Maryville College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Maryville College

Maryville College ідеально розташований у місті Мерівілл, штат Теннессі, між Національним парком Великих Смокіїв та Ноксвіллом, третім за величиною містом штату. Maryville College відомий своїм студентам, пропонує своїм студентам суворе та високоосвічене особисте досвід, він є національним вищим навчальним закладом, який успішно приєднується до ліберального мистецтва та професійної підготовки в партнерстві з іншими. Заснована в 1819 році, Мерівілл є 12-м найстарішим коледжем на півдні і підтримує зв'язок з Пресвітеріанською Церквою (США). Загальна кількість студентів на освітній семестр 2016 року - 1 198.

Опис місії

Maryville College готує студентів до життя громадянства та лідерства, тому що ми кидаємо виклик кожному шукати істину, розростатися в мудрості, працювати на справедливість і присвятити життя творчості та служіння народам світу.

Заява про ідентичність

Maryville College - це студентське, ліберальне мистецтво, місцеве співтовариство віри та навчання, засноване в пресвітеріанській / реформованій традиції, що служить студентам різного віку та досвіду.

Заява про призначення

Maryville College - це ліберальне мистецтво, коледж, пов'язаний з церквою. Він прагне бути інструментом визволення і зростання для дорослих різного віку. Завдяки своїм навчальним програмам коледж підтверджує незмінну цінність широкого кола навчання в гуманітарних науках, в науках та в мистецтві. Щоб уникнути вузької спеціалізації, коледж прагне розширювати можливості для кар'єри та розвивати справжнє почуття покликання.

Щоб підготувати студентів до світу невизначеності та прискорення змін, коледж прагне стимулювати цілеспрямоване дослідження, заохочувати аналітичне мислення та ефективне виявлення, сприяти розрізнюванню естетичного смаку та обгрунтованого судження, надавати можливість для розвитку особистих цінностей та виховання глибини турбота про осіб, що призводить до конструктивних дій. Заснована лідерами пресвітеріанської / реформованої традиції, Maryville College пов'язаний з Пресвітеріанською Церквою США за добровільним заповітом. В атмосфері свободи та чутливості, Maryville College свідчить про Боже одкровення в Ісусі Христі, який закликає всіх людей шукати істину, працювати на справедливість, розвивати мудрість і стати люблячими людьми. Продовжуючи цю життєву віру, коледж вважає, що він повинен уважно та смиренно слухати всі людські голоси, щоб він міг почути поклик Божий незалежно від того, як Бог може говорити.

Maryville College , по суті, є спільнотою для навчання. В цю спільноту входять люди з різними інтересами, передусім, переконанням та національності. Факультет, як група вчених, котрі прагнуть зберегти та розвивати знання, підкреслюють ефективне навчання та заохочує підтримувати відносини зі студентами. Студентам виклик зростати в академічній компетентності, особистому та соціальному зрілості, а також духовному розпізнаванні та відданості. У такій атмосфері відкритості та піклування формуються міцні дружні стосунки. Забезпечуючи турботу про інших на кампусі та за її межами, поділяючи справжню турботу про навколишній світ і прагнучи виконати ціль коледжу, директори, адміністрація, співробітники, факультети та студенти прагнуть побудувати та зміцнювати людську спільноту.

Заява про цілі, прийняте квітнем 1980 року

Бачення різноманітності

Заява Maryville College про цілі визначає прихильність до різноманіття:

" Maryville College , по суті, є спільнотою для навчання. Ця спільнота включає людей з різними інтересами, передусім, переконанням та національності ".

Коледж має видатну історію, що підтверджує різноманіття як важливе значення для вищої освіти. Перша жінка, яка закінчила коледж у Тенесі, отримала ступінь Maryville College . Коледж був одним з перших, який виховував афро-американців, і керував зусиллями кінця ХIХ століття, спрямованими на підтримку расової інтеграції у вищу освіту в державі. У коледжі існують інші давні зобов'язання щодо різноманітності, які включають міжнародну освіту, вирішення проблем громади глухих та навчання студентів з Південної Аппалачі. Але Maryville College також визнає початок двадцять першого сторіччя як вікно можливості вирішення нових та постійних викликів різноманітності в місцевих, національних та глобальних умовах. Ці проблеми включають расові та крос-культурні зв'язки, проблеми гендеру та людської сексуальності, діалог та конфлікти між релігійними конфесіями та між різними релігійними конфесіями, а також різноманітність факультету, співробітників та студентів.

Наявність різноманітного освітнього співтовариства дає змогу виконувати зобов'язання щодо демократичного громадянства. Вплив ідей, культур та цінностей інших людей дозволяє усім членам навчального співтовариства розвиватися інтелектуально, духовно та емоційно. Різноманітність покращує навчання, оскільки визнає цінність всіх людей. Вона мотивує учням відкрити досягнення та традиції близьких та далеких культур, більш повно оцінити їхню власну спадщину та розвивати більшу самосвідомість. Не менш важливо, різноманітність полегшує критичний аналіз історії, припущень та поведінки, які слугують маргіналізацією деяких членів нашої місцевої та глобальної громад. Таким чином, різноманіття заохочує студентів розвивати інтелектуальну спритність та чутливість до перегляду довготривалих припущень про інших після уважного слухання або спостереження за виразом різних реалій. Хоча така експертиза може виявити протиріччя і викликати сильні емоції, діалог, посилений різноманітністю, може поширювати критичне мислення, співчуття та смирення.

Заснована на освітянських перевагах різноманітності, Maryville College of Maryville College прагне забезпечити безпечне та цивільне середовище, яке заохочує до пізнання, цікавості та поваги до тих, чиї уявлення та досвід набувають різноманітні традиції. Коледж прагне сприяти крос-культурному співробітництву та запропонувати нові голоси для розширення навчального середовища. Визнаючи, що критична взаємодія з різноманітністю потребує особистого досвіду, факультети, співробітники та студенти заохочуються до вивчення різноманітності навчальних та навчальних програм, коли вони вивчають та відзначають багату різноманітність людських дарів. Члени спільноти з'єднуються з різними групами, щоб отримувати підтримку, збільшувати знання, отримувати нові перспективи та відкривати вікна можливості через соціальні дії. За проектом, членство в Maryville College обіцяє взаємодія з різними людьми, перспективами та ідеями.

Заява про недискримінацію

Maryville College не робить дискримінації за ознакою раси, кольору шкіри, статі, етнічного чи національного походження, релігії, сексуальної орієнтації, віку, інвалідності чи політичних переконань у наданні освітніх можливостей та вигод.

Розташування

Мерівіл

Address
502 E. Lamar Alexander Pkwy
37804 Мерівіл, Теннессі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія