Northeastern Illinois University

Введення

Прочитайте офіційний опис

У NEIU свою пристрасть до життя.

Northeastern Illinois University - один з найрізноманітніших університетів у США, який має понад 7000 студентів. Невеликі класи означають, що ви будете тісно співпрацювати з нашим відмінним викладачем, який допоможе вам відкрити та розвинути ідеї, які формуватимуть майбутнє. Ви навчитесь критично мислити, адаптуватися до змін, вирішувати проблеми та ставати лідером у обраній вами сфері - якості, які прагнуть роботодавці.

134919_AA-honors-students-11.jpg

Головний кампус на 67-акрах Північно-Східного району розташований у безпечному житловому селищі на північно-західній стороні Чикаго, штат Іллінойс.

Як одне з великих світових міст, Чикаго є ключовим місцем для бізнесу, технологій, мистецтва, продуктів харчування, архітектури та спорту.

134922_download-9.jpg

Різноманітність Чикаго відображається в магазинах та ресторанах, які знаходяться в декількох хвилинах ходьби від NEIU тому ви ніколи не будете далеко від їжі та інших предметів, до яких звикли вдома. Північно-Східний пропонує студентам найкраще з обох світів - доступ до всього Чикаго, що може запропонувати, і відступ від суєти.

Наш університет з першого погляду

140592_about_graphicsFall20-02.png

Розташування

Чикаго

NEIU

Address
5500 N. St. Louis Ave.
Chicago, IL 60625

60625 Чикаго, Іллінойс, США
Веб-сайт
Телефон
+1 773-583-4050

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми