Saint Francis University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Saint Francis University

Saint Francis University - один із найстаріших католицьких університетів країни та найстаріший, який відзначає цінності францисканців. Наш мальовничий кампус розташований на вершині гори в Лоретто, штат Пенсильванія, поблизу Пітсбурга. Віра, щедрість, повага, відкриття та радість є у нашій ДНК, і ми прагнемо залучити студентів (як ви) із пристрастю формувати світ.

Станьте тим, хто ...

Далі ... унікальне для вас. Це речення буде написане (і переписане) на вашому життєвому шляху. Кожен з нас тут, в SFU, хоче стати тим, хто допомагає вам написати найбільш вражаючу історію, яку ви можете.

Девіз СФУ, станьте тим, хтось , говорить до нашого прагнення до виховання співчутливих, турботливих, успішних професіоналів; і ваш потяг стати таким.

Підживлюй розум

Успіх означає розкрити свої таланти та поділитися ними з іншими. Зосереджена підготовка до кар’єри, поєднана з багатою традицією вільних мистецтв (де ви досліджуєте багато пристрастей), може допомогти вам знайти свій шлях.

Надихайте свого Духа

Всі бажано прогулятися з Френсісом. Св. Франциск Ассізький через свою католицько-францисканську місію залишив нам безліч підказок про те, щоб жити осмисленим життям, яке говорить усім вірам.

Поза лекцією

Глобальний досвід, стажування та інше допоможуть вам стати людиною, якою ви призначені. Плюс, цей досвід перебуває у вашому офіційному стенограмі про лідерство, залучення та службу.

Мала школа - пристрасні шанувальники

Ми є домом для однієї з найменших програм підрозділу I-го відділу NCAA в країні та визнаних за досконалість та спортивне майстерність!

Факти Flash, рейтинги та багато іншого

Saint Francis University в Лоретто, штат Пенсільванія - найстаріший католицько-францисканський коледж у США. Наша місія - допомогти студентам перерости у співчутливих, успішних професіоналів через культуру віри, щедрості, поваги, відкриття та радості. Університет пропонує понад 50 програм (бакалавриат, випускник та дорослий ступінь) через три школи: Бізнес; Науки про здоров'я

Наша ідентичність францисканців

Розум до досконалості, Дух за мир і справедливість, Серце за службу

Насіння того, що стало Saint Francis University і наша францисканська ідентичність були посаджені шістьма монахами-францисканцями з Ірландії, які заснували юнацьку академію в гірському хуторі Лоретто, штат Пенсильванія. Ці керівні принципи францисканців - це цінності, які ми сприймаємо в Saint Francis University і донині.

 • Католицький навчальний приватний університет вільних мистецтв; один з перших католицьких коледжів у країні
 • Спонсори францисканців третього ордена регулярно під керівництвом президента о. Малачі Ван Тасселл, кандидат технічних наук
За номерами
 • Зарахування: 2289 (1,726 студенти, 563 випускники)
 • Стать: Жінка 63,0%, чоловік 37,0% (бакалаврат)
 • Частка утримання за перший рік: 85%
 • Середній показник закінчення навчання: 70,3%
 • Середній розмір класу: 17.6
 • Денний факультет: 131

На основі зарахування на осінь 2017 року.

Акредитація
 • Рада з акредитації навчання трудової терапії
 • Комісія з перегляду акредитації з питань освіти для фельдшера, Inc.
 • Американське хімічне товариство, ступінь сертифікованої хімії
 • Комісія з питань акредитації союзних програм охорони здоров’я
 • Комісія з акредитації з фізичної терапії
 • Комісія з колегіальної сестринської освіти
 • Рада з освіти соціальної роботи
 • Комісія з інженерної акредитації ABET, Екологічна інженерія
 • Міжнародна асамблея колегіальної бізнес-освіти
 • Центральна комісія з питань вищої освіти
 • Державна рада сестринства Пенсильванії
 • Державний департамент освіти штату Пенсильванія для затверджених програм у галузі освіти вчителів
Структура управління

Університет спонсорується францисканцями третього порядку регулярно, а керується Опікунською радою, що складається з мирян та францисканців. Президент університету отримує внесок від викладачів, адміністраторів та студентів, які беруть участь у просуванні місії університету.

Легка атлетика

СФУ є членом Національної колективної атлетичної асоціації, а 23 чоловічі та жіночі спортивні команди університету змагаються на І відділенні. Університет також є членом Північно-Східної конференції. Псевдонім університету - Червоний спалах.

Засоби

На академічному фронті, до нашого навчального закладу входять академічні будівлі, зосереджені як на базі лекцій, так і на базі проектів / лабораторій, а також бібліотеку та спільноти з навчанням, а також різні офіси підтримки студентів. Навчальні заклади включають зали для проживання в кампусі та перехідне житло за межами кампусу, студентський союз, спортивні заклади, кілька обідніх зон та послуги охорони здоров'я студентів. У кампусі площею 600 акрів також розташований музей мистецтв Південних алегій, озеро Сен-Франциск та поле для гольфу Іммгрюн. Неподалік сади гори Ассізі, ще більше покращують обстановку. поблизу садів гори Ассізі.120740_120704_20170907_SFU_9718.jpg

Місія та цінності

У епоху складності простота послання святого Франциска Ассізького має більше привабливості, ніж будь-коли раніше: смирення. Щедрість. Шанування Сервіс. Повага. Молитва. Радість. Любов. Ці керівні принципи францисканців - це цінності, які ми сприймаємо в Saint Francis University .

Опис місії

Розум до досконалості

Saint Francis University пропонує вищу освіту в середовищі, керованому католицькими цінностями та вченнями та натхненим прикладом нашого покровителя, святого Франциска Ассізького. Найстаріший францисканський вищий навчальний заклад у Сполучених Штатах, Saint Francis University - це інклюзивна навчальна спільнота, яка вітає всіх людей.

Дух за мир і справедливість

Програми та заходи університету формують такі францисканські цінності, як покірне та щедре ставлення до навчання, повага до різноманітності та унікальності окремих людей, розуміння етичних питань та шанування всього життя. З духом простоти та радості ми надаємо можливість університетській спільноті мислити критично та аналітично, ефективно спілкуватися та інтегрувати теорію та практику.

Серце за службу

Saint Francis University пропонує студентам програми традицій вільних мистецтв, випускні та професійні програми навчання, які підкреслюють особисту та професійну етику, а також можливості продовження навчання для особистого та кар'єрного підвищення. Ми прагнемо вселити членів університетської любові любов до навчання впродовж життя та зобов'язання щедро ділитися своїми дарами та навичками у світі, що швидко змінюється.

Цілі вищої освіти францисканців
 • Покірне та щедре ставлення до навчання
 • Пошана за все життя і за добро всього людства
 • Повага до унікальності окремих осіб
 • Глобальне бачення
 • Служба бідним і нужденним
 • Спільнота Віри та Молитви,
 • Дух простоти і радості
 • Францисканська присутність.

У епоху складності простота послання святого Франциска Ассізького має більше привабливості, ніж будь-коли раніше. Ці керівні принципи францисканців - це не просто ідеали, якими слід захоплюватися, а цінності, якими потрібно жити.

Бачення

Saint Francis University - католицький університет, який вибирає студентів з високими можливостями, які шукають автентичного, академічно суворого, інтерактивного досвіду навчання, де вони можуть рости інтелектуально, духовно, морально та соціально. Студенти шукають святого Франциска для його здатності поєднувати цінності та бачення гуманітарної освіти з навчальними цілями, що відповідають економічним потребам суспільства.

Saint Francis University визнаний життєво важливим стратегічним партнером - на регіональному, національному та міжнародному рівнях - налагоджуючи міцні стосунки, прагнучи співпрацювати з метою виховання та розширення місії, бачення та стратегічних цілей університету, роблячи внесок у глобальне бачення суспільного блага, досягнутого здійснення ефективних принципів керівництва службою.

Saint Francis University створені для того, щоб підвищити та підняти до найвищого рівня свої національно визнані програми лідерства у бізнесі, охороні здоров'я, науці та гуманітарних науках.

Saint Francis University бере участь у постійному вдосконаленні організаційної ефективності та ефективності на всіх рівнях - за рахунок внутрішніх та зовнішніх оцінок - задля сприяння винятковому управлінню своїми людськими та фінансовими ресурсами.120739_120706_IMG_7078.jpg

Розташування

Лоретто

Address
117 Evergreen Drive
PA 15940 Лоретто, Пенсильванія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія