Pace University Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Pace Online

Університет Пейс - це всеосяжний, незалежний університет з кампусами в Нью-Йорку та окрузі Вестчестер. Близько 13 000 студентів навчаються на бакалавратських та аспірантурних програмах у Любінській школі бізнесу, Дайсонському коледжі мистецтв і наук, Шведській школі комп'ютерних наук та інформаційних систем, Шенденберзькій школі комп’ютерних наук та інформаційних систем, Школі освіти, Школі права та Коледжі здоров’я Професії.

Прихильність університету Пейс до якості

Розвиток та вдосконалення комп’ютерних технологій та Інтернету дозволяють університету Пейс розширити значення свого девізу “Opportunitas”, надаючи якісну Інтернет-освіту студентам, які бажають або потребують гнучкості дистанційного навчання. Університет Провос формує та впроваджує освітню філософію та політику Пейса та зобов’язаний забезпечити однаковий якісний навчальний досвід для всіх студентів Pace, незалежно від того, чи вони навчаються в Інтернеті чи на місці.

У рамках цього зобов'язання Pace Online надає комплексні послуги, які включають:

  • Підтримка студентів, які проходять онлайн-курси
  • Тижневий семінар-сертифікатор для інструкторів
  • Постійні семінари та заходи для викладання викладачів в Інтернеті

121556_people-woman-coffee-meeting.jpg

Досконалість у навчанні в Інтернеті

Інтернетні програми випускного ступеня Pace із захопленням сприйняли прихильність університету до досвіду онлайн-навчання - і це показує. Наші програми бакалаврського ступеня віднесені до найкращих онлайн-програм з Новин США

Всі викладачі сертифіковані в режимі онлайн-освіти через Центр факультету університету та працюють з працівниками Факультетського Центру, щоб забезпечити ґрунтовні, якісні онлайн-курси.

Краща в класі підтримка студентів

Наш спеціалізований консультативний персонал - це експерти, які допомагають студентам почувати себе комфортно в онлайн-середовищі навчання та підтримують їх зусилля щодо завершення ступеня бакалавра. Кожен онлайн-студент отримує особистого радника, який буде їм партнером протягом усього часу роботи в Pace.

Наша консультаційна команда допомагає студентам зареєструватися на кожен семестр, і вони можуть надати будь-яку додаткову допомогу, яка може знадобитися студентам, будь то відточувати свої навички управління часом або визначати найкращі курси, які потрібно взяти в будь-який конкретний час.

119937_pexels-photo-1438072.jpeg

Розташування

Нью-Йорк

Address
1 Pace Plz
10038 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: