The State University of New York at Geneseo

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1871 році як школа для вчителів, Geneseo перетворився на один з провідних державних коледжів мистецтва у країні. Коледж розташований за 220 гектарів у історичному селі Женесео, за декілька хвилин їзди від Рочестера та Буффало. Кампус втілює традиції північно-східних коледжів з його цеглими доріжками, тінями деревами та квітучим плющем.

Як один з найбільш вибіркових державних коледжів у країні, Geneseo високо оцінюється в національних виданнях за академічну якість та цінність. Програма досліджень грантодавців дає змогу багатьом студентам брати участь у різноманітних дослідженнях з членами викладацького складу Geneseo та представляти статті на регіональних та національних зборах.

Інтегрований науковий центр $ 53 млн. Коледжу включає в себе лише прискорювач пелетронних частинок у західному Нью-Йорку, який є ключовим активом для наукових досліджень у регіоні. За даними Американського інституту фізики, Geneseo є одним з найбільших виробників фізіко-математичних ступенів бакалавра. Серед першочергових навчальних закладів, Коледж займає 10 місце серед національних у кількості випускників з докторськими ступенями на полях STEM.

Розташована поруч із селом Женезо - одна з 24 громад на території країни, яку слід визнати національною історичною пам'яткою, - будівлі з кам'яного піску, облицьовані цегляними будівлями, демонструють традиційну атмосферу коледжу. Село є ідеальним будинком для коледжу з давніми традиціями взаємної поваги та спільної культури.

Geneseo пропонує 49 бакалаврів та магістральних дисертаційних та міжнародних навчальних програм, включаючи гуманітарні курси в Англії та Європі кожного літа, включаючи наші основні гуманітарні курси, що проводяться в Англії та Європі кожного літа.

Студентська діяльність включає Національну асоціацію з легкої атлетики III дивізіону (чемпіонат країни 2005 року у жіночих перехрестях); 200 студентських організацій (у тому числі 11 студентських мультикультурних груп); активне студентське управління; громадські послуги; і різноманітні видатні доповідачі та культурні заходи щороку. Коледж також пропонує національно нагороджену студентську програму лідерства та нагороджену національною нагородою спільноту / коледж, присвячену відновленню районів, спустошених ураганом Катріна.

Розташування

Geneseo

State University of New York at Geneseo

Address
SUNY Geneseo
1 College Circle

Geneseo, Нью-Йорк, США
Телефон
+1 585-245-5000

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія