Nueta Hidatsa Sahnish College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Nueta племен хідатса Sahnish коледж було надано постійне акредитацію на 12 липня 2006 року, Комісія по інститутах вищої освіти в Північній Центральної Асоціацією коледжів і шкіл.

Загальна інформація

Nueta племен хідатса Sahnish коледж (NHSC) є кланової зафрахтований трьох афілійованих племен замовлення штаб-квартирі Форт Бертольд в Новому Місті, Північна Дакота. NHSC в племінну контролюється Радою директорів, що складається з семи-членів, призначуваних шести членів ради сегмент і один племінний голови. Спочатку названий Форт Бертольд Коледж, він був заснований 2 травня 1973, як органу, відповідального за вищу освіту в резервації Форт Бертольд. 27 березня 2015 Три Афілійовані Племена ділова рада підписав постанову про зміну назви коледжу в Nueta племен хідатса Sahnish коледжу. Три Афілійовані Племена схвалив концепцію, що на місцевому рівні вищий навчальний заклад було необхідно навчити користувачів, що ведуть племінний спосіб і виступати в якості позитивного впливу на збереження племінних культур. Керівний комітет був призначений курирувати початкові операції коледжу. Цей комітет був замінений виборі ради директорів у 1974 році.

Перші заняття, пропоновані в NHSC були на розширення основі з координацією акредитовані установи. Артикуляції угоди, укладені на початку були з університетом Марії, Бісмарк, Північна Дакота, Майнот державний коледж, Майнот, Північна Дакота, і Університету Північної Дакоти, Williston центру, Віллістон, НД. Коледж приступив до розробки моделей довгострокового планування. Це планування привело до розробки рамок для проведення місії і цілей Коледжу, а також у поліпшенні освітніх і професійних послуг в громадах по всій резервації.

Nueta племен хідатса Sahnish коледж отримав акредитацію на 12 лютого 1988 року, через Північної Центральної Асоціацією шкіл і коледжів. На 12 липня 2006 року, Nueta племен хідатса Sahnish коледж отримав продовження 10-річний акредитації навчальних комісії через Вищу (HLC) і пройде чергове підтвердження акредитації візиту в 2017-18. Коледж також є одним з тридцяти чотирьох племінних коледжів, наданих в 1994 році Земля Грант Установа статусу. Nueta племен хідатса Sahnish Коледж також є членом індіанського вищої освіти консорціуму (AIHEC). 25 лютого 2011, інституціональні дії HLC до Ради (IAC) проголосував за продовження акредитації Коледжу включити бакалавра наук ступенів у галузі початкової освіти та науки про навколишнє середовище, і ступінь бакалавра мистецтв в індіанських досліджень, роблячи NHSC чотири роки установа.

Мети Філософія освіти

Ми вважаємо, що Nueta племен хідатса Sahnish коледж прагне: підвищити якість життя для Mandan, племен хідатса і Arikara нації

Пропозиції для поліпшення можливостей нашого економічного добробуту та якості життя. 10 Присвячені і реалізує нові або інноваційні ідеї на благо племені, у тому числі керівництва і навчання.

Побудувати сильну позитивну ідентичність трьох афілійованих племен

Будівельник людей і громад, племен хідатса Мандал і Arikara нації Об'єднує три Афілійовані і дикі культури, традицій та мови, в усіх навчальних і соціальних заходів наділення людей. Місце, де всі люди приходять в першу чергу для своїх освітніх потреб.

Застрахувати розвиток глобального громадянства шляхом надання необхідної підготовки та керівництва

Використовуйте мистецтво технології, щоб доставити курси. Підготовка на глобальному рівні для вирішення проблеми впливу інших культур, економік, навколишнього середовища і дій. Розробляти і використовувати наявні ресурси для подальшого розвитку персоналу / факультету і Рада директорів.

Розробка фінансово сильного інституту, який відповідає потребам студентів, надаючи безпечне середовище навчання, яка сприяє розмаїтість і актуальний навчальний план / програм.

Забезпечити дбайливе і виховання атмосферу, яка відповідає потребам всіх учнів. Використання декількох методів навчання та методів для різних стилів навчання. Пропозиція можливості самовдосконалення, зберігаючи культуру Mandan, племен хідатса і Arikara нації. Виберіть і розробити викладачів, які вірять в баченні та місії коледжу. Забезпечити постійну оцінку

Методи викладання / O учбові / Спільнота потреби і тенденції, щоб визначити, курсові та програмні пропозиції, відпочинок, спорт, догляд за дітьми, студент житло.

Заохочувати необхідність висловити обґрунтовану думку, щоб позитивні зміни. Стати лідером серед племенам контрольованих коледжів, забезпечуючи найвищу якість культури, наукових і студентських служб.

Місія

Nueta племен хідатса Sahnish коледж забезпечить якості культурних, наукових, і професійна освіта та послуги для Mandan, племен хідатса і Arikara нації

Зір

Mandan, племен хідатса і Arikara нація Nueta племен хідатса Sahnish коледж: Динамічний присутність, яка зберігає наше минуле і готує нас до майбутнього

Величини

Цінності Nueta племен хідатса Sahnish Коледжу проілюстровані через земної будиночку, який є спільним домом для Nueta, племен хідатса і Sahnish людей. Єдність, будучи значення ключа, знаходиться в центрі (пожежа піт), які інші значення будувати навколо. Духовність, народ, культура і майбутнє є чотири сфери, представлені чотирма основними повідомлень. Зовнішні дванадцятій повідомлень представляють собою значення в кожній з чотирьох областей.

Свобода викладання

Nueta племен хідатса Sahnish коледж прагне до інтелектуальної думки і переслідування. Коледж заохочує факультет познайомити студентів з широкими і різноманітними точками зору і наукових досліджень. В рамках Рідний американській традиції коледжу, він зізнається певні принципи будуть виражені в рамках навчальної програми та є прийнятними, коли це доречно. У всі часи, викладачі повинні проявляти розсудливість, повага прав інших, щоб висловити свої ідеї та думки і переконатися, що те ж саме свобода бути продовжений до учнів і колег.

Інформація для вступників і політика

Прийом:

Nueta племен хідатса Sahnish коледж приєднується до політику відкритих дверей приймальні. Будь-яка людина, який є випускником акредитованого вузу або хто має його або її Генеральний розвитку освіти (GED®) сертифікат, можуть бути допущені до NHSC. Прийом в NHSC не гарантує допуску до якої-небудь конкретної ході дослідження. Деякі програми мають вимоги крім стандартних допусків коледжу, які повинні бути виконані.

Процедури:

Наступні пункти необхідні для госпіталізації в NHSC:

Заявка на приймальні Офіційна копія середньої школи транскриптів або свідоцтва GED GED або стенограми Повний безкоштовний додаток для Федерального допомоги студентам (FAFSA) Копія водійських прав, державний ID, або соціальний карти Всі індіанські студентів, що навчаються у федеральній визнаного племені повинні представити офіційний перевірку племінної реєстрації Якщо застосовно, індіанські студенти не відвідують федерально визнаним племені повинні представити офіційний перевірку племінної реєстрації одного з батьків Студенти повинні мати офіційне співробітництво у їхніх стенограми (и) з раніше відвідував коледж (и) прислав безпосередньо загсу в NHSC Нові та передачі студент повинен прийняти Іспит і представити результати тестування для розміщення в математиці і англійській мові Подвійні кредитні студенти повинні представити Ду л Кредитна формі вони отримують від їх середньої школи для кожного курсу Номери американських громадян необхідно надати документи, щоб переконатися, що вони мають право негромадян

Це відповідальність студента, щоб забезпечити отримані всі документи. Утримання будуть розміщені на студентській успішності, якщо вся документація не в його / її файлу в кінці перших 6 тижнів семестру. Студент не буде дозволено надходити, поки вся документація не представлена. Фінансова допомога також може бути відкладено, якщо документація не представлена, перш ніж виплати фінансової допомоги.

Фінансова інформація і політика допомогу

Nueta племен хідатса Sahnish коледж Управління фінансової допомоги студентам надає допомогу студентам у забезпеченні адекватних ресурсів для участі NHSC. Різноманітність програм доступні всі студенти повинні звернутися за фінансовою допомогою.

Види фінансової допомоги Доступні

477 Демонстраційний проект

Індійський коледж Американський фонд: www.collegefund.org
Північна Дакота Студентська фінансової допомоги Грант (SSIG)
Три Афілійовані Племена програми Вища освіта
Три Афілійовані Племена Закон партнерство Робота Навчання (477)
Переваги ветерана
Професійна реабілітація
Розділ IV зароблених коштів і незароблених

Інші Стипендії надаються на Nueta племен хідатса Sahnish коледжу.

Розташування

Нове місто

Address
Nueta Hidatsa Sahnish College
PO Box 490/220 8th Ave N

58763 Нове місто, Північна Дакота, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія