Northern New Mexico College (NNMC)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому я повинен вибрати Північної?

Доступними, недорогими, студент центру. Гарантовані!

ВАРТІСТЬ

ПІВНІЧНИЙ Нью-Мексико коледж № 1 Найдоступніший чотири роки коледж в Нью-Мексико і у всіх південно-заході Сполучених Штатів (2015-16 рр).

ВИБІР

ПІВНІЧНИЙ пропонує 13 програм якості бакалавра і 50 + асоційованих і сертифікат градусів в різних областях, включаючи:

Наука, технології, інженерії та математики (STEM) Студія, Образотворче та виконавче мистецтво Догляд і Здоров'я наук освіта Гуманітарні, соціальні науки, мови і листи Бізнес & Підприємництво Кар'єра & Технічне Поля

ЯКІСТЬ

ПІВНІЧНИЙ Нью-Мексико Коледж повністю акредитований вищих навчальних комісії і має додаткову акредитацію в наступних академічних областях:

Бакалавра та дипломи в галузі ділового адміністрування є ACBSP акредитацію. Бакалавр в області інформаційних інженерних технологій акредитований АВЕТ. РН в НБС догляду ступеня акредитований CCNE. Гоління, косметології та Associate Degree в області сестринського затверджуються їх відповідних ліцензійних рад державних.

Досвідчений факультет. ПІВНІЧНИЙ працюють 53 досвідчених, повний робочий день факультету і 30 штатних викладачів кандидатську.

Класи маленькі і особисті. Середня клас розміри в діапазоні від ПІВНІЧНОЇ 12-15 студентів, що дозволяє отримати персональний, один-на-сам інструкції від факультету.

МОЖЛИВІСТЬ

ПІВНІЧНИЙ надає студентам унікальні можливості для академічних, особистого та професійного зростання у всіх областях дослідження.

Північна місце для студент ДОСЛІДЖЕНЬ, NORTHERN, Ви можете поринути в дослідницькій досвіду на початку навчання в коледжі. Приклади студентських науково-дослідних і досвід поле можливостей включають в себе:

Біологія клітинного ядра Лабораторії Річний Наукові дослідження, творчість і симпозіум Стипендія (ARCSS) Наука про навколишнє середовище та екології польових досліджень у Valles Caldera Лісовим пожежам науково-дослідний Карсон Національний заповідник Представляючи дослідження на Рідний Американської асоціації вивчення корінних народів у Вашингтоні, округ Колумбія (2015). Наукові стажування в Лос-Аламоської національної лабораторії та обміни з партнерськими школами Соціально-орієнтованої клінічні та дослідні досліди в будинках і медичних наук Розробка мобільних додатків в інформаційних Технології в машинобудуванні

Розташування

Еспаньола

Address
921 N. Paseo de Oñate
87532 Еспаньола, Нью-Мексико, США