Прочитайте офіційний опис

Розташований в центрі Лос-Анджелеса, SCI-Arc є центром інновацій і один з національних небагатьох незалежних архітектурних шкіл.

звернення директора

SCI-Arc постійно розширюється і підвищуючи свої амбіції. У нашому глобалізованому епоху, дизайн має значення, як ніколи раніше, і у нас є потенціал, щоб здивувати світ, продемонструвавши всі різні способи, в яких дизайн може перетворити його.

Місія

Місія SCI-Arc є переосмислити самі вінця архітектури, навчання архітекторів займатися, спекулювати, і вводити нововведення.

Історія SCI-Arc

SCI-Arc була заснована в 1972 році в Санта-Моніці групою викладачів і студентів, які хотіли підійти до архітектури з більш експериментальної точки зору, ніж традиційні школи пропонуються.

Люди

керівництво, викладачів і співробітників SCI-Arc прибувають з різних верств суспільства і країн, відображаючи глобалізм установи і його тіло студента.

об'єкт

В межах своєї чверть милі завдовжки університетського містечка, SCI-Arc пропонує студентам інтегрований набір ресурсів, які підтримують успішністю і експериментування.

Акредитація

Бакалаврату та магістратури професійні ступеня нагороджені SCI-Arc акредитовані як в Національному архітектурно-акредитаційної ради (NAAB) і Західної асоціації шкіл та коледжів (WASC).

підтримка школи

SCI-Arc покладається на філантропічної підтримки з боку випускників, батьків та друзів, щоб підтримати наш всесвітньо відомий освітніх програм.

Кар'єра

SCI-Arc бере гордість в набір і утримання кращих і найяскравіших кандидатів для кар'єри в SCI-Arc, і присвячений створенню культурно багатої, художньої, різноманітну робоче середовище.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

SCI-Arc

Програма B.Arch SCI-Arc є п'ятирічна бакалавр архітектури програми професійної ступеня, підкреслюючи чудовий дизайн і інтелектуальну широту через ліберального освіти. ... [+]

Програма B.Arch Sci-д'Арк є п'ятирічна бакалавр архітектури програми професійної ступеня, підкреслюючи чудовий дизайн і інтелектуальну широту через ліберального освіти.

Програма орієнтована на дисципліні архітектури з точки зору його історії, теорії та методів, а також на практиці архітектури з точки зору будівельних технологій, інноваційних засобів будівництва та професійної практики. Ядро програми є дизайн-студії, де студенти будують візуальної грамотності, навчитися навичок проектування, тестування ідеї, і отримувати безперервну, особисту зворотний зв'язок про свою роботу з факультету. Студія факультету складається з практикуючих архітекторів, а не чисто академічних кіл, що дозволяє студентам вікно в реальному житті архітектора, а також варіанти для проведення професійних стажувань за межами школи.... [-]

США Los Angeles
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Location address
960 East 3rd Street
Los Angeles, CA 90013

Los Angeles, California, US