Lycoming College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Lycoming College має нинішній статус національного коледжу гуманітарних наук, значною мірою тому, що його керівники залишаються непохитними до традицій, заснованих його засновниками, вважаючи, що найкраща підготовка людини до щасливого та успішного життя - це час, витрачений на вивчення ліберальних мистецтв і наук.

Lycoming College дотримується принципу, згідно з яким освіта гуманітарних наук забезпечує чудову основу для поінформованого та продуктивного життя. Отже, ступінь бакалавра (бакалавр мистецтв або бакалавр наук) присвоюється студенту, який закінчив освітню програму, що включає два принципи гуманітарної освіти, відомі як розподіл та концентрація.

Завдання принципу розподілу полягає у забезпеченні досягнення студентом інтелектуальної широти шляхом вивчення мистецтв, гуманітарних наук, математики, природничих та соціальних наук, а також сучасних чи стародавніх мов та їх літератури. Мета принципу концентрації полягає у забезпеченні глибини навчання шляхом завершення навчальної програми з кожної дисципліни чи предметної області, відомої як основна. Ефект обох принципів полягає у передачі знань, спонуканні до розслідування та спонуканні до творчої думки.

Розташування

Вільямспорт

Address
College Place,One
17701 Вільямспорт, Пенсильванія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія