Monmouth College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Monmouth College - приватний, вибірковий, житловий, національний ліберальний коледж, який пропонує спеціальності в галузі природничих наук, соціальних наук, мистецтв і гуманітарних наук, а також видатні академічні консультації, малі, класи семінарського стилю, різноманітні можливості стажування та навчання за кордоном, і літній досвід досліджень для вдумливих, інтелектуально зайнятих і амбітних студентів.

 • Місцезнаходження: Монмут, штат Іллінойс, населення 9,091
 • Найближчі міста: Quad Cities — Рок-Айленд, Молін та Іст-Молін, Іллі; Девенпорт і Беттендорф, штат Айова (45 миль); Пеорія (65 miles)
 • Зарахування: 1000 студентів з 22 країн
 • Демографія: 50% чоловіків, 50% жінок; 91% живуть на території кампусу; 35% американських меншин і іноземних студентів
 • Календар: семестр (два терміни на 17 тижнів і два терміни на 2 тижні)
 • Напрямки навчання: 35 спеціальностей, 42 неповнолітніх, 17 допрофесійних треків
 • Нагороджений ступенем: Бакалавр мистецтв
 • Співвідношення студент / факультет: 10: 1
 • Середній розмір класу: 13 (79% класів мають менше 20 студентів)
 • Кампус: 112 акрів, включаючи природний заповідник на 33 акрі / атлетичний парк і освітній сад з 6 акрами
 • Приналежності

Вибірковий національний коледж

Заснована в 1853 році шотландськими пресвітеріанськими піонерами, Монмут - це національний гуманітарний коледж. Коледж святкує свою історію як видатний приватний коледж, присвячений передовій освіті.

Вважаючи, що для всіх, хто може отримати вигоду, повинні бути надані рівні освітні можливості, засновники Монмута ігнорували народну конвенцію, вільно приймаючи жінок і студентів кольору. На кампусі Монмут були засновані дві з перших і найвідоміших братств для жінок, Pi Beta Phi і Kappa Kappa Gamma. Монмут має видатну військову історію, що нараховує чотирьох одержувачів медалі ордену серед своїх випускників. Вона відзначає дух своїх засновників завдяки нагородами групи гайди, зареєстрованому тартану, і переможною атлетичною традицією бойових шотландців.

Як спільнота учнів, Монмут прагне створити та підтримувати середовище, яке має ціннісний орієнтацію, інтелектуально складне, естетично та культурно різноманітне. Коледж інтегрує чотирирічну програму загальної освіти з поглибленим вивченням основних і багатою різноманітною спільною навчальною діяльністю для того, щоб сприяти виявленню зв'язків між дисциплінами і великими змінами. Завдяки цьому досвіду студенти Монмут досліджують різноманітні погляди на людський стан і готуються до багатого особистого і професійного життя - за лідерство, громадянство і служіння в глобальному контексті.

Завдяки спостереженню та участі Коледж прагне поглибити розуміння студентами та їхню оцінку творчої напруженості, яка існує між принципами демократії, плюралізму, рівності та свободи в цій країні та за її межами.111248_MonmouthSign.jpg

Опис місії

Як студент ліберального коледжу мистецтв, ми визнаємо тісний зв'язок між викладачами та студентами, щоб бути фундаментальними для нашого навчального середовища.

Ми як спільнота учнів, ми прагнемо створити та підтримувати середовище, яке має ціннісний орієнтацію, інтелектуально складне, естетично та культурно різноманітне, і ми вважаємо центральною нашу прихильність до гуманітарної освіти та один до одного.

Ми інтегруємо чотирирічну програму загальної освіти з поглибленим вивченням основної та багатою різноманітною спільною навчальною діяльністю для того, щоб сприяти виявленню зв'язків між дисциплінами та більшими зразками сенсу. Завдяки цьому досвіду ми допомагаємо нашим учням вивчити різні перспективи людського стану і підготуватися до багатого особистого і професійного життя - за лідерство, громадянство і служіння в глобальному контексті.

Monmouth College був заснований в 1853 році новачками пресвітеріанів. Як громада містечка, ми шануємо цю спадщину і цінуємо релігійну різноманітність, досліджуючи духовний вимір людського існування і зв'язок між вірою і знанням.

Як як спостерігачі, так і учасники, ми прагнемо поглибити наше розуміння і розуміння творчої напруженості, яка існує між принципами демократії, плюралізму, рівності і свободи в нашій нації і за її межами.

Заява про цілі

Будучи студентським гуманітарним закладом, Monmouth College існує для:

 1. Підготувати студентів до багатого особистого та професійного життя.
 2. Підготувати студентів до керівних посад, служб і громадянства в глобальному контексті.
 3. Сприяти усвідомленню та дослідженню іноді суперечливих принципів, які існують у демократії, плюралізмі, рівності та свободі.
 4. Створюйте та підтримуйте навчальне середовище, яке має ціннісний орієнтацію, інтелектуально складне, естетично та культурно різноманітне. Це включає:
  1. Надання студентам чотирьохрічної загальноосвітньої програми, поглибленого вивчення в магістратурі, а також широкий спектр спільних навчальних заходів.
  2. Сприяння відкриттю зв'язків між дисциплінами і великими змінами.
  3. Сприяння розумінню системи цінностей, що формується індивідуальним і колективним досвідом.
 5. Досліджуйте духовний вимір людського існування і зв'язок між вірою і знанням.
 6. Ознайомте студентів з різноманітними поглядами на стан людини та сприяйте самосвідомості про глобальні перспективи як через навчальний план, так і через життя в університетському містечку.
 7. Сприяти та сприяти інтелектуальному дослідженню та критичному аналізу через наставницькі відносини, що характеризуються індивідуальною увагою.
 8. Розвивати творчі здібності та навички письмового та усного спілкування та художнього вираження.
 9. Розумійте методи дослідження і вираження в мистецтві, гуманітарних, природничих і соціальних науках.

Розташування

Монмут

Address
East Broadway,700
61462 Монмут, Іллінойс, США