Northwest Florida State College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Розташований у прибережному центрі штату Флорида, Northwest Florida State College (NWF) заслужив репутацію досконалості в освіті та участі громади. Як частина державної системи штату Флорида з 28 коледжів штатів та громад, Northwest Florida State College пропонує програми бакалавра, аспірантури та сертифікати. Район первинного обслуговування коледжу простягається від Мексиканської затоки до лінії штату Алабама.

Наша місія покращувати життя, забезпечуючи високоякісну, конкурентоспроможну в усьому світі освіту, яка є каталізатором культурного, громадянського та економічного розвитку в усьому регіоні.

Northwest Florida State College повністю відданий різноманітності своїх викладачів, персоналу та студентів. Ми несемо відповідальність за включення у всі форми.

Northwest Florida State College акредитований Комісією коледжів Південної асоціації коледжів та шкіл для присвоєння ступенів юристів та бакалаврів.

Розташування

Niceville

Address
East College Boulevard,100
32578 Niceville, Флорида, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: