Pacific College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Pacific College прагне забезпечити найвищі стандарти освіти шляхом сприяння постійному інтелектуальному зростанню, розвитку характеру та академічній доброчесності для досягнення професійних та особистих успіхів у обраній професією студента.

Pacific College прагне до наступних інституційних результатів навчання: демонструвати володіння знаннями та навичками, засвоєними в рамках всеосяжної освіти, щоб досягти реалізації у вибраній професії та встановити ідентичність як члена різноманітної та глобальної спільноти; Застосовувати цінності професіоналізму, альтруїзму, включеності та співпраці для сприяння змінам, що базуються на фактичних даних, для реалізації спільних цілей; Продемонструйте навички інформаційної грамотності, які сприяють позитивному погляду на освіту, професію та самооцінку протягом усього життя.

"Освіта є для нас пріоритетом" номер один "." Використовуючи «командний» підхід, будуть враховані академічні потреби кожного студента. Студент зрозуміє, що навчання - це процес на все життя, заснований на критичному мисленні.

Pacific College визнаний прогресивним навчальним середовищем, де цінності професіоналізму, альтруїзму, співпраці та почуття особистої та професійної ідентичності є головними цілями включення як члена глобальної та різноманітної спільноти.

Pacific College має регіональну акредитацію Вищого коледжу та університетської комісії Західної асоціації шкіл та коледжів (WASC).

Розташування

Онтаріо

Address
Inland Empire Boulevard,3602
91764 Онтаріо, Каліфорнія, США

Коста-Меса

Address
Red Hill Avenue,3160
92626 Коста-Меса, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: