрібно ще більше покупок, вам потрібно лише відправитися в торговий центр Fox River Mall, всього в 5 милях від кампусу.

Покажіть вашій компанії ідентифікаційну картку Лоуренса, щоб викупити акції та знижки

Бродвей в коледжі

Половина милі від кампусу, Центр виконавських мистецтв Fox Cities приносить світ розваг в Appleton. Це 45 долларов США мільону ювеліра місця 2,100 (з “найгіршим місцем у будинку” ледве 100 ніг з стадії). Appleton - не Milwaukee або Madison - приймав прем'єри Вісконсіна короля Лева і Wicked.

Маленьке яблуко більш електричне, ніж Big Apple?

20 серпня 1882 року Епплтон став першим містом, що виробляв електроенергію на ринку. (Через два тижні Нью-Йорк став другим містом, що зробив це.)

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Lawrence University

Консерваторія Lawrence University обслуговує близько 350 висококваліфікованих, захоплених і пристрасних студентів. З трьома ступенями, чотирма спеціальностями, двома напр ... [+]

Про

B.Mus. ступінь дозволяє зосередитися насамперед на музиці в професійній програмі ступеня, яка заснована на принципах ліберальної освіти. Ви можете здобувати освіту у виконанні, музичній освіті або теорії / композиції. Приблизно дві третини ваших занять будуть в музиці, включаючи уроки, класи, такі як теорія музики та історія, а також ансамблі, тоді як класи не-музики становитимуть третину ваших занять. Як результат, ви отримаєте всебічну освіту разом з музичною інструкцією найвищої якості, підготуючи вас до викликів та можливостей життя у 21 столітті.... [-]

США Appleton
інформація
англійська
Денне навчання
4 - 5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Lawrence University

У глобальних дослідженнях ми досліджуємо широкий спектр культурних, політичних, релігійних, економічних та екологічних питань, які виникають, коли ми розглядаємо світ як ... [+]

Про

Глобальні дослідження У глобальних дослідженнях ми досліджуємо широкий спектр культурних, політичних, релігійних, економічних та екологічних питань, які виникають, коли ми розглядаємо світ як взаємопов'язане ціле. Ця міждисциплінарна майстерня дозволить вам ставитися до питань, які не обмежуються однією країною або регіоном, але думати про свої питання з глобальної точки зору в одному з чотирьох напрямків: Національні та ідентичні, Глобальні міста, Безпека людини та Мистецтво та обмін.... [-]

США Appleton
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Lawrence University

Економісти будують моделі та аналізують дані, щоб зрозуміти, як люди роблять вибір і як функціонують економіки. ... [+]

Про

Економісти будують моделі та аналізують дані, щоб зрозуміти, як люди роблять вибір і як функціонують економіки.

Багато підполів економіки охоплюють найрізноманітніші теми, а керівники органів влади, а також у бізнесі та інших організаціях використовують інструменти економіки для інформування своїх рішень.

Ви можете насолоджуватися цим, якщо вас цікавитьРозуміння того, як соціологи підходять до вивчення поведінки людиниКар'єра в бізнесі, фінансах, консалтингу, правах, охороні здоров'я, державній службі, освітіРозробка навичок абстрактного моделювання для структуризації мисленняРозробка навичок кількісного мислення для збирання, структурування та аналізу данихДослідження того, як працюють ринки і чому це важливоДосліджуючи, чому деякі країни багаті, але більшість з них не єВивчення ролей підприємництваПравоохоронці іноді парні з економікоюМатематикаУрядІнноваціїПсихологіяМузичне виконанняІноземні мовиМіжнародні дослідженняЕкологічні дослідженняКитайські дослідженняРосійські дослідженняГлобальні дослідженняЖиття після Лоуренса... [-]
США Appleton
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Lawrence University

Дослідження кіно розглядає відеоматеріал у всіх його форматах і платформах як життєво важливі форми мистецтва та культурні артефакти, які можна ретельно проаналізувати. Д ... [+]

Про

Дослідження кіно розглядає відеоматеріал у всіх його форматах і платформах як життєво важливі форми мистецтва та культурні артефакти, які можна ретельно проаналізувати. Досліджуйте історію, аналіз та інтерпретацію відео як ключової форми сучасної культури.

Розробити фон в теорії та критиці рухомих зображень, щоб створити більш глибокий рівень задоволення при вивченні технічних, стилістичних та риторичних пристроїв, які фільми використовують для створення та передачі сенсу. Ви також матимете можливість створити та продемонструвати своє власне мистецтво у топ-кінотеатрі.... [-]

США Appleton
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Lawrence University

Навчальна програма психології у Лоуренса добре збалансована, щоб представити широту основних областей психології, включаючи клінічну, когнітивну, розвиток, здоров'я, невр ... [+]

Про

Психологія - це наука про розум і поведінку.

Навчальна програма психології у Лоуренса добре збалансована, щоб представити широту основних областей психології, включаючи клінічну, когнітивну, розвиток, здоров'я, неврологію, особистість і соціальну психологію. Відділ психології також забезпечує поглиблене вивчення конкретних тем, таких як психофармакологія, музика, мова, психопатологія, розвиток підлітків, упередження та емоції.... [-]

США Appleton
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Lawrence University

Відділ фізики Lawrence University пропонує одну з провідних програм фізики в країні, що має широту і глибину в програмах фізики, які часто не зустрічаються на рівні студе ... [+]

Про

Відділ фізики Lawrence University пропонує одну з провідних програм фізики в країні, що має широту і глибину в програмах фізики, які часто не зустрічаються на рівні студентів.

Ви навчитеся практиці фізики через програму, яка має взаємодію між класами та спільними навчальними заходами, все в рамках спільного середовища, яке фокусується на успішності студентів. Ви досягнете успіху завдяки нашим програмам підпису, пов'язаним з областями факультетської експертизи, у поєднанні з науковою підготовкою, яка починається в навчальному плані і досягає дозрівання в наукових стипендіях та проектах старшого досвіду.... [-]

США Appleton
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
711 E. Boldt Way
Appleton, Wisconsin, США