San Diego State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

San Diego State University (SDSU), справді глобальне співтовариство, є ідеальним місцем для початку вашої міжнародної освіти. Входить до системи 23 університетського містечка Каліфорнійського державного університету (CSU), Третій за величиною університет штату, де навчається понад 35 000 студентів. Ми пропонуємо 97 бакалаврських, 84 магістерських та 21 докторських програм.

Завдяки відзначеним нагородами професорам, першокласним науково-дослідним установам та сонячному розташуванню на воротах до Латинської Америки та Тихоокеанського краю, SDSU надає студентам інструменти для розширення своїх знань та свого потенціалу.

Академічна сила та рейтинги

Ми потрапили до 70 найкращих державних університетів країни за версією US News & World Report .

  • Найкращі американські коледжі: No 30 ( Forbes , 2019)
  • Випускні показники: № 8 ( Новини та світовий звіт США )
  • Етнічна різноманітність: топ 35 ( Новини та світовий звіт США )
  • Міжнародний бізнес: № 11 ( Новини США та світовий звіт )
  • Підприємництво: № 37 ( Новини та світовий звіт США )
  • Цивільне будівництво, електротехніка та машинобудування: 25 найкращих нагород за ступінь бакалавра (ASEE, 2018)
  • Вчені Фулбрайта: Більше 90 студентів отримали нагороди Фулбрайта, що робить SDSU провідним продюсером переможців Фулбрайта.

139702_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Наш кампус

Зайнявши 8 місце в списку найкрасивіших містечок коледжу Cosmopolitan, кампус SDSU - це жваве поєднання історичних та найсучасніших будівель, що розкинулися на 280 гектарах пишно озеленених територій. Незважаючи на те, що кампус великий, ви можете пройти через кампус лише за 20 хвилин. SDSU знаходиться на північний схід від центру Сан-Дієго, зручно розташований поряд із тролейбусом Сан-Дієго (для легкого доступу до всіх гарячих точок навколо Сан-Дієго).

Наше розташування

Друге за величиною місто Каліфорнії, Сан-Дієго - процвітаючий культурний, науковий та освітній центр. Наша близькість до Тихоокеанського краю та Мексики, а також різноманітне регіональне населення забезпечують можливості для цінного досвіду роботи та навчання.

Відомий своїм майже ідеальним кліматом, милями піщаних пляжів та веселими набережними, наш регіон є домом для широкого кола галузей, від машинобудування та біотехнологій до сільського господарства та туризму. Метушню кварталу Гасламп та районів центру міста доповнюють чарівні та еклектичні пляжні містечка Тихий пляж, Оушен-Біч та Ла-Холла.

Дослідницькі можливості

Якщо вас хвилює відкритий кайф, готуйтеся проводити дослідження разом із істориками в SDSU. Наші студенти, викладачі та випускники були частиною дослідницьких груп, які займалися такими важливими предметами, як модифікація РНК, біоматематика та сток після шторму після пожежі. Їхні дослідження проливають нове світло на захворювання легенів, тривожність підлітків, рак, діабет, вірус денге та багато інших розладів.

Наші випускники

Після закінчення ви приєднаєтесь до спільноти випускників, яка налічує понад 300 000 ацтеків на все життя. SDSU прагне допомогти всім студентам знайти кар’єру своєї мрії завдяки безлічі стажувань, кар’єрних служб та програм наставництва. SDSU зв’яже вас із бізнесом у районі Сан-Дієго та по всьому світу. Освіта SDSU має велику віддачу від ваших інвестицій. У середньому наші випускники заробляють 102 800 доларів США на середній зарплаті за даними PayScale.

Розташування

Сан - Дієго

Address
5250 Campanile Drive
Сан - Дієго, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія