Long Beach City College / Rosenborg

Введення

Прочитайте офіційний опис

Починаючи з 1927 року, міський коледж Лонг-Біч знаходиться в центрі громади, пропонуючи освітні програми з прагненням досконалості у навчанні студентів у культурно різноманітному та яскравому середовищі.

Коледж швидко зростав під час і після Другої світової війни, і в 1949 році до нього додався кампус Тихоокеанського узбережжя, колишній Гамільтон-Джуніор Хайтон. По мірі зростання на початку 1970-х років було додано численні кампуси та супутникові локації. Внаслідок державного законодавства коледж відокремився від Єдиного шкільного округу Лонг-Біч і став незалежним округом коледжів Лонг-Біч із власною місцевою виборчою радою піклувальників.

Лонг-Біч-Сіті-коледж продовжує користуватися заслуженою репутацією досконалості завдяки своїм навчальним програмам, а його випускники досягають колосальних успіхів після переходу в чотирирічні коледжі або вступу до робочої сили. Репутація коледжу ще більше посилюється завдяки ключовим партнерствам та ініціативам економічного розвитку. Завдяки своїм численним досягненням LBCC має хороші позиції, щоб спиратися на свої традиції успіху у служінні громаді для наступних поколінь.

Розташування

Довгий пляж

Address
California 1,1305
90806 Довгий пляж, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми