Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Maryville College

Maryville College ідеально розташований у місті Мерівілл, штат Теннессі, між Національним парком Великих Смокіїв та Ноксвіллом, третім за величиною містом штату. Maryville College відомий своїм студентам, пропонує своїм студентам суворе та високоосвічене особисте досвід, він є національним вищим навчальним закладом, який успішно приєднується до ліберального мистецтва та професійної підготовки в партнерстві з іншими. Заснована в 1819 році, Мерівілл є 12-м найстарішим коледжем на півдні і підтримує зв'язок з Пресвітеріанською Церквою (США). Загальна кількість студентів на освітній семестр 2016 року - 1 198.

Опис місії

Maryville College готує студентів до життя громадянства та лідерства, тому що ми кидаємо виклик кожному шукати істину, розростатися в мудрості, працювати на справедливість і присвятити життя творчості та служіння народам світу.

Заява про ідентичність

Maryville College - це студентське, ліберальне мистецтво, місцеве співтовариство віри та навчання, засноване в пресвітеріанській / реформованій традиції, що служить студентам різного віку та досвіду.

Заява про призначення

Maryville College - це ліберальне мистецтво, коледж, пов'язаний з церквою. Він прагне бути інструментом визволення і зростання для дорослих різного віку. Завдяки своїм навчальним програмам коледж підтверджує незмінну цінність широкого кола навчання в гуманітарних науках, в науках та в мистецтві. Щоб уникнути вузької спеціалізації, коледж прагне розширювати можливості для кар'єри та розвивати справжнє почуття покликання.

Щоб підготувати студентів до світу невизначеності та прискорення змін, коледж прагне стимулювати цілеспрямоване дослідження, заохочувати аналітичне мислення та ефективне виявлення, сприяти розрізнюванню естетичного смаку та обгрунтованого судження, надавати можливість для розвитку особистих цінностей та виховання глибини турбота про осіб, що призводить до конструктивних дій. Заснована лідерами пресвітеріанської / реформованої традиції, Maryville College пов'язаний з Пресвітеріанською Церквою США за добровільним заповітом. В атмосфері свободи та чутливості, Maryville College свідчить про Боже одкровення в Ісусі Христі, який закликає всіх людей шукати істину, працювати на справедливість, розвивати мудрість і стати люблячими людьми. Продовжуючи цю життєву віру, коледж вважає, що він повинен уважно та смиренно слухати всі людські голоси, щоб він міг почути поклик Божий незалежно від того, як Бог може говорити.

Maryville College , по суті, є спільнотою для навчання. В цю спільноту входять люди з різними інтересами, передусім, переконанням та національності. Факультет, як група вчених, котрі прагнуть зберегти та розвивати знання, підкреслюють ефективне навчання та заохочує підтримувати відносини зі студентами. Студентам виклик зростати в академічній компетентності, особистому та соціальному зрілості, а також духовному розпізнаванні та відданості. У такій атмосфері відкритості та піклування формуються міцні дружні стосунки. Забезпечуючи турботу про інших на кампусі та за її межами, поділяючи справжню турботу про навколишній світ і прагнучи виконати ціль коледжу, директори, адміністрація, співробітники, факультети та студенти прагнуть побудувати та зміцнювати людську спільноту.

Заява про цілі, прийняте квітнем 1980 року

Бачення різноманітності

Заява Maryville College про цілі визначає прихильність до різноманіття:

" Maryville College , по суті, є спільнотою для навчання. Ця спільнота включає людей з різними інтересами, передусім, переконанням та національності ".

Коледж має видатну історію, що підтверджує різноманіття як важливе значення для вищої освіти. Перша жінка, яка закінчила коледж у Тенесі, отримала ступінь Maryville College . Коледж був одним з перших, який виховував афро-американців, і керував зусиллями кінця ХIХ століття, спрямованими на підтримку расової інтеграції у вищу освіту в державі. У коледжі існують інші давні зобов'язання щодо різноманітності, які включають міжнародну освіту, вирішення проблем громади глухих та навчання студентів з Південної Аппалачі. Але Maryville College також визнає початок двадцять першого сторіччя як вікно можливості вирішення нових та постійних викликів різноманітності в місцевих, національних та глобальних умовах. Ці проблеми включають расові та крос-культурні зв'язки, проблеми гендеру та людської сексуальності, діалог та конфлікти між релігійними конфесіями та між різними релігійними конфесіями, а також різноманітність факультету, співробітників та студентів.

Наявність різноманітного освітнього співтовариства дає змогу виконувати зобов'язання щодо демократичного громадянства. Вплив ідей, культур та цінностей інших людей дозволяє усім членам навчального співтовариства розвиватися інтелектуально, духовно та емоційно. Різноманітність покращує навчання, оскільки визнає цінність всіх людей. Вона мотивує учням відкрити досягнення та традиції близьких та далеких культур, більш повно оцінити їхню власну спадщину та розвивати більшу самосвідомість. Не менш важливо, різноманітність полегшує критичний аналіз історії, припущень та поведінки, які слугують маргіналізацією деяких членів нашої місцевої та глобальної громад. Таким чином, різноманіття заохочує студентів розвивати інтелектуальну спритність та чутливість до перегляду довготривалих припущень про інших після уважного слухання або спостереження за виразом різних реалій. Хоча така експертиза може виявити протиріччя і викликати сильні емоції, діалог, посилений різноманітністю, може поширювати критичне мислення, співчуття та смирення.

Заснована на освітянських перевагах різноманітності, Maryville College of Maryville College прагне забезпечити безпечне та цивільне середовище, яке заохочує до пізнання, цікавості та поваги до тих, чиї уявлення та досвід набувають різноманітні традиції. Коледж прагне сприяти крос-культурному співробітництву та запропонувати нові голоси для розширення навчального середовища. Визнаючи, що критична взаємодія з різноманітністю потребує особистого досвіду, факультети, співробітники та студенти заохочуються до вивчення різноманітності навчальних та навчальних програм, коли вони вивчають та відзначають багату різноманітність людських дарів. Члени спільноти з'єднуються з різними групами, щоб отримувати підтримку, збільшувати знання, отримувати нові перспективи та відкривати вікна можливості через соціальні дії. За проектом, членство в Maryville College обіцяє взаємодія з різними людьми, перспективами та ідеями.

Заява про недискримінацію

Maryville College не робить дискримінації за ознакою раси, кольору шкіри, статі, етнічного чи національного походження, релігії, сексуальної орієнтації, віку, інвалідності чи політичних переконань у наданні освітніх можливостей та вигод.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

Maryville College

Навчальна програма з біології забезпечує студенту підготовку звуку в основних областях біологічної науки, дозволяючи концентрацію в спеціалізованих областях, що представл ... [+]

Біологія

ПРОГРАМИ ДОСЛІДЖЕННЯ:

Бакалавра біологіїBS в галузі біологіїБіологія для ліцензування вчителяНевеликий в біологіїОпитування недавніх випускників відділу природничих наук

83% заробляють вищу освіту або переслідують один.

98% відповіли, що МЦ підготував їх "дуже добре" або "добре" для аспірантури.

95% респондентів заявили, що знову обирають MC для отримання ступеня бакалавра.... [-]

США Maryville
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Maryville College

У відділі музичних факультетів Maryville College розташованому в новому центрі мистецтв Клейтона, надається всеосяжний науковий ступінь з акредитації за програмою "N ... [+]

Музика

ПРОГРАМИ ДОСЛІДЖЕННЯ:

BA в музиціBM в теорії музики-композиціїBM в музичній освіті, вокальний фокусBM в музичній освіті, інструментальне наголосBM у виконанні, голос - незначні в музиціЧому вивчати музику в МС?

У відділі музичних факультетів Maryville College розташованому в новому центрі мистецтв Клейтона, надається всеосяжний науковий ступінь з акредитації за програмою "NASM" в межах визнаного досвіду ліберального мистецтва Maryville College . Національна асоціація музичних шкіл - це організація шкіл, консерваторій, коледжів та університетів, що включають приблизно 650 акредитованих інституційних членів. Вона встановлює національні стандарти для студентів та аспірантів та інших повноважень для музичних та музичних дисциплін, а також надає допомогу установам та окремим особам, які займаються художніми, науковими, освітніми та іншими музичними заходами. Студенти в Maryville College отримають кваліфіковану інструкцію з теорії музики, історії музики та виконавської майстерності. Наші п'ять спеціальностей музики, бакалавр мистецтв у музиці, бакалавр музичної музичної освіти (хоровий), бакалавр музичної музичної освіти (інструментальний), бакалавр музики з вокальністю, бакалавр музики в теорії та композиції , Забезпечувати достатню підготовку та гнучкість у досягненні кар'єри за участю музики або випускної школи.... [-]

США Maryville
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Maryville College

Ви готові змінити життя студента? Maryville College в галузі викладання англійської мови як другої мови (TESL) готує вас до роботи з prekindergarten через 12 класів мови ... [+]

Англійська як друга мова - Викладання

ПРОГРАМИ ДОСЛІДЖЕННЯ: бакалавр з викладання англійської мови як другої мови (ESL) для ліцензування вчителя

Чому навчатися англійській мові як другу мову в МС?

Ви готові змінити життя студента? Maryville College у викладанні англійської мови як другої мови (TSEL) готує вас до роботи з prekindergarten через 12 класів мови. Дослідження підкреслюють лінгвістику, вивчення другої мови, психологію розвитку мови та педагогічні навички, необхідні для впливу на молодих учнів англійської мови. З вимогою про неповнолітній іноземній мові ви краще зрозумієте процес вивчення мови, який допоможе вам зв'язатися з вашими учнями.... [-]

США Maryville
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Maryville College

Обчислювальна техніка стимулює інновації в науці, починаючи від проекту геному людини до дослідження вакцини від СНІДу, до моніторингу та захисту навколишнього середовища ... [+]

Комп'ютерна наука

ПРОГРАМИ ДОСЛІДЖЕННЯ:

Бакалавра комп'ютерних наукМалий в області комп'ютерних наукНевелика в AnalyticsЧому вивчати комп'ютерні науки в МС?

Обчислювальна техніка стимулює інновації в науці, починаючи від проекту геному людини до дослідження вакцини від СНІДу, до моніторингу та захисту навколишнього середовища. Це дисципліна, яка зачіпає практично все, що ми робимо. Комп'ютерна наука розвиває фундаментальні навички, щоб визначати успіх, незалежно від того, де йде кар'єра. У Maryville College , студенти комп'ютерної науки навчаються використовувати математичне та обчислювальне мислення для вирішення реальних проблем шляхом поєднання кваліфікації в програмуванні з розумінням систем. Нам чекають багато різноманітних можливостей - ми раді вітати вас, щоб розпочати свій шлях з нами!... [-]

США Maryville
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Maryville College

Ви готові подорожувати світом? Готові випробувати життя в іноземних культурах? Готовність вирішити проблеми сучасного глобального бізнесу? Весь бізнес сьогодні є глобальн ... [+]

Міжнародний бізнес

ПРОГРАМИ ДОСЛІДЖЕННЯ: Бакалавра міжнародного бізнесу

Чому вивчати міжнародний бізнес в MC?

Ви готові подорожувати світом? Готові випробувати життя в іноземних культурах? Готовність вирішити проблеми сучасного глобального бізнесу? Весь бізнес сьогодні є глобальним або, принаймні, постраждалим від глобальних подій, і тому мислення в усьому світі є першим кроком у навчанні, щоб орієнтуватися в сьогоднішньому конкурентному діловому світі. Ви будете занурені в навчальний план, який вимагає, щоб ви витрачали принаймні повний семестр за кордоном у більш ніж 100 країнах, а також навчалися, і, сподіваюсь, вільно володієте іноземною мовою. Ви також вивчатимете міжнародну політику, економіку, історію, релігію та культуру, а також усі основні основи бухгалтерського обліку, фінансів, управління та стратегії. Ви будете формувати тісні зв'язки з викладачами, які прожили і працювали за кордоном, широко подорожували, і які можуть збагатити вашу освіту за допомогою проектного навчання, практичного застосування та безцінних зв'язків. Наш міжнародний бізнес-майор відповідає вимогам ринку для випускників з глобальним світоглядом, які добре обізнані, висококваліфіковані та досвідчені.... [-]

США Maryville
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Maryville College

Політознавство (PLS) магістра в Maryville College готує вас до кар'єри у великій кількості державних, дипломатичних, неурядових, засобів масової інформації та правови ... [+]

ПолітологіяЧому вивчати політологію в МС?

Вам би подобалося працювати на політичну кампанію США? Чи хочете ви дізнатись більше про глобальні політичні питання та вивчати рішення деяких найбільших соціальних проблем у світі через участь у міжнародному конкурсі призів Hult? Ви хотіли б взяти американські та міжнародні курси підготовки до вищої освіти від факультету, який регулярно виїжджає за кордон і працював аналітиками політики, міжнародними спостерігачами за виборами та документальними фільмами?... [-]

США Maryville
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Maryville College

Майор психології пропонує широку основу для розуміння поведінки та психічних процесів. Зосереджуючись на поведінці та пізнанні людини, студенти в основному отримують розу ... [+]

Психологія

ПРОГРАМИ ДОСЛІДЖЕННЯ:

Бакалавра психологіїБакалавр психологічного консультуванняМалої в психологіїНевелика в AnalyticsЧому вивчати психологію в МС?

Чому люди роблять те, що вони роблять? Як діти вчаться і розвиваються? Як упередження формуються, і за яких обставин люди частіше допомагають один одному? Це лише зразок питань, які в галузі психології намагаються відповісти. Майор психології пропонує широку основу для розуміння поведінки та психічних процесів. Зосереджуючись на поведінці та пізнанні людини, студенти в основному отримують розуміння індивідуальних відмінностей, групової поведінки та впливу екологічних та соціальних факторів. Ми надаємо студентам інструменти, необхідні для наукового вивчення поведінки та вміння зосередити курсові роботи у галузях, що представляють особливий інтерес, при отриманні необхідної ширини у соціальній, когнітивній, розвитку та клінічній сферах.... [-]

США Maryville
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

BSc

Maryville College

У віці великих даних більше даних було створено за останні два роки, ніж у всій історії людського роду. Бізнес аналітики тлумачать та аналізують ці дані з метою покращенн ... [+]

Бізнес-аналітика

ПРОГРАМИ ДОСЛІДЖЕННЯ: BS в бізнес-аналізі; Невелика в Analytics

Навіщо вивчати бізнес-аналітики в MC?

У віці великих даних більше даних було створено за останні два роки, ніж у всій історії людського роду. Бізнес аналітики тлумачать та аналізують ці дані з метою покращення функціонування бізнесу та організацій. Ці професіонали працюють скрізь від компаній Fortune 500 до лікарень, некомерційних установ та державних організацій. Успішні бізнес-аналітики мають унікальне поєднання знань з домену та надійного фундаменту в галузі математики, статистики та інформатики.... [-]

США Maryville
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Maryville College

Магістр наук про вправи надає складний освітній досвід для студентів, які бажають пройти медичну / фітнес-кар'єру та продовжити свою освіту на випускному рівні. ... [+]

Вправи науки

ПРОГРАМИ ДОСЛІДЖЕННЯ: BS в галузі фізичних вправ

Чому вчитися у вправ науці при МС?

Ви зачаровані людським тілом і як це працює? Ти захочеш допомагати людям і впливати на суспільство? Ви любите вправу / фізичну активність? Студент Вправи Університету вивчає негайні та довгострокові наслідки фізичного навантаження на організм. Магістр наук про вправи надає складний освітній досвід для студентів, які бажають пройти медичну / фітнес-кар'єру та продовжити свою освіту на випускному рівні.... [-]

США Maryville
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Bachelor

Maryville College

Магістр в галузі бухгалтерського обліку розроблений для того, щоб доповнити підготовку студента у великій сфері. Він забезпечує додаткову глибину в області та тлі для под ... [+]

Бухгалтерський облікЧому вивчати облік у МС?

Магістр в галузі бухгалтерського обліку розроблений для того, щоб доповнити підготовку студента у великій сфері. Він забезпечує додаткову глибину в області та тлі для подальшого вивчення.

Неповнолітня в галузі бухгалтерського обліку не є відкритою для студентів факультету фінансів / бухгалтерського обліку.

Щоб мати право на отримання іспиту CPA, особа повинна отримати ступінь з акредитованого коледжу чи університету і загалом скласти 150 семестрів з певними визначеними годинами в бухгалтерському обліку та в бізнесі.... [-]

США Maryville
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
19 - 20 години
Кампус
Детальніше англійською мовою