North Central College

Введення

Прочитайте офіційний опис

North Central College

Заснований у 1861 році і десь 2900 студентів, North Central пропонує безпечний, доступний, практичний, американський університетський досвід на території кампуса в надзвичайному місці. Наша професійна освіта в галузі ліберального мистецтва з особливими сильними сторонами у бізнесі, глобальних дослідженнях та галузях STEM пропонує критичне мислення та навички спілкування, глибокі знання предметних предметів та життєві навички, отримані в невеликих викладацьких класах та практичному досвіді в Naperville / Чикаго. , Штат Іллінойс. Ступінь бакалавра з Північного Центра є вашим першим кроком до складної, виконуючої кар'єри.

Ідеальне розташування

У самому серці безпечного, дружнього міста Нейпервіл, лише 45 кілометрів на захід від центру Чикаго, штат Іллінойс, традиційний кампус 69-акрів Північного центрального округу. Банки, магазини, ресторани, парки та історичні пам'ятки розташовані за декілька хвилин ходьби від вашого залу для проживання. За 5 хвилин ходьби від залізничного вокзалу Ви зможете легко доїхати до Чикаго (30-хвилинна поїздка на поїзді) для проведення культурних заходів, групових поїздок, стажування або просто веселого дня для знайомства з містом. Ми також за 30 хвилин їзди від Міжнародного аеропорту Чікаго О'Хара (ORD), що робить подорож дуже зручним.

Відмінний практичний досвід

Участь у таких студентських організаціях, як «Модель ООН», проведення незалежних дослідницьких проектів та участь у стажуваннях - це чудові способи застосування того, що ви навчаєтесь у класі, і набути досвіду, що відрізнятиме вас від своїх однолітків. Північ Центральний регулярно направляє студентів на регіональні та національні конференції, щоб представити свої дослідження. І тому, що в Чиказькій області є домом для компаній та науково-дослідних інститутів з усього світу, студенти не повинні подорожувати далеко, щоб знайти літні стажування.

85098_Cornerstone.jpg

Національно визнана підтримка міжнародних студентів та програм

Північ Центральний був одним із п'яти закладів у країні, щоб отримати премію сенатора Пауля Саймона для інтернаціоналізації університету в 2015 році. Ця нагорода визнає університети, які досягли значного прогресу в напрямку всебічної інтернаціоналізації. Те, що це означає для вас, полягає в тому, що наша команда тут підтримує вас - від аеропорту до оригіналу до випуску - і за його межами! Ми зв'яжемо вас з місцевою сім'єю дружби, студентом-наставником, репетиторами та офісами в кампусі, як Велнесс-центр та Центр глобальної освіти. Багато наших співробітників жили і навчалися за кордоном, тому ми знаємо, що ви відчуваєте, і вони допоможуть!

Успішні результати

Як повідомляє USNews, як один із найкращих регіональних університетів (Середній Захід)

Стипендії

У North Central ми знаємо, що вища освіта дорога - і ми хочемо допомогти вам досягти своєї мрії! Разом ми партнером інвестуємо у ваше майбутнє. Понад 95% прийнятих міжнародних студентів отримують стипендіальну допомогу - до 28 000 доларів на рік!

Короткі факти

 • Студенти: 2900 студентів з 28 штатів
 • Факультет: 151 факультет денної форми навчання, на якому працює 100% факультету володіння на посаді. або термінальні ступінь у своїй галузі. Всі класи проводяться факультетом - не аспірантами!
 • Класи: середній клас розміром 20 і 14: 1 співвідношення студента до факультету
 • Діяльність: Учні беруть участь у більш ніж 75 студентських клубах
 • Спорт: Студенти-спортсмени змагаються у 26 міжосвітніх видах спорту в Національній раді національної збірної команди III та колегії конференції штату Іллінойс

85093_On_the_Riverwalk.jpg

Як застосовувати

Міжнародні заявники повинні подати:

 • North Central College онлайн-заявка або Коаліційна заявка
 • Офіційні виклади середньої школи, що включають щонайменше 3 роки оцінок
 • Офіційні транскрипти університету з описом курсів (лише для переказу заявників)
 • Офіційні TOEFL, IELTS, SAT або ACT Scores (виберіть один)
 • Копія паспорта

* North Central повідомляє заявників про їх рішення про прийом та стипендію протягом приблизно двох тижнів після отримання заповненої заявки.

Пріоритетні терміни прийому:

 • Вступ падіння (серпень): 1 травня
 • Весняний в'їзд (січень): 1 жовтня

Додаткові служби підтримки

 • Індивідуалізований прийом та досвід для зарахування - відповідно до ваших потреб
 • Центр глобальної освіти забезпечує орієнтацію, міжнародних студентів, консультування та навчання за кордоном можливостей
 • Репетитори, центр письма та мовний ресурсний центр доступні без додаткових витрат
 • Гарантоване житло в університетському містечку для всіх іноземних студентів у безпечних, зручних залах для перебування
 • Оздоровчий центр Dyson доступний усім студентам
 • Співробітники відділу кар'єрного росту надають експертну кар'єру та консультації з випускників шкіл
 • Інститут англійської мови на кампусі (ELI) надає умовні можливості для прийому

85090_oldmainspring2.jpg

Розташування

Напервіль

Address
North Brainard Street,30
60540 Напервіль, Іллінойс, США