Pima Community College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Піма Community College є дворічний коледж служачи тим більше Tucson столичний округ в шести місцях по всій окрузі Піма. Заснована в 1966 році кредитні курси Піма нагорода сертифікати і ступеня асоційованого в різних областях. PCC також передбачає розвиток трудових ресурсів, програми підготовки кар'єри, безперервної освіти і освіти дорослих.

Піма прагне забезпечити зручний, доступний і доступним високу якість освіти з владою, щоб змінити життя наших студентів, і поліпшити наше співтовариство. Історія та місія Місія Піма Community College повинна бути відкритою приймальної комісії установа, яка надає доступні, комплексні освітні можливості, які підтримують успіх студентів і задоволення різноманітних потреб своїх студентів і спільноти. Ця місія, поряд з нашим баченням і цінностями, забезпечують основу для коледжу діяльності.

Історія Піма показує тверду прихильність до кращого в нашому суспільстві.

Акредитація Піма повністю акредитований вищих навчальних комісії (КВУ). Кілька спеціалізованих програм також були акредитовані або завірену органами у владі.

Міжнародні Студенти - Успішні подорожі починаються тут Ласкаво просимо іноземних студентів! Відкрийте для себе багато переваг, починаючи свій освітній кар'єру в Піма Community College.

Ви можете заощадити на вартості навчання, починаючи ваше вищу освіту в Піма Community College. Чотири роки університети є більш дорогими, ніж місцеві коледжі. 2 + 2 можливості. Отримати два градуси замість одного!

Заповніть ваші перші два роки вищої освіти в Піма Community College і отримати ступінь молодшого спеціаліста. Потім завершити Baccalaureate ступінь в університеті. угоди про передачу Піма дозволяють легко передати в наших партнерських установ, в тому числі в Університеті штату Арізона, щоб завершити свою ступінь.

Отримати якісну освіту з висококваліфікованим факультету і насолоджуватися персоніфікованого навчання в невеликій класній кімнаті. Досвід різних систем освіти в Сполучених Штатах. Почніть навчання в Піма Community College і передати в наш місцевий університет або інший університет в Сполучених Штатах. Отримати конкурентну перевагу. Запишіться в нашій програмі почестями.

Ми тут, щоб підтримати вас! Життя і навчання в іншій країні є захоплюючим, але може змусити вас почувати себе невизначеним. Ми прагнемо, щоб зробити ваше перебування теплим і бажаним. Ось чому International Student Services бюро Піма Community College допомагає вам вимоги студентської візи і проведе вас через успішний навчальний досвід. Це частина нашого застави, щоб допомогти кожному студенту досягти успіху.

Імміграційна консультування: розуміння прав і обов'язків, застосовуючи для додаткового практичного навчання. Академічне консультування: вибір програми курсів, огляд прогресу на шляху передачі університету, вибираючи англійська-як-другої мови курси. Культурна адаптація: проводити час з іншими студентами, розуміючи американські звичаї, навчитися жити в Тусоні.

Розташування

Тусон

Address
Community Campus,
401 North Ave.

85709 Тусон, Арізона, США

Тусон

Address
Northwest Campus,
7600 North Shannon Road

85709 Тусон, Арізона, США

Тусон

Address
Desert Vista Campus,
5901 South Calle Santa Cruz

85709 Тусон, Арізона, США

Тусон

Address
West Campus,
2202 West Anklam Rd

85709 Тусон, Арізона, США

Тусон

Address
Downtown Campus,
1255 North Stone Ave.

85709 Тусон, Арізона, США

Тусон

Address
Davis-Monthan Air Force Base Education Center,
5355 E. Granite St., Building 2441, Suite 100

85707-3011 Тусон, Арізона, США

Тусон

Address
East Campus,
8181 East Irvington Rd

85709 Тусон, Арізона, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія