Pierpont Community & Technical College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Шукаєте більше можливостей у житті? Хочете кар’єру, якою ви захоплені? Потрібна доступна якісна освіта?

Це те, що стосується громадсько-технічного коледжу Pierpont. Ми хочемо допомогти вам розпочати новий життєвий шлях. Незалежно від того, закінчуєте ви середню школу, шукаєте кращих можливостей для працевлаштування чи хочете розпочати нову кар’єру, Pierpont може вам допомогти.

Ми маємо головний офіс у місті Фермонт, штат Вірджинія, і обслуговуємо регіон з 13 округами з додатковими містечками в округах Мононгалія, Маріон, Гаррісон, Льюїс та Брекстон. Наш головний кампус спільно з Державним університетом Фермонту, який дозволяє нам надавати нашим студентам можливості великого університету, при цьому надаючи особисту увагу, якою ми пишаємось. Ви тут не будете просто черговим обличчям серед натовпу.

Ми пропонуємо понад 40 стипендіатів мистецтв, юристів прикладних наук та сертифікатів прикладних наук. У нас від кулінарного мистецтва до аеронавтики є щось для кожного. Ми спеціалізуємося на підготовці наших студентів до практичної, практичної кар’єри протягом двох років або менше. Наш відділ безперервної освіти також пропонує різноманітні курси, які допоможуть вам розширити свої навички, розвинути нові навички та просунутися в кар’єрі.

Розташування

Фермонт

Address
Locust Avenue,1201
26554 Фермонт, Західна Вірджинія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: