Ohio Wesleyan University

Введення

Прочитайте офіційний опис

У штаті Огайо Уесліан пропонують всім, хто-небудь зможете насолодитися "шведським столом" навчально-пізнавальних робіт, і це дасть вам бажання більше.

З 1842 року.

Все ще ненаситний.

Ohio Wesleyan University є спільнотою людей, які мають ненаситну апетит на життя та навчання. Ми пристрасні та гострі зв'язки з навколишнім світом і світом. Чому? Оскільки підключення різноманітних ідей, перспектив та досвідів підштовхує інновації та відкриття. Наш 200-acre campus пропонує нескінченні можливості дослідити. Переслідуй їх усіх. Сновити нові ідеї. Захоплюйте розумові та майбутні можливості. Повністю відчуйте багатство та зв'язність освіти ліберального мистецтва.

Створити завтра для наших студентів

З 200 мільйонів доларів Connect Today, Create Tomorrow - всеохоплююча кампанія - найбільша в історії школи - ми відновлюємо нашу відданість нашим принципам засвоєння, коли ми сформулюємо сміливий шлях вперед. В ОУУ, незмінними цінностями освіти в галузі ліберального мистецтва продовжують готуватися випускники до життя керівництва та служби в кожному сегменті нашого суспільства. Дякую за вашу роль у підтримці нашої спадщини.

Інвестиції в наших професорів | Мета: 37 мільйонів доларів США

Попросіть когось те, що вони люблять про ОУУ, і вони називають улюбленого професора - чи два-три. Ваша підтримка дозволяє OWU набирати, сприяти та розвивати наше найбільше майно - людей, які виховують, формують та надихають наших лідерів завтра.

Стипендії та фінансова допомога | Мета: 50 мільйонів доларів США

Ми не повинні дозволяти ресурсам перешкоджати трансформаційному ефекту освіти ОУУ. Стипендії можуть бути визначальними чинниками при залученні студента до ОУУ, а також для забезпечення того, що вони зможуть пройти ступінь, незалежно від того, чи це потреба, заснована на заслугах чи допомога для повернутого студента.

Інвестування в наш кампус: капітальні покращення | Мета: 43 мільйони доларів США

Наш історичний кампус був прикрашений кількома вражаючими новобудовами і побачив деякі з найбільш знакових просторів, які дали нове життя та цілі завдяки значній підтримці благодійності.

З'єднання OWU | Мета: 35 мільйонів доларів США

Ця новаторська навчальна програма дозволяє студентам підключати академічну теорію до реальної практики в глобальному контексті. Крім того, доступ студентів до стажувань буде розширюватися через запланований Центр кар'єрних зв'язків.

Інвестування в кожен день: щорічне надання | Мета: 35 мільйонів доларів США

Ми продовжуємо прагнути до збереження нашого прекрасного кампуса та вдосконалення нашого високотехнологічного навчального простору. Від технології до фінансування програми, до факультету та навчання персоналу та заробітних плат, щорічні подарунки торкаються кожної частини ОУУ щодня.

Місія

Заява про цілі

З часу свого заснування Огайо Уесліан підтримує зв'язок з Церквою методистів (нині Об'єднаної методистською), що пропонує якість стипендії, керівництва та служби, що збагатила Церкву та суспільство.

Статут штату Огайо Уесліан передбачав, що "Університет назавжди буде проводитись за найбільш ліберальними принципами, доступними для всіх релігійних конфесій і розробленими на користь наших громадян в цілому".

У дусі цієї спадщини університет визначає себе як спільноту вчителів та студентів, присвячених вільному прагненню до істини. Вона намагається розвинути у своїх учнях якості інтелекту та характеру, які будуть корисними незалежно від того, що вони вирішили робити в подальшому житті. Передача, розширення та відкриття знань є основними для традицій ліберального мистецтва.

Заохочуючи професійну стипендію і чітко почувши гордість своїм викладачам та випускникам, які користуються національною або міжнародною репутацією у своїх сферах, університет як першочергова мета - стати якісною установою для навчання та навчання. Оскільки ефективне викладання має найвище значення, члени факультету регулярно переглядаються та оцінюються за досконалість у викладанні.

Огайо Уесліан вважає себе успішним, коли досяг успіху в трьох цілях:

Перше - надати знання. Включені тут знання про наше культурне минуле; ліберальна освіта повідомляє, що думали великі розмови, створені великі митці, великі лідери зробили це. Також включені нові знання; ліберальна освіта повідомляє те, що набуває на кордонах сучасного дослідження та сучасних досягнень людського духу. Мета передачі знань починається з переконання в тому, що воно самоцільно має знання та розуміння, передані через гуманітарні науки, мистецтва та науки.

Друга основна мета полягає у розробці та посиленні певних важливих можливостей студентів. Оскільки вони проходять курс навчання в університеті, студенти забезпечують основи навичок читання, письма та кількісного аналізу. Вони спираються на ці навички, здатні критично і логічно мислити, використовувати методи різних сфер дослідження та розуміти символічні мови, які використовуються для кодування та передачі знань у сучасному суспільстві. Вони можуть розвинути естетичні почуття або творчі таланти в декількох областях. Багато студентів навчаються інтегрувати теорію з практикою, готуючись до кар'єри в різних дисциплінах та через передпрофесійні та професійні програми.

Третя мета полягає в тому, щоб розмістити освіту в контексті цінностей. Ліберальна освіта прагне розвивати у студентів розуміння себе, вдячність інших та готовність виконувати обов'язки громадянства у вільному суспільстві. Вона визнає, що підготовлена ​​чутливість до приватних та суспільних питань вартості, заснована на здоровому розумінні різних культурних спадщин, важлива для дозрівання та для доброго життя. Це дає високу честь інтелектуальній чесності. Відповідно до нашої методистської традиції, Огайо Уесліан закликає турботу про всі релігійні та етичні проблеми та стимулює своїх студентів вивчити їхні погляди з урахуванням цих питань.

У міру того, як Огайо Уесліан виховує ліберальність, вона досягає своєї кінцевої мети - забезпечити студентів знаннями, компетенцією та персонажем для лідерства, обслуговування та подальшого навчання в складному та все більш глобальному суспільстві.

Розташування

Делавер

Address
South Sandusky Street,61
43015 Делавер, Огайо, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія