Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в Millikin університету!

Міллікін є незалежним, чотири роки університет, який фінансується приватним і навчається близько 2200 студентів у традиційних, так і нетрадиційних програм бакалаврату та магістратури градусів. Розташований в Decatur, штат Іллінойс, ви швидко виявите, що підпис освіти Millikin це унікальний досвід ми називаємо Продуктивність навчання.

З моменту свого заснування понад 110 років тому, Міллікін працює під філософії надання освіти, яка поєднує теорію з практикою. У той час як це було радикальна ідея в той час, ми знаємо, що сьогодні практика не достатньо.

Сьогоднішні студенти повинні виконати свої знання для того, щоб бути по-справжньому готові до успішної кар'єри після закінчення коледжу. Через занурення досвідом, такі як стажування, спільне навчання, ведення бізнесу, що представляють дослідження експертів, і виступаючи перед аудиторіями - студентам знайти нові способи жити їх навчання і пожинати плоди своєї кропіткої роботи.

Результат:

Міллікін аспірантів з досвідом і впевненістю, щоб досягти успіху. У 2014 році, 96% випускників отримали роботу або запис закінчити професійні школи або протягом шести місяців після закінчення.

Місія

Щоб доставити на обіцянки освіти Millikin університету був вірний своєму баченню засновника 100 років. Наші студенти вчаться через реальні проекти, які підсилюють класі досвідом, допомагають розвинути практичні навички, і висловлюють відповідальність університету в суспільстві. Вони вчаться, щоб побачити зв'язок з іншими науковими дисциплінами, щоб продемонструвати різноманітність людського досвіду, взаємодії між технологією і суспільством ... А вони дізнаються про себе та інших, розвиток поваги до відмінностей і до гідності всіх.

У Міллікін, ми готуємо студентів до:

Професійний успіх Демократична громадянськість в глобальному середовищі Особисте життя змісту і значення

Наше бачення

Міллікін університет є національним лідером в продуктивності навчання

Наші цінності

У Millikin університету, ми цінуємо:

Зобов'язання до відкриття знань Громадянська дискусія Пристрасть та ентузіазм Гідність і повагу людей, Різноманітна і включено співтовариство Цілісність і відповідальність Просування блага

Хто був Джеймс Міллікін?

Джеймс Міллікін народився в десять Миля, штат Вашингтон Каунті, штат Пенсільванія, 2 серпня 1827, відповідно до д-р Дослідження Альберта Рейнольдса Тейлора, який знайшов значна невизначеність щодо точних дат. Він був сином Абелем і Ненсі (Ван Дайк) Міллікін помірно багатою фермера в Західній Пенсільванії. Його дід приїхав з Ірландії в Scotch-ірландської пресвітеріанської в 1771 році. Його мати була голландського походження, чиї предки приїхали в Америку в сімнадцятому столітті. Джеймс Міллікін пізніше назвати Ван Дайк-Стріт у північно-західній Decatur в її честь у 1880.

Маленький дійсно відомо про його дитинство. Як ферми хлопчика, Джеймс допоміг їзди стада бичків в Нью-Йорку. Восени 1846 він вступив у Вашингтоні коледж (нині Вашингтон і Джефферсон коледж), Вашингтон, штат Пенсільванія. Це було під час відвідин Вашингтона, що він зробив обітницю знайти в навчальному закладі, якщо він коли-небудь були в стані, щоб відповідати молоді до занять.

Спокуса заході називають Джеймса, і в 1849 році він супроводжував свого батька на овець диск в Індіані і знову в 1850 році, щоб Danville, штат Іллінойс. Взимку 1850, він був у коледжі Уобаша, хоча записи не ясні, як до того, що він вивчав, і як довго. Повертаючись до Пенсільванії в 1851 році для отримання додаткової овець, він знову відвіз їх в Danville з партнером по імені МакФарленд.

У 1850-х роках, Джеймс продовжував зростати його овець і волів. Він орендував багато ферм для випасу худоби і назвали "королем худоби прерії державою." Він також почав придбання нерухомості, більшість з них з громадським надбанням громадськості.

У 1856 році, Джеймс Міллікін прибув до Decatur, де він продовжував у своїх тваринництва та нерухомості відносинах. На 1 січня 1857, він одружився на Ганні Берніс Астон, дочки преподобного Семюела М. Aston, пастор Камберленд пресвітеріанської церкви в гору Сіон з 1855. Г-н Астон був пастором пресвітеріанської церкви в десять Миля, штат Пенсільванія, коли Джеймс був в ранньому віці, і Ганна і її сестра Ненсі були утворені у Вашингтоні Жіночий семінарії у Вашингтоні.

Джеймс Міллікін увійшов у банківський бізнес в 1860 році, поставивши його борту Дж Millikin & Co. в передній частині будівлі, яка була раніше домом для залізниці Банку, який нещодавно не вдалося. Він поступово знижується його худоби холдингів і присвятив свої інтереси з нерухомим майном та банківської справи, з деякими інвестицій в місцевій промисловості. Він допомагав в організації Спілки металургійний завод, яка виступає як її президента, а також Декейтер вугільна компанія. Його банк став найбільшою банківською установою в штаті Іллінойс зовні Чикаго. У 1897 році він реорганізував свою банку як Millikin Національного банку Decatur.

Він служив на різних дошках в місті, в тому числі в якості члена наглядової ради і як олдермен. У той час як він втік за державної сенатор, недовіра до банків, які були помітним на Середньому Заході переміг його.

У 1876 році він побудував будинок на Пайн та Західної головних вулиць в Decatur. Після заснування університету, пан Міллікін продовжував у своєму банківському бізнесі до своєї смерті 2 березня 1909 в Орландо, штат Флорида.

Г-жа Міллікін помер 29 липня 1913. Для міста Decatur вона залишила її на початку благодіяння, то Анна Б. Millikin Будинку для престарілих жінок, яка була організована в 1879 році в якості дівчаток промислове училище бабусь "вдома. У її волі, вона заповідала свій будинок і багато, щоб бути домом Декейтер художній інститут, що належить університету і управляється спільно з університетом і громадян Decatur. Вона взяла участь у виборі університетських квітів і служив в якості голови Hall розділі жіночого комітету будівництва після 7 липня 1908. Факультет комітет і Рада керуючих пізніше назвати цю гуртожиток Aston Hall для своєї родини. У Millikins помер, не залишивши потомства, крім благодійних подарунків в місті Decatur.

Бачення Міллікін в

Що Джеймс Міллікін передбачено, коли він заснував Університет Millikin в 1901 році був унікальний: університет, який буде охоплювати «практичної» стороні навчання разом з "літературним і класична;" і, в той час як пов'язаний з пресвітеріанської церкви, це не було б дивом "сектант" і залишиться відкритим для всіх.

В результаті один з перших невеликих комплексних університетів країни, що, через століття, має три професійних шкіл і один для ліберальних мистецтв і наук; всебічно університет, в якому програми в класичній музиці суперничають в якість з тими, у бухгалтерському обліку і в медичних наук.

Прихильність розмаїтті

Міллікін університет прагне до створення кампусу культури, яка поважає і цінує розмаїтість. У Міллікін різноманітність розглядається в широкому сенсі, в тому числі раси, етнічної приналежності, соціально-економічного статусу, статі, інвалідності, національного походження, релігії, сексуальної орієнтації, і віку.

Через набору різноманітних студентів, співробітників, викладачів та адміністраторів, а також створення умов, при якому різноманітність, Міллікін прагне забезпечити займається навчального співтовариства, в якому різноманітність підвищує загальну освітній досвід. Міллікін університет зобов'язується:

Створення різних верств населення кампусу, Сприяння атмосферу кампусу, де цінується різноманітність, і Створення навчального співтовариства кампусу, який охоплює різноманіття.

Міллікін постійно розробляє політику і процедури і розподіляє ресурси відповідно до шляху цих зобов'язань. Це політика Millikin університету дозволити собі рівні можливості для всіх осіб без відмінностей чи дискримінації за ознакою раси, етнічної приналежності, соціально-економічного статусу, статі, інвалідності, національного походження, релігії, сексуальної орієнтації або віку.

Міллікін університет. Де студенти процвітати.

Наші пристрасті можуть бути різними, але наші цілі збігаються: академічні успіхи, підготовка кар'єра, і особистісний ріст. Міллікін університет надає вам інструменти, необхідні для досягнення успіху в кожній з цих областей.

Очевидно, вчені займають центральне місце у вашому досвіді коледжу, але технічний набагато більше, ніж це. Ми розуміємо, що у вас є потреби та інтереси, що виходять за рамки класної кімнати, і ми прагнемо надати сприятливе навколишнє середовище, яка допомагає вам зосередитися на тому, що важливо.

Від корпусу студентських організацій, і від помилкових інтерв'ю, щоб очної спортивних команд, Міллікін має опції, які зроблять вас почувати себе як вдома.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

Millikin University

Бакалавр мистецтв в театрі це захоплююча ступеня для тих, хто шукає широкій основі театральну освіту. Призначений для забезпечення максимальної гнучкості, БА пропонує сту ... [+]

Основні програми

The Бакалавр мистецтв в театрі це захоплююча ступеня для тих, хто шукає широкій основі в театральну освіту. Призначений для забезпечення максимальної гнучкості, БА пропонує студентам можливість адаптувати свої ступені, щоб задовольнити свої індивідуальні академічні та кар'єрні цілі.

Основним цілям навчання

Наші основні цілі відомчі навчальні були вплетені всі аспекти цього суворого чотирирічної програми з класної кімнати і студійної роботи, на репетиції і виробництв в нашій Mainstage сезону.... [-]

США Decatur
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
8 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

Bachelor

Millikin University

Біологія майорів може отримати або ступінь бакалавра або ступінь бакалавра по завершенні 36 до 48 біології кредити в одному з трьох треків в програмі біології. Традиційни ... [+]

Основні програми

Біологія майорів може отримати або ступінь бакалавра або ступінь бакалавра по завершенні 36 до 48 біології кредити в одному з трьох треків в програмі біології. Традиційний трек добре підходить для студентів, зацікавлених в медицині (попередньо медицина, помічник попередньо лікар, попередньо хіропрактікі, попередньо стоматологія, попередньо ветеринарної медицини, або попередньо оптометрії) або випускник програми.... [-]

США Decatur
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
8 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Millikin University

Бакалавр музики в музичній Performance розробляє передового досвіду у виконанні музики і готує вас до кар'єри в якості професійного музичного виконавця або для приватного ... [+]

Основні програми

The Бакалавр музики в музичній Performance розробляє передового досвіду у виконанні музики і готує вас до кар'єри в якості професійного музичного виконавця або для приватного викладання прикладної музики. Прикладні області включають: фортепіано, голос, гітара, скрипка, альт, віолончель, контрабас, флейта, гобой, фагот, саксофон, труба, Валторна, Тромбон, Еуфоніум, Туба, і перкусію. Цей ступінь дає можливість отримувати один-на-один педагогічний інструкцію, унікальний для вашого інструменту або голосу, виконувати молодший і старший концерт, і взяти просунуті курси з теорії музики та музикознавства. Крім того, студенти будуть отримувати професійний досвід через навчання в підготовчому відділенні університету Міллікін, стажування та проекти навчання і послуг, можливості для роботи в якості професійного музиканта в області ансамблів.... [-]

США Decatur
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
8 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Millikin University

Ця область ступеня фокусується на використанні людських, фінансових, технології та матеріальні ресурси для задоволення організаційних цілей. Менеджери повинні вміти в пла ... [+]

Основні програми

Ця область ступеня фокусується на використанні людських, фінансових, технології та матеріальні ресурси для задоволення організаційних цілей. Менеджери повинні вміти в плануванні, організації, ведучі та управління цими ресурсами. The Управління основним готує студентів для управління викликами та можливостями важелів в сучасному, зміни та глобальної бізнес-середовищі.... [-]

США Decatur
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
8 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою