Прочитайте офіційний опис

У штаті Огайо Уесліан пропонують всім, хто-небудь зможете насолодитися "шведським столом" навчально-пізнавальних робіт, і це дасть вам бажання більше.

З 1842 року.

Все ще ненаситний.

Ohio Wesleyan University є спільнотою людей, які мають ненаситну апетит на життя та навчання. Ми пристрасні та гострі зв'язки з навколишнім світом і світом. Чому? Оскільки підключення різноманітних ідей, перспектив та досвідів підштовхує інновації та відкриття. Наш 200-acre campus пропонує нескінченні можливості дослідити. Переслідуй їх усіх. Сновити нові ідеї. Захоплюйте розумові та майбутні можливості. Повністю відчуйте багатство та зв'язність освіти ліберального мистецтва.

Створити завтра для наших студентів

З 200 мільйонів доларів Connect Today, Create Tomorrow - всеохоплююча кампанія - найбільша в історії школи - ми відновлюємо нашу відданість нашим принципам засвоєння, коли ми сформулюємо сміливий шлях вперед. В ОУУ, незмінними цінностями освіти в галузі ліберального мистецтва продовжують готуватися випускники до життя керівництва та служби в кожному сегменті нашого суспільства. Дякую за вашу роль у підтримці нашої спадщини.

Інвестиції в наших професорів | Мета: 37 мільйонів доларів США

Попросіть когось те, що вони люблять про ОУУ, і вони називають улюбленого професора - чи два-три. Ваша підтримка дозволяє OWU набирати, сприяти та розвивати наше найбільше майно - людей, які виховують, формують та надихають наших лідерів завтра.

Стипендії та фінансова допомога | Мета: 50 мільйонів доларів США

Ми не повинні дозволяти ресурсам перешкоджати трансформаційному ефекту освіти ОУУ. Стипендії можуть бути визначальними чинниками при залученні студента до ОУУ, а також для забезпечення того, що вони зможуть пройти ступінь, незалежно від того, чи це потреба, заснована на заслугах чи допомога для повернутого студента.

Інвестування в наш кампус: капітальні покращення | Мета: 43 мільйони доларів США

Наш історичний кампус був прикрашений кількома вражаючими новобудовами і побачив деякі з найбільш знакових просторів, які дали нове життя та цілі завдяки значній підтримці благодійності.

З'єднання OWU | Мета: 35 мільйонів доларів США

Ця новаторська навчальна програма дозволяє студентам підключати академічну теорію до реальної практики в глобальному контексті. Крім того, доступ студентів до стажувань буде розширюватися через запланований Центр кар'єрних зв'язків.

Інвестування в кожен день: щорічне надання | Мета: 35 мільйонів доларів США

Ми продовжуємо прагнути до збереження нашого прекрасного кампуса та вдосконалення нашого високотехнологічного навчального простору. Від технології до фінансування програми, до факультету та навчання персоналу та заробітних плат, щорічні подарунки торкаються кожної частини ОУУ щодня.

Місія

Заява про цілі

З часу свого заснування Огайо Уесліан підтримує зв'язок з Церквою методистів (нині Об'єднаної методистською), що пропонує якість стипендії, керівництва та служби, що збагатила Церкву та суспільство.

Статут штату Огайо Уесліан передбачав, що "Університет назавжди буде проводитись за найбільш ліберальними принципами, доступними для всіх релігійних конфесій і розробленими на користь наших громадян в цілому".

У дусі цієї спадщини університет визначає себе як спільноту вчителів та студентів, присвячених вільному прагненню до істини. Вона намагається розвинути у своїх учнях якості інтелекту та характеру, які будуть корисними незалежно від того, що вони вирішили робити в подальшому житті. Передача, розширення та відкриття знань є основними для традицій ліберального мистецтва.

Заохочуючи професійну стипендію і чітко почувши гордість своїм викладачам та випускникам, які користуються національною або міжнародною репутацією у своїх сферах, університет як першочергова мета - стати якісною установою для навчання та навчання. Оскільки ефективне викладання має найвище значення, члени факультету регулярно переглядаються та оцінюються за досконалість у викладанні.

Огайо Уесліан вважає себе успішним, коли досяг успіху в трьох цілях:

Перше - надати знання. Включені тут знання про наше культурне минуле; ліберальна освіта повідомляє, що думали великі розмови, створені великі митці, великі лідери зробили це. Також включені нові знання; ліберальна освіта повідомляє те, що набуває на кордонах сучасного дослідження та сучасних досягнень людського духу. Мета передачі знань починається з переконання в тому, що воно самоцільно має знання та розуміння, передані через гуманітарні науки, мистецтва та науки.

Друга основна мета полягає у розробці та посиленні певних важливих можливостей студентів. Оскільки вони проходять курс навчання в університеті, студенти забезпечують основи навичок читання, письма та кількісного аналізу. Вони спираються на ці навички, здатні критично і логічно мислити, використовувати методи різних сфер дослідження та розуміти символічні мови, які використовуються для кодування та передачі знань у сучасному суспільстві. Вони можуть розвинути естетичні почуття або творчі таланти в декількох областях. Багато студентів навчаються інтегрувати теорію з практикою, готуючись до кар'єри в різних дисциплінах та через передпрофесійні та професійні програми.

Третя мета полягає в тому, щоб розмістити освіту в контексті цінностей. Ліберальна освіта прагне розвивати у студентів розуміння себе, вдячність інших та готовність виконувати обов'язки громадянства у вільному суспільстві. Вона визнає, що підготовлена ​​чутливість до приватних та суспільних питань вартості, заснована на здоровому розумінні різних культурних спадщин, важлива для дозрівання та для доброго життя. Це дає високу честь інтелектуальній чесності. Відповідно до нашої методистської традиції, Огайо Уесліан закликає турботу про всі релігійні та етичні проблеми та стимулює своїх студентів вивчити їхні погляди з урахуванням цих питань.

У міру того, як Огайо Уесліан виховує ліберальність, вона досягає своєї кінцевої мети - забезпечити студентів знаннями, компетенцією та персонажем для лідерства, обслуговування та подальшого навчання в складному та все більш глобальному суспільстві.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BBA

Ohio Wesleyan University

Підготовка до майбутнього бізнесу - ось основна увага в управлінні діловою адміністрацією ОУ. Ви навчитесь планувати, організовувати, керувати та контролювати функції та ... [+]

Бакалавр з ділового адміністрування

Підготовка до майбутнього бізнесу - ось основна увага в управлінні діловою адміністрацією ОУ. Ви навчитесь планувати, організовувати, керувати та контролювати функції та процеси бізнесу в динамічній та глобальній економіці. Програма рідко зустрічається у національному ліберальному мистецтві, що дає вам високоякісну ділову освіту разом з фундаментом ліберального мистецтва, готуючи вас до значущої роботи та життя.... [-]

США Delaware
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Bachelor

Ohio Wesleyan University

Щоб розробити широту та глибину знань, ви будете приймати спеціальну програму навчання, розроблену спеціально для політиків та державних спеціальностей ОУУ. Працюючи в ті ... [+]

Бакалавр в галузі політики

Ваше вивчення уряду забезпечить багату суміш реального та ідеального, цінностей, які часто конфліктують один з одним, і практичних перешкод, які стоять на їх шляху. Ці взаємодії протиставляються нам кожен день як особи, громадяни нашої нації, так і члени світової спільноти.

Про майор

Щоб розробити широту та глибину знань, ви будете приймати спеціальну програму навчання, розроблену спеціально для політиків та державних спеціальностей ОУУ. Працюючи в тісному контакті з вашим радником факультету, ви виберете курси в кожній основній області, щоб відповідати вашим унікальним інтересам та цілям кар'єри. Кафедра також пропонує місію з п'яти курсів.... [-]

США Delaware
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Ohio Wesleyan University

Аналітика даних - це швидко зростаюча професія в широкому колі галузей, включаючи фінанси, охорону здоров'я, страхування, біомедичні дослідження, інформатика, маркетинг т ... [+]

Бакалавр з аналізу даних

Аналітика даних - це швидко зростаюча професія в широкому колі галузей, включаючи фінанси, охорону здоров'я, страхування, біомедичні дослідження, інформатика, маркетинг та багато інших областей. Фахівці з аналізу даних швидко оцінювалися за здатність обробляти великі обсяги даних, виявляти значні тенденції та робити статистику, яка залучає важливі рішення.... [-]

США Delaware
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Ohio Wesleyan University

Цей біологічний факультет забезпечує фундамент у біологічних принципах з найбільшим діапазоном гнучкості у факультативів для вивчення різних біологічних тем. Як основний ... [+]

Бакалавр з біології

Біологія - вивчення життя, від молекулярного рівня до всього організму до глобальної біосфери. Біологи вивчають усі аспекти живих систем, а біологічні відкриття продовжують вдосконалювати здоров'я людей, виробництво продуктів харчування та екологічну стійкість.

Про майор

Цей біологічний факультет забезпечує фундамент у біологічних принципах з найбільшим діапазоном гнучкості у факультативів для вивчення різних біологічних тем . Як основний спеціаліст з біології, ви навчитесь ідентифікувати, змінювати або керувати біологічними процесами від окремих клітин до цілих організмів.... [-]

США Delaware
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Ohio Wesleyan University

Якщо ви обираєте магістра в галузі економіки, ви будете курси з мікроекономіки, макроекономіки, методів дослідження, міжнародної та порівняльної економіки та інтегрованог ... [+]

Бакалавр з економіки

Економіка - це суспільна наука, яка займається вибором, коли ресурси дефіцитні. На додаток до того, що використовується в бізнесі, економіка використовується для сприяння розвитку країн з низьким рівнем доходу, країнам, що допомагають боротися з проблемами безробіття, виявляти найкращий спосіб покращити навколишнє середовище, зрозуміти, чому споживачі купують що вони купують, та пояснити, що визначає дохід людей.... [-]

США Delaware
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Ohio Wesleyan University

Огайо Уесліан є одним з кількох невеликих коледжів з двома тісно інтегрованими відділами наук про життя: Ботанікою ... [+]

Бакалавр з зоології

Огайо Уесліан є одним з кількох невеликих коледжів з двома тісно інтегрованими відділами наук про життя: Ботанікою

Про майорів

Зоологічна програма штату Огайо Уесліан дає вам два основних варіанти, тому ви можете створити програму, яка відповідає вашим інтересам та цілям кар'єри.

Основний зоологічний факультет призначений для студентів, які зацікавлені в вивченні людей та інших тварин, але, можливо, не хочуть займатися професійною кар'єрою в медицині або зоології. Часто загальноосвітні спеціалісти зоології вирішують подвоїти магістра в іншій дисципліні, надалі розширюючи можливості кар'єри.Професійна спеціалізація зоології більш підходить для тих, хто готується до медичної школи або аспірантури в зоології. Завершення цього основного буде задовольняти мінімальні вимоги вступу практично всіх випускних програм біології або зоології, а також задовольнити більшість передумов для шкіл медичної, стоматологічної та ветеринарної медицини.Зоологія, генерал майор... [-]
США Delaware
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Ohio Wesleyan University

Основний починається з калькуляції та переходить на середні курси, які закладають основу для подальшого вивчення математики. Потрібно пройти теоретичний курс аналізу або ... [+]

Бакалавр з математики

Відділ надає курси для студентів, які передбачають роботу або закінчують роботу з математики, статистики або математичної освіти. Крім того, ми пропонуємо курси для студентів, які бажають використовувати математику або статистику на підтримку іншого майстра або просто навчитися щось нове та кількісне.

Про майор

Основний починається з калькуляції та переходить на середні курси, які закладають основу для подальшого вивчення математики. Потрібно пройти теоретичний курс аналізу або алгебри, а також курс (або продемонструвати вміння) у комп'ютерному програмуванні. Звідти, кафедра пропонує багату колекцію передових курсів математики, які готують студентів до різноманітних варіантів кар'єри.... [-]

США Delaware
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Ohio Wesleyan University

Вивчення психології відкриває двері у світ можливостей, а випускники психології ОУУ виконують важливу роботу у багатьох галузях країни. Фахівці з психології збирають і ан ... [+]

Бакалавр з психології

Вивчення психології відкриває двері у світ можливостей, а випускники психології ОУУ виконують важливу роботу у багатьох галузях країни. Фахівці з психології збирають і аналізують дані та навчаються повідомляти про спостережені тенденції. Багато хто також займається унікальними проектами з професорами.

Про майор

Будучи основоположником психології в OWU, ви вивчите широкий спектр тем:... [-]

США Delaware
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Ohio Wesleyan University

Хімія дозволяє нам зрозуміти, як поводяться атоми і молекули, і як ці поведінки ведуть до всього, що ми знаємо і любимо. Це дослідження матерії, і всі важливі зміни можут ... [+]

Бакалавр з хімії

"Синтез молекул робить хімію дуже близькою до мистецтва. Ми створюємо об'єкти, які ми чи інші вивчаємо або оцінюємо ".

- Роальд Хоффманн

Хімія дозволяє нам зрозуміти, як поводяться атоми і молекули, і як ці поведінки ведуть до всього, що ми знаємо і любимо. Це дослідження матерії, і всі важливі зміни можуть пройти. Хімічні фахівці прагнуть розуміти різноманітні явища з молекулярної точки зору.... [-]

США Delaware
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Ohio Wesleyan University

Програма курсів в галузі інформатики готує вас до професійної зайнятості або продовження навчання в аспірантурі. ... [+]

Бакалавр з інформатики

Програма курсів в галузі інформатики готує вас до професійної зайнятості або продовження навчання в аспірантурі.

Про майор

Студенти зазвичай починають з вступного курсу з інформатики та програмування. Далі йдуть проміжні курси, які охоплюють основні проблеми апаратного та програмного забезпечення. Студенти вивчають різноманітні мови програмування високого рівня (включаючи C / C та Scheme), мову асемблера, операційну систему UNIX, об'єктно-орієнтоване програмування та знайомство з університетським та відомчим комп'ютерним обладнанням.... [-]

США Delaware
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Ohio Wesleyan University

Відмінні міжнародні дослідження Огайо Уесліан зосереджені на досвіді та зв'язках. Будучи студентом, у вас є багато можливостей для отримання реального досвіду через стажу ... [+]

Бакалавр міжнародних досліджень

Відмінні міжнародні дослідження Огайо Уесліан зосереджені на досвіді та зв'язках. Будучи студентом, у вас є багато можливостей для отримання реального досвіду через стажування та дослідницькі проекти в Вашингтоні, округ Колумбія, та місця в усьому світі. Так само важливо, що ви маєте щоденні міжнародні можливості в університетському містечку - зустрічі експертів та науковців з міжнародної політики, розмову з лідерами в НАТО та інших міжнародних організаціях, взаємодію з випускниками ОУУ на висоті федеральних агенцій та проживання в університетському містечку зі студентами з різних країн. світ.... [-]

США Delaware
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
South Sandusky Street,61
43015 Delaware, Ohio, США