Morrisville State College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Розташований у мальовничому центрі Нью-Йорка, SUNY Morrisville є зразком інноваційної прикладної освіти - місця, де студенти починають створювати захоплюючу кар’єру на основі реального досвіду.

3000 студентів Моррісвіля, які приїжджають з різних країн світу та у всьому світі, обирають понад 50 програм аспірантів та бакалаврів, які охоплюють сільське господарство, технології, бізнес, соціальні науки та гуманітарні науки. Серед них є потужні програми у спеціалізованих областях, таких як відновлювані джерела енергії та ресурси, аквакультура, автомобільна техніка, конярство, молочне господарство, догляд, деревообробка, управління курортами та відпочинком та інформаційні технології.

Кампус Норвіч, розташований в 30 милях на південь від Моррісвіля, також пропонує програми аспірантури. В даний час в університетському містечку працюють близько 600 студентів, що курсують на приміських курсах, які навчаються у працьовитих кар'єрних і технічних сферах та програмах трансферу гуманітарних мистецтв.

У той час як Моррісвілль перейшов у технологічно розвинений коледж з багатим різноманіттям як асоційованих, так і бакалаврських програм, його основна місія залишалася непохитною протягом усієї своєї історії: навчати та готувати випускників як майбутніх лідерів у своїх спеціалізованих професіях, їх громадах.

Оцінений серед найкращих регіональних коледжів на Півночі за версією US News & World Report Best Colleges 2020 та визнаний у рейтингу найкращих державних шкіл, Північний регіональний коледж у рейтингу 2020 року, SUNY Morrisville підкреслює практичний підхід до навчання на практиці. Навчальні лабораторії, орієнтовані на дії, та реалістичні заклади - багато з яких рідкісні або єдині у своєму роді у вищій школі - дозволяють студентам "забруднити руки" та брати участь у способах, що виходять за рамки традиційного середовища в класі. .

Розташування

Morrisville

Address
Eaton Street,80
13408 Morrisville, Нью-Йорк, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: