Прочитайте офіційний опис

Monmouth College - приватний, вибірковий, житловий, національний ліберальний коледж, який пропонує спеціальності в галузі природничих наук, соціальних наук, мистецтв і гуманітарних наук, а також видатні академічні консультації, малі, класи семінарського стилю, різноманітні можливості стажування та навчання за кордоном, і літній досвід досліджень для вдумливих, інтелектуально зайнятих і амбітних студентів.

 • Місцезнаходження: Монмут, штат Іллінойс, населення 9,091
 • Найближчі міста: Quad Cities — Рок-Айленд, Молін та Іст-Молін, Іллі; Девенпорт і Беттендорф, штат Айова (45 миль); Пеорія (65 miles)
 • Зарахування: 1000 студентів з 22 країн
 • Демографія: 50% чоловіків, 50% жінок; 91% живуть на території кампусу; 35% американських меншин і іноземних студентів
 • Календар: семестр (два терміни на 17 тижнів і два терміни на 2 тижні)
 • Напрямки навчання: 35 спеціальностей, 42 неповнолітніх, 17 допрофесійних треків
 • Нагороджений ступенем: Бакалавр мистецтв
 • Співвідношення студент / факультет: 10: 1
 • Середній розмір класу: 13 (79% класів мають менше 20 студентів)
 • Кампус: 112 акрів, включаючи природний заповідник на 33 акрі / атлетичний парк і освітній сад з 6 акрами
 • Приналежності

Вибірковий національний коледж

Заснована в 1853 році шотландськими пресвітеріанськими піонерами, Монмут - це національний гуманітарний коледж. Коледж святкує свою історію як видатний приватний коледж, присвячений передовій освіті.

Вважаючи, що для всіх, хто може отримати вигоду, повинні бути надані рівні освітні можливості, засновники Монмута ігнорували народну конвенцію, вільно приймаючи жінок і студентів кольору. На кампусі Монмут були засновані дві з перших і найвідоміших братств для жінок, Pi Beta Phi і Kappa Kappa Gamma. Монмут має видатну військову історію, що нараховує чотирьох одержувачів медалі ордену серед своїх випускників. Вона відзначає дух своїх засновників завдяки нагородами групи гайди, зареєстрованому тартану, і переможною атлетичною традицією бойових шотландців.

Як спільнота учнів, Монмут прагне створити та підтримувати середовище, яке має ціннісний орієнтацію, інтелектуально складне, естетично та культурно різноманітне. Коледж інтегрує чотирирічну програму загальної освіти з поглибленим вивченням основних і багатою різноманітною спільною навчальною діяльністю для того, щоб сприяти виявленню зв'язків між дисциплінами і великими змінами. Завдяки цьому досвіду студенти Монмут досліджують різноманітні погляди на людський стан і готуються до багатого особистого і професійного життя - за лідерство, громадянство і служіння в глобальному контексті.

Завдяки спостереженню та участі Коледж прагне поглибити розуміння студентами та їхню оцінку творчої напруженості, яка існує між принципами демократії, плюралізму, рівності та свободи в цій країні та за її межами.111248_MonmouthSign.jpg

Опис місії

Як студент ліберального коледжу мистецтв, ми визнаємо тісний зв'язок між викладачами та студентами, щоб бути фундаментальними для нашого навчального середовища.

Ми як спільнота учнів, ми прагнемо створити та підтримувати середовище, яке має ціннісний орієнтацію, інтелектуально складне, естетично та культурно різноманітне, і ми вважаємо центральною нашу прихильність до гуманітарної освіти та один до одного.

Ми інтегруємо чотирирічну програму загальної освіти з поглибленим вивченням основної та багатою різноманітною спільною навчальною діяльністю для того, щоб сприяти виявленню зв'язків між дисциплінами та більшими зразками сенсу. Завдяки цьому досвіду ми допомагаємо нашим учням вивчити різні перспективи людського стану і підготуватися до багатого особистого і професійного життя - за лідерство, громадянство і служіння в глобальному контексті.

Monmouth College був заснований в 1853 році новачками пресвітеріанів. Як громада містечка, ми шануємо цю спадщину і цінуємо релігійну різноманітність, досліджуючи духовний вимір людського існування і зв'язок між вірою і знанням.

Як як спостерігачі, так і учасники, ми прагнемо поглибити наше розуміння і розуміння творчої напруженості, яка існує між принципами демократії, плюралізму, рівності і свободи в нашій нації і за її межами.

Заява про цілі

Будучи студентським гуманітарним закладом, Monmouth College існує для:

 1. Підготувати студентів до багатого особистого та професійного життя.
 2. Підготувати студентів до керівних посад, служб і громадянства в глобальному контексті.
 3. Сприяти усвідомленню та дослідженню іноді суперечливих принципів, які існують у демократії, плюралізмі, рівності та свободі.
 4. Створюйте та підтримуйте навчальне середовище, яке має ціннісний орієнтацію, інтелектуально складне, естетично та культурно різноманітне. Це включає:
  1. Надання студентам чотирьохрічної загальноосвітньої програми, поглибленого вивчення в магістратурі, а також широкий спектр спільних навчальних заходів.
  2. Сприяння відкриттю зв'язків між дисциплінами і великими змінами.
  3. Сприяння розумінню системи цінностей, що формується індивідуальним і колективним досвідом.
 5. Досліджуйте духовний вимір людського існування і зв'язок між вірою і знанням.
 6. Ознайомте студентів з різноманітними поглядами на стан людини та сприяйте самосвідомості про глобальні перспективи як через навчальний план, так і через життя в університетському містечку.
 7. Сприяти та сприяти інтелектуальному дослідженню та критичному аналізу через наставницькі відносини, що характеризуються індивідуальною увагою.
 8. Розвивати творчі здібності та навички письмового та усного спілкування та художнього вираження.
 9. Розумійте методи дослідження і вираження в мистецтві, гуманітарних, природничих і соціальних науках.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Monmouth College

Подвійний ступінь інженерії - це спосіб об'єднання інженерії з гуманітарною освітою. На відміну від традиційних програм в інженерних школах, студенти з двома ступенями ви ... [+]

Подвійний ступінь інженерії - це спосіб об'єднання інженерії з гуманітарною освітою. На відміну від традиційних програм в інженерних школах, студенти з двома ступенями витрачають значний час на навчання за межами інженерних та природничих наук. Студенти з двома ступенями витрачають час на навчання в мистецтві, гуманітарних і соціальних науках, а також в природничих науках. Програма з двома ступенями дає студентам більше вільних факультативних можливостей і можливість бути широко освіченими. Писати добре і говорити добре є важливими аспектами програми подвійного ступеня в Monmouth College .... [-]

США Монмут
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Monmouth College

Навчальний план з біології дає можливість студентам зрозуміти структури та процеси, які характеризують життя і оцінити величезну різноманітність живих організмів. Курсова ... [+]

Навчальний план з біології дає можливість студентам зрозуміти структури та процеси, які характеризують життя і оцінити величезну різноманітність живих організмів. Курсова робота збалансована між трьома шкалами біологічної організації: клітинна / молекулярна, фізіологія / організм і екологія / еволюція.

Важливою складовою основних є самостійні дослідження, які дають змогу студенту ознайомитися з процесом науки шляхом дослідження конкретної біологічної проблеми в лабораторії або на місцях.... [-]

США Монмут
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Monmouth College

Monmouth College прагне виховувати лідерів завтрашнього дня. Ступінь політології надає студентам передумови, необхідні для того, щоб стати успішними лідерами практично в ... [+]

Monmouth College прагне виховувати лідерів завтрашнього дня. Ступінь політології надає студентам передумови, необхідні для того, щоб стати успішними лідерами практично в будь-якій галузі. Незалежно від того, чи є метою випускник школи, уряду або бізнесу, ступінь політології забезпечить інструменти, необхідні студентам для реалізації свого потенціалу.

Вивчення політичної науки в Монмуті допомагає студентам звикнути дивитися за межі поверхневих точок зору і аналізувати структурні та історичні контексти відносин влади. Використовуючи як кількісний, так і якісний аналіз, студенти стануть справжніми вченими ліберального мистецтва і отримають широке знання соціальних наукових методів. Студенти отримають порівняльне розуміння політичних систем і ідеологій і будуть краще орієнтуватися в нашому новому глобальному суспільстві. Це, у свою чергу, дасть студентам більш глибокий погляд на власний куточок земної кулі.... [-]

США Монмут
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Monmouth College

Студенти з спеціальності «Психологія» навчиться розуміти біологічні, розвиваючі та соціальні детермінанти поведінки людини та тварин. Наша програма надасть вам інструмент ... [+]

Студенти з спеціальності «Психологія» навчиться розуміти біологічні, розвиваючі та соціальні детермінанти поведінки людини та тварин.

Наша програма надасть вам інструменти, необхідні для досягнення успіху у вашій майбутній кар'єрі, надаючи інтелектуальну та практичну участь через стажування, участь у конференціях, подорожі та дослідження. Спеціальність «Психологія» вимагає 9,5 курсів. Курси діляться на три категорії: обов'язкові курси, фундаментальні курси та курси підвищення кваліфікації.... [-]

США Монмут
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Monmouth College

Майстер комп'ютерних наук в Monmouth College призначений для підготовки студентів до кар'єри в області комп'ютерних наук, забезпечуючи високоякісну освіту бакалавра в ліб ... [+]

Комп'ютерні науки - це швидко зростаюча і постійно мінлива сфера, яка в першу чергу стосується проектування та розробки програмного забезпечення. Дослідження в галузі комп'ютерних наук розвиває здібності мислити логічно і сприяє відмінним навичкам вирішення проблем. З цією підготовкою випускники комп'ютерних наук продовжують користуватися великим попитом.

Майстер комп'ютерних наук в Monmouth College призначений для підготовки студентів до кар'єри в області комп'ютерних наук, забезпечуючи високоякісну освіту бакалавра в ліберальній обстановці мистецтв. Метою відділу є підготовка студентів до посад на початковому рівні, а також надання їм допомоги у створенні міцного фундаменту знань, необхідних для аспірантури та навчання протягом усього життя. Навчальний план підкреслює вирішення проблем і надає студентам поєднання теорії та практичного досвіду, а також впровадження етичних та соціальних питань, що стосуються дисципліни.... [-]

США Монмут
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Monmouth College

Monmouth College має особливий підхід до вивчення комерції; таким чином, назва політичної економії і комерції. Програма ґрунтується на основній вірі, що люди постійно роз ... [+]

Monmouth College має особливий підхід до вивчення комерції; таким чином, назва політичної економії і комерції. Програма ґрунтується на основній вірі, що люди постійно розробляють інноваційні нові процеси для вирішення проблем у світі постійних змін, що охоплюють кращі традиції та цінності ліберальних мистецтв.

Студенти навчаться розуміти аналіз таблиць, функціонування ринків, основні концепції маркетингу та основи менеджменту, щоб ефективно функціонувати у світовій економіці. Відмінності між традиційними бізнес-програмами та підходом Монмута є драматичними. У центрі уваги є довгострокові, а не короткострокові. Це різниця між керуванням сьогоднішніми проблемами та підготовкою до завтрашніх змін. Це більше, ніж просто навчання на роботі при закінченні навчання; це освіта на все життя особистого і професійного зростання.... [-]

США Монмут
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою