Meridian Community College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Meridian Community College ( MCC ) задовольняє різноманітні потреби своєї громади, сприяючи освіті, економіці та розвитку громади. На додаток до потужної програми трансферу в університети, коледж має понад 50 областей навчання, включаючи галузі охорони здоров'я та програми, орієнтовані на виробництво, які забезпечують підготовку, необхідну для виходу на ринок праці або підвищення рівня ваших нинішніх навичок. Meridian Community College також пропонує курси безперервної освіти для особистого та професійного збагачення, служби підтримки студентів, культурні програми збагачення та освітні програми для дорослих з базовою та розвитковою програмою, призначені забезпечити вас на майбутнє.

Ми пропонуємо досвід на базі кампусу та дистанційного навчання, що веде до отримання сертифікатів, здобуття дипломів, переведення в університет, освіти дорослих, навчання робочої сили та збагачення особистості та культури, що сприяє визнанню навчання протягом усього життя.

Розташування

Meridian

Address
Highway 19 North,910
39307 Meridian, Міссісіпі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: