Muskingum University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в маскінг університету

"Покоління студентів опинилися в потрібному місці в маскінг коледжу для пошуку і відкриття дороги для розуміння і компетенції. Я завжди вважав, що Нью-Конкорд і маскінг є центром всесвіту, тому що якщо ви отримаєте ваш старт тут, ви можете піти куди завгодно. "Джон Гленн, Клас '43 Сенатор Сполучених Штатів, астронавт З моменту свого заснування в 1837 році, Маскінг була громада учнів - Люди, які вивчають від і з іншими людьми. Місія маскінг тому, щоб виховувати «вся людина» - інтелектуально, духовно, соціально і фізично - і він це робить, зустрічі зі студентами, де вони знаходяться на освітньому континуум, і, допомагаючи цим студентам прогресувати з максимальною віддачею.

Досконалість маскінг є найбільш суттєво вимірюється його випускниками, які служили світ, як генерального директора великих корпорацій, великих діячів ЗМІ, вчених, педагогів, громадських і релігійних лідерів, а також батьків і друзів.

Дізнайтеся, що інші, в тому числі Harvard Business Review і Огайо Фонду незалежних коледжів, говорять про маскінг випускників.

Ми запрошуємо вас дізнатися більше про цю дуже особливе місце.

Місія

Місія Маскінг університет полягає в наданні якісних навчальних програм в ліберальних мистецтв і наук в умовах житлового спільного навчання ,, пов'язаної з церковної коледжі і в контексті турботи спільноти, де індивідуальна виконання заохочується і поважається людська гідність. Його основна мета полягає в розробці-інтелектуально, духовно, соціально і фізично весь людина, шляхом сприяння критичне мислення, позитивні дії, етичні чутливість і духовне зростання, так що вони можуть привести професійно продуктивні, особисто задоволення і соціально відповідальних життя.

Розташування

Маскінг університет, розташований в центрально-східній Огайо, легко дістатися за основними схід-захід і північ-південь шосе. Село Нью Конкорді, рідному місті маскінг-х років, розташований на США 22 і 40, а також між штатами 70, 115 милях на захід від Піттсбурга і 70 милях на схід від Колумба. США між штатами 77 і 70 перетинаються в десяти милях на схід від Нью-Конкорд недалеко від Кембриджу; Zanesville шістнадцять миль на захід.

історія

Маскінг університет багаті традиції, його горде спадщина досягнення назад в першій половині дев'ятнадцятого століття, коли Огайо був дитинстві і криті вагони несли пригод поселенців на захід через недавно закінчений National Road через Нью-Конкорд. Індійське назву університету, іноді спотвореним і часто з помилками, є джерелом гордості для тих, хто цінує історію цього барвистого частини прикордонної Америки "за Аллегенскіх." Під час свого першого маскінг піввіковий дотримувався освітніх моделей класична коледж період. У 1854 році жінки були допущені на рівних підставах з чоловіками. Після громадянської війни період стійкого зростання стали, прискорюючи до кордону класичної коледж менш ніж за сто студентів не перетворилася на сучасні вільних мистецтв і наук коледжу близько 1900 зі студентами аспірантуру з кампусу 225 акрів.

Коли Франклін коледж, важливо освітня установа пресвітеріанської церкви в 19 столітті, закрита в 1927 році, його випускники рулони прийшов до маскінг.

У січні 2000 року, д-р Енн К. Стил став президентом 20 маскінг університету. Маскінг змінилося в статутному статусу коледжу в університет в 2009 році.

Пресвітеріанська спадщини

18 березня 1837 законодавчі збори штату надається група громадян Нової Конкорд статут створити коледж в селі. Тому що громада була оселилися в основному сільськогосподарських людей Scotch-ірландського походження, переважна релігія була пресвітеріанської. У 1877 році маскінг став асоціюватися з Синодом Огайо Сполучені пресвітеріанської церкви. Після злиття пресвітеріанської та Сполучених пресвітеріанської церкви в 1958 році, маскінг став асоціюватися з новоствореною Організації Об'єднаних пресвітеріанської церкви в США. У 1983 році церква об'єдналася з пресвітеріанської церкви в Сполучених Штатах, щоб сформувати пресвітеріанської церкви (США). Прямий приналежність маскінг є з трьома станами Синоду Пакту.

Акредитація

Маскінг університет постійно акредитованих з 1919 по Вища освіта комісії Північної Центральної Асоціацією коледжів і шкіл(Відновлено в 2013), і дозволений, і отримує періодичний повторну авторизацію з, Огайо Рада регентів надавати своїм градусів. Програма з хімії затверджений Американське хімічне товариство, Маскінг університет повністю схвалений для педагогічної освіти по Департаментом освіти штату Огайо і акредитований Національна рада з акредитації педагогічної освіти (NCATE). Маскінг є членом Міждержавного сертифікації Compact, яка забезпечує зіставну сертифікації освіти в багатьох інших державах, включаючи, Пенсільванія, Нью-Йорк і Нью-Джерсі включені. Маскінг має членство в Американській раді за освітою, Ради щодо поліпшення і підтримки освіти, Рада незалежних коледжів та Асоціації незалежних коледжів та університетів. Маскінг університет є акредитованим колективним членом Національною асоціацією шкіл музики, 11250 Роджер Бекон Drive, Suite, 21, Рестон, Вірджинія 20190, (703) 437-0700. Університет також є членом Огайо конфедерації вчителів організації освіти (OCTEO).

HLC Акредитація 2012

Недискримінації собі

Маскінг університет не дискримінує за ознакою раси, кольору шкіри, релігії, статі, національного чи етнічного походження, віку, інвалідності, фізичного виклик, інвалідності, сексуальної орієнтації, соціально-економічний статус або політична приналежність, у прийнятті або доступу до або лікування чи працевлаштування у своїх освітніх програм та заходів, у тому числі прав і привілеїв, політики в галузі освіти, науки і кредитних програм, спортивних заходів та шкільних програм вводити. Директора з персоналу, координатор дотримання, був призначений для координації виконання Коледжу до вимог недискримінації відповідно до статті 504 Закону про реабілітацію 1973 Розділ IX за освітою внесення змін 1972 року й Закон недопущення дискримінації за віком 1975, які забороняють дискримінацію на основі інвалідності, раси, статі і віку, відповідно. Директора з персоналу, Монтгомері зал, можна зв'язатися за телефоном (740) 826-8114.

Академіки

У маскінг, академічні програми в галузі гуманітарних та природничих наук займають центральне місце в нашій місії: "розвиватися - інтелектуально, духовно, соціально і фізично - цілі чоловік." Класи маскінг-х років, лабораторії, клінічні бази, стажування, польові розміщень, репетиційні зали, театри, галереї, ігрові майданчики і зони загального користування всі місця, де студенти працюють з досвідченими вчених-педагогів, щоб відточити свої інтелектуальні навички, розширити свої культурні перспективи, а також розробити життя довший звички для навчання, обслуговування та лідерство.

Презентація академічної інформації на сайті маскінг структурована таким чином, щоб задовольняти потреби окремих категорій студентів в університеті. Використовуйте посилання на цій сторінці, щоб дослідити всі можливості для навчання, що академічні програми маскінг пропонують.

Традиційні програми бакалаврату

Для студентів, що навчаються першу ступінь бакалавра (вступу в перший рік, і студенти передачі), які планують взяти більшу частину своїх класів у денний час.

PLUS Програма

Призначений для забезпечення структурованого академічної допомоги студентам з діагнозом відмінностей у навчанні. Студенти PLUS Програма проводити традиційну студентську навчальну програму під час прийому на допомогу навчанню. Посилання направляє відвідувачів на сторінках PLUS програма веб-сайті.

Маскінг Програма для дорослих (MAP)

Програма бакалаврату ступінь призначена в першу чергу для дорослих студентів, які заробили значна кількість академічних кредитів до ступеня бакалавра, але чиї роботи або особистих розкладів вимагає, щоб вони проводяться заняття по вечорах або по вихідним.

Випускник програми

Включає в себе Магістр в галузі освіти, магістр мистецтв в галузі навчання, майстер інформаційної стратегії, системи і технології, і випускників програми спеціальної освіти. Студенти з ступінь бакалавра, які шукають додатковий учитель ліцензування повинен також за цим посиланням.

Розташування

Новий конкорд

Muskingum University

Address
163 Stormont Street,
43762 Новий конкорд, Огайо, США
Телефон
+1 740-826-8211