Northeastern State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

історія

Під час введення Талеква кампусу Північно-Східного державного університету, проклали доріжки, що веде від авеню Muskogee забере у вас на шляху, який втілює в собі історію і спадщину НГУ. З бронзової скульптури Секвойя, зазначив 19-го століття Черокі дипломат і творець складової Cherokee, до башти з годинником на Семінарії залі, який є символом цього закладу, ви будете брати участь в дуже унікальний досвід.

Ще в 1846 році, Північно-Східний державний університет був заснований як Cherokee National Жіночий Семінарії. Ця історична посилання на черокі і індійської території роблять північносхідному найстарішим вищим навчальним закладом в штаті Оклахома.

Наша історія, як державна установа розпочалася 6 березня 1909 року, коли законодавчі збори Оклахоми придбали Жіночий семінарії і створив північно-східному штаті звичайній школі, де були проведені перші класи 14 вересня 1909 року. Десять років по тому, NSNS перетворений в коледж північно-східного штату вчителя, пропонуючи навчальну програму на чотири роки, що ведуть до ступеня бакалавра. Законодавча Оклахома уповноваженого зміна імені NSTC в Північно-Східний державний коледж в 1939 році. Ми стали офіційно називатися Північно-Східного державного університету в 1985 році.

Сьогодні ми четвертий за величиною публічна чотирирічного установа Оклахома і одним з шести регіональних установ, регульованих обласної університет штату Оклахома Система ради. Університет пропонує навчальний центр на північному сході штату Оклахома, утворений трьома кампусах - головний кампус в Tahlequah і організація філій в Маскогі і Broken Arrow - які разом служать близько 9000 студентів щорічно.

Місія, бачення і цінності

Місія

Заснована на багатому освітньому спадщині черокі, кампусів Північно-Східного державного університету надають свої різні громади за допомогою безперервного навчання широкого кола студентів, аспірантів і професійних програм докторського ступеня. З високими очікуваннями студентського успіху, університет надає якісне навчання, складні навчальні програми, дослідницькі та наукові заходи, захоплюючі можливості для навчання, а також послуги для місцевих і професійних співтовариств. присвячений викладачів і співробітників установи пропонують сервіс-орієнтованої, сприятливої ​​навчального середовища, в якій студенти готують для досягнення професійного і особистого успіху в мультикультурному та глобального суспільства.

цілеспрямована Місія

Ми надихаємо студентів, викладачів, співробітників і громадськості для досягнення їх повного інтелектуального і людського потенціалу шляхом створення і розширення культури навчання, відкриттів і різноманітності.

Зір

Північно-Східний державний університет формує майбутнє свого регіону в якості освітнього партнера вибору, встановлюючи стандарти якості, служачи інтелектуальні, культурні, соціальні та економічні потреби різних громад Університету.

Величини

Чесність

NSU цілісність моделі через етичних і інтелектуальних моделей поведінки і практики, висуваючи чесності, людської гідності і відповідальності.

співробітництво

НГУ бере участь у співпраці в рамках партнерських відносин з метою створення можливостей для навчання та просування освітнього і економічного успіху.

ТВОРЧІСТЬ

НГУ просуває творчість за рахунок розвідки, інновації, критичного дослідження і інтелектуальної свободи.

керівництво

НГУ надихає керівництво через свою прихильність підготувати і служити іншим.

Досконалість

НГУ переслідує досконалості шляхом постійного вдосконалення в індивідуальному порядку і в якості спільноти.

комунікація

НГУ виступає зв'язок через вільний потік інформації та ідей.

Різноманітність

НГУ цінує розмаїтість і розширення прав і можливостей шляхом заохочення прав окремих осіб і рівного доступу до освіти і збагачення досвіду, на основі поваги культурних відмінностей, а також забезпечення рівних можливостей.

НГУ в цифрах

Реєстрація

  • Повний час Неповна загальний

    Студент 5001 2043 7045

    Випускник 477 755 тисяча двісті тридцять одна

    загальний 5478 2798 8276

Відкриття звіту про зарахування на осінь 2015 року

Навчальні програми

54 програм бакалаврату / майорів
24 випускників програми

Відкриття звіту про зарахування на осінь 2015 року

профіль студента

62,7% жінок
37,3% чоловіків
91,9% Оклахома Резиденти
6,4% Інші Сполучені Штати і території
50,6% білих
19,3% американських індіанців / корінних народів Аляски
15.7% Два або більше гонок
4,0% афроамериканців / Чорний
1,7% Невідомий
4,8% іспаномовних
2,0% азіатів
1,7% Нерезідірующій чуже
0,1% корінні жителі Гавайських островів / островів Тихого океану

Відкриття звіту про зарахування на осінь 2015 року

Найпопулярніші Напрями навчання

Початкова освіта
біологія
облік
бізнес
психологія
кримінальне судочинство
дошкільна освіта

Факультет

51% жінок
49% чоловіків
19% Частка меншості
53% з найвищим ступенем в області

розмір класу

84% Бакалаврат класи з менш ніж 30 студентів
97% Бакалаврат класів з менш ніж 50 студентів

Житло

65% нових першокурсників живуть на кампусі
18% всіх старшокурсників живуть на кампусі

Розташування

Tahlequah

Northeastern State University Tahlequah

Address
2400 W. Shawnee
74401 Tahlequah, Оклахома, США
Веб-сайт
Телефон
+1 918-456-5511

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія