Saint Anselm College

Введення

Прочитайте офіційний опис

У дусі того, що є кращим в ліберальної освіти, академічної ядро ​​в Санкт-Ансельм коледжу був розроблений, щоб запропонувати студентам широту досвіду, який підготує їх до життя; утворення, яке не тільки забезпечує професійний і кар'єрний підготовки, але також закликає протягом усього життя пошук істини, які будуть підтримувати і збагатити своє життя. Це утворення сприяє через основної навчальної програми, що складається з набору загальних курсів і результатів навчання, які вважаються необхідними для навчання студентів усіх спеціальностей в.

Коледж недавно переглянула і активізувати свою академічну основу, прийнявши новий основний навчальний план, який розпочався восени 2014 року. Нове ядро ​​характеризується балансом між загальними курсів, які сприяють почуття академічних спільнот і елективних курсів, які дозволяють індивідуального вибору студента.

Основний навчальний план включає в себе три основні елементи: - гуманітарні - Коледж письма - основних навичок

За межами школи

Істинний ліберального освіти не може міститися в межах каталогу курсу. Швидше за все, повна міра розуміння, дослідження та обслуговування потрібний повністю утвореного студента часто платять за межами класної кімнати. Студенти Санкт Ансельм коледжу мають багато можливостей для академічної, культурної, соціальної і збагачення за межами класної кімнати.

Як вдома до декількох міжнародно визнаних центрів та інститутів, Санкт Ансельм вітає лідерів думок з усього світу, щоб вчитися, говорити і вести дослідження на території кампуса. Справді, Нью-Гемпшир Інститут політики є відомим національним місцем для демократичного дискурсу, яка відбулася політичних коментаторів і президентські дебати. На додаток до курсових, науково-академічні дослідження важить у великій мірі у вищу освіту в Санкт-Ансельма. Студенти Санкт Ансельм мати можливість брати участь у науково-дослідних можливостей, що працюють разом викладачів, які працюють в лабораторії і соціальних наук в академічному середовищі і споруд на території кампусу, а також у місцях, місцях по всьому світу.

І відповідно до бенедиктинського відданості навчання в службі людства, Санкт Ансельм коледж закликає всіх своїх студентів для участі в службі навчання застосувати концепції класі в контексті складних співтовариств. Послуги навчання проекти координуються Meelia Центру задіюванні громад і викладачів часто інтегрувати варіанти навчання обслуговування у своїх курсах.

Духовне життя, у тому числі масового обслуговування, волонтерів та альтернативних міністерств весняних канікул координується Міністерством Campus Святого Ансельма.

Розташування

Манчестер

Address
A Catholic Benedictine Liberal Arts College
100 Saint Anselm Drive

Манчестер, Нью-Гемпшир, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія