Прочитайте офіційний опис

Про нас

Благородний Манхеттен здавна бере участь у тренуванні тренерів, і таким чином він перебуває в завидному становищі, здатному об'єднати свої багаторічні знання та досвід, ставши лідером у своїй галузі. Через деякий час ви дізнаєтеся, як тренінгові курси тренерів є незалежними акредитованими в галузі, і ми можемо гордо претендувати на найвищий рівень акредитації. Незважаючи на те, що наші тренінги проводяться на багатьох майданчиках у Великобританії та за кордоном, наш Головний офіс знаходиться в місті Уеймут з ​​будь-якої іншої причини, аніж ми розмовляємо. Коучинг - це все, що допомагає людям максимально використати їхнє життя, визначаючи, що дійсно важливо, і підтримувати рівновагу.

Офіс знаходиться на відстані 20 метрів від пляжу, тому всі ми в команді відчуваємо такий захоплюючий і надихаючий погляд, коли ми приїжджаємо на роботу, і в поєднанні з цим є гордість того, що ми працюємо у більш ніж 26 країнах і маємо мережу партнерів по всій території Великобританії. Ми розглядаємо наших студентів як нашу розширену родину та мають прекрасні відносини з багатьма, які вже кваліфіковані, але хотіли б залишатись частиною Благородного Манхеттена. Вони беруть участь у нас різними шляхами; групи підтримки, виставки, наставництво тощо, і ми завжди шукаємо шляхи, щоб допомогти їм розвинути свою кар'єру.

Щоб наші навчальні курси стали більш доступними для учнів у всьому світі, вони часто проводяться в Лондоні та Оксфорді. Курси ретельно розробляються таким чином, щоб вони підтримували вас, потрібно бути гнучкими та зробити вибір, як і коли ви більше дізнаєтеся про тренінг і хочете розвинути свою кар'єру. Важливо те, що ви знаєте, що ви будете підтримуватися та керуватися на шляху, який вас відведе як можна ближче або далеко, як ви хочете піти, і зможете визнати вас високопрофесійним тренером з визнаними галузевими кваліфікаціями, які дотримуються.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: