Loyola University New Orleans College of Music and Fine Arts

Введення

Прочитайте офіційний опис

Музичний та медіа-коледж Лойоли служить видатним центром вивчення виконавських та візуальних мистецтв серед усіх єзуїтських коледжів та університетів у Сполучених Штатах і визнає історичну роль музики та мистецтва в Римо-Католицькій Церкві.

Наш коледж готує студентів до професій у мистецтві або інших галузях таким чином, щоб відображати єзуїтські ідеали істини, служіння та справедливості, а також забезпечити кампус, регіон та країну діяльністю, що демонструє відданість університету мистецтву.

Школа музики пропонує широкий спектр програм, включаючи бакалаврські та магістерські програми з музичного виконавства (вокальні, інструментальні та клавішні), програми з музичної освіти та третю найстарішу програму з музичної терапії в США.

Програми Лойоли у відділі досліджень кіно та музичної індустрії (за участю бакалавра наук та бакалавра музики) є видатними, як і наша оперна програма - безперечно найкраща у всьому регіоні узбережжя Мексиканської затоки.

На кафедрі мистецтв коледж пропонує ступінь бакалавра та магістра в галузі студійної практики.

Відділ театрального мистецтва та танцю пропонує ступінь бакалавра театрального мистецтва, ступінь бакалавра театрального мистецтва та музичного театру, а також ступінь бакалавра театрального мистецтва з неповнолітньою спеціалістом з ділового адміністрування.

Департамент дизайну пропонує бакалавр дизайну та бакалавр інтерактивного дизайну.

Коледж підтримує особливі стосунки з кількома важливими культурними організаціями, зокрема Симфонічним оркестром Луїзіани та Оперою Нового Орлеана, багато з яких артисти також викладають для нас.

Розташування

Новий Орлеан

Address
Saint Charles Avenue,6363
70118 Новий Орлеан, Луїзіана, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія