Loyola Marymount University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснований у 1911 році, ЛМУ - це найвищий університет, що має коріння в традиціях єзуїтів та Меріманд. Ми прагнемо сприяти різноманітній академічній спільноті, багатій на можливість інтелектуального залучення та досвіду в реальному світі. Ми зараховуємо академічно амбітний, полікультурний та соціально-економічно різноманітний студентський орган. Ми набираємо, зберігаємо та підтримуємо різноманітні викладачі, віддані досконалість у викладанні, наукових дослідженнях, стипендіях та творчості. Наші три містечка лежать в самому центрі Лос-Анджелеса, глобальної столиці для мистецтв і розваг, інновацій та технологій, бізнесу та підприємництва.

Loyola Marymount University пропонує суворі бакалаврські, випускні та професійні програми для академічно амбітних студентів, відданих життю сенсу та мети. Ми користуємося своїм розташуванням у Лос-Анджелесі, динамічному місті, яке гостро фокусує питання сучасності та забезпечує ідеальний контекст для навчання, досліджень, творчої роботи та активного залучення. За наміром та філософією ми запрошуємо чоловіків та жінок, різноманітних за талантами, інтересами та культурним походженням, щоб збагатити нашу освітню спільноту та просунути нашу місію:

  • Заохочення до навчання
  • Виховання всієї людини
  • Служба віри та сприяння справедливості

Університет є інституційно прихильним до римо-католицизму і черпає своє фундаментальне натхнення з об'єднаної спадщини єзуїтів, релігії Пресвятого Серця Марії та сестер святого Йосифа Оранського. Ця католицька ідентичність та релігійна спадщина відрізняють ЛМУ від інших університетів і служать основою для розуміння нашої трикратної місії.

Розташування

Лос-Анджелес

Address
Loyola Marymount University Drive,1
90045 Лос-Анджелес, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія