San Diego Mesa College

Введення

Прочитайте офіційний опис

San Diego Mesa College - це всеосяжний коледж громади, який прагне забезпечити доступ, успіх та справедливість. Ми дотримуємось цих зобов’язань як різноманітна спільнота викладачів, студентів, професійного персоналу та адміністраторів, які співпрацюють для сприяння стипендіям, лідерству, інноваціям та досконалості в інклюзивному навчальному середовищі. Сприяючи навчанню та досягненню студентів, що призводить до здобуття наукових ступенів та сертифікатів, переміщення, навчання робочої сили та навчання впродовж життя, ми надаємо своїм студентам можливість досягти своїх освітніх цілей та сформувати своє майбутнє.

Будучи одним із найбільших та найуспішніших із 116 загальноосвітніх коледжів Каліфорнії, а також найбільшим коледжем в окрузі коледжів Сан-Дієго, Коледж Меса пишається своїми високими академічними стандартами, чудовими програмами та послугами та особистим підходом до того, щоб допомогти кожному студенту досягти успіху. .

Розташування

Сан - Дієго

Address
Mesa College Drive,7250
92111 Сан - Дієго, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: