Mount Aloysius College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Гора Алойзій - це всеосяжний коледж гуманітарних та наукових наук, який прагне до кар’єрного навчання. Корінь Mount Aloysius College коріння якого перебуває в католицькій традиції, є одним із 17 коледжів та університетів, що фінансуються Мерсі. Він є членом Конференції з вищої освіти "Милосердя". У нашому кампусі площею 193 гектари проживає 70+ спеціальностей / програм та 16 спортивних команд NCAA.

Місія Mount Aloysius College полягає у тому, щоб відповідати на потреби людей та громади якісними програмами освіти за традицією Релігійних Сестер Милосердя. Кожному студенту надається можливість здобувати знання та розвивати цінності, установки та компетенції, необхідні для навчання впродовж життя, в середовищі, що відображає орієнтацію на вільні мистецтва та католицьку, іудео-християнську спадщину.

Відділ інтеграції місій на горі Алойзій включає наші основні цінності місії та Милосердя у діяльність кампусу, досвід віри, навчання в класі та громадські програми. Ми цінуємо важливість реагування на суспільні проблеми, викладені Сестрами Милосердя. Ми готуємо наших студентів до спілкування з громадянами громади з сильним почуттям цілі.

Будучи католицьким коледжем, заснованим і спонсорованим релігійними сестрами милосердя, Mount Aloysius College забезпечує середовище, в якому студентам пропонується синтезувати віру з навчанням, розвивати компетентність із співчуттям, ставити таланти та подарунки на службу іншим, а також починають брати на себе лідерство у світовій спільноті. З акцентом на цінностях справедливості, гостинності, милосердя та служіння, основна навчальна програма гуманітарних наук Коледжу забезпечує необхідну основу для керівництва та знань та навичок у широкому діапазоні професій. Незважаючи на те, що академічна спрямованість є першорядною на горі Алоїзій, Коледж також розглядає духовний, культурний, соціальний та особистісний ріст як найважливіші елементи розвитку студента.

Розташування

Cresson

Address
Admiral Peary Highway,7373
16630 Cresson, Пенсильванія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: