Slippery Rock University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Slippery Rock University , заснований в 1889 році громадянами містечка Сліппер Рок, є провідним громадським університетом у регіоні. Університет формується завдяки своїй звичайній шкільній спадщині та характеризується своєю прихильністю до інтелектуального розвитку, лідерства та громадянської відповідальності.

SRU відкрив свої двері 26 березня 1889 року як Скріпсі Рок державна нормальна школа з мандатом навчити зацікавлених і здатних людей бути вчителями. СРСНС протягом багатьох років добре виконував свій мандат, випуск тисяч студентів працював у державних школах Пенсільванії та у всій країні.

У 1926 році інститут був придбаний Співдружністю, перейменований у Сліпперський Рок державний педагогічний коледж, став чотирирічним учительським коледжем і продовжив традицію підготовки викладачів.

Скліпський рок державний коледж був створений у 1960 році і вперше міг нагородження студентів та аспірантів в галузі ліберального мистецтва та професії. В 1983 році він отримав статус університету.

Сьогодні SRU є всеосяжним університетом, який пропонує широкий вибір студентів та випускних програм.

Розташована у пагорбах західної Пенсільванії, SRU є західним самим інститутом державної системи вищої освіти штату Пенсільванія, що належить до 14 студентів. Кампус площею 660 акрів менше години на північ від Пітсбурга, за годину на південь від Ері, і 45 хвилин на схід від Янгстауна, штат Огайо. Два великі магістралі, I-79 та I-80, перетинаються в межах семи миль від університету, зручно зв'язати його з усім Співдружністю та його сусідніми регіонами.

Кампус розташований у районі Слипперської скелі в окрузі Батлер, штат Пенсільванія, в безпечній і дружній спільноті близько 3000 чоловік, на площині яких перетинаються земельні ділянки, ліси та блискучі льодовикові озера.

Розширене навчання

Розширене навчання в SRU дає вам доступ до якісної освіти за допомогою різноманітних варіантів, таких як курси з дистанційної освіти, Центр розвитку лідерства, навчальний центр Маккейвер з навколишнього середовища, Пенсільванський центр екологічної освіти та Інститут післядипломної освіти.

SRU пропонує можливості для навчання студентів шляхом партнерства та співпраці з бізнесом та промисловістю, а також альянсів з корпораціями та некомерційними компаніями.

Розташування

Слизька скеля

Slippery Rock University of Pennsylvania

Address
1 Morrow Way Slippery Rock,
16057 Слизька скеля, Пенсильванія, США
Веб-сайт
Телефон
+1 724-738-9000

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія