Oak Hills Christian College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Oak Hills Christian College - це християнська академічна спільнота ( OHCC ), місія якої полягає у забезпеченні вищої освіти, орієнтованої на OHCC , сприяючи зростанню OHCC та готуючи студентів до ефективного служіння у своїх будинках, кар’єрі, церквах та громадах.

Для виконання своєї місії Oak Hills Christian College - християнин, використовує засоби вищої освіти для бакалаврів, включаючи вивчення Біблії як центрального для формування християнського життя та світогляду; вивчення людської думки, історії та культури; вивчення теорії та навичок християнського служіння; та застосування цього навчання у служінні та стажуванні.

Ця академічна програма проводиться в контексті християнської спільноти коледжів, в якій всі члени заохочуються поважати один одного як особи, створені за образом Божим. Оук-Гіллс прагне обслуговувати широку частину кваліфікованих студентів, які сповідують віру в Христа і бажають бібліотечно орієнтованої освіти. Ця освітня основа забезпечується за допомогою програм, що ведуть до наших ступенів.

Розташування

Bemidji

Address
Oak Hills Road Southwest,1600
56601 Bemidji, Міннесота, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія