Seattle Pacific University College of Arts and Science

Введення

Прочитайте офіційний опис

Науково-технічний коледж - це найбільш швидкозростаючий коледж чи школа в Університеті Сіетла. Понад 100 викладачів, що працюють на денній та сумісній викладачах, пропонують відповідний практичний підхід до STEM-освіти для більш ніж 1250 магістрантів та аспірантів. Завдяки науковим дослідженням та професійному розвитку наші викладачі не відстають від останніх досягнень та постійно вдосконалюють дипломні програми, які гармонійно поєднують теорію та практику. Вирішення проблем, критичне мислення, робота в команді та можливості міждисциплінарної співпраці характеризують цілісний підхід до освіти, що надається студентам та аспірантам.

Відмінними елементами нашого навчального процесу є: велика кількість лабораторного досвіду для наукових та технічних спеціальностей; процвітаюча бакалаврська програма досліджень; екскурсії до найрізноманітніших природних та рукотворних чудес; і цілорічні, спонсоровані промисловістю старші проекти для всіх наших студентів-інженерів та інформатики через Центр проектів.

Коледж надає багато можливостей для сервісного навчання. Ось лише два приклади. Через математичний корпус університету Сіетла та клуб STEM наші студенти спілкуються з молоддю, яка потребує особливих зусиль, у початковій школі Бейлі Гацерт. За останнє десятиліття десятки студентів, викладачів та співробітників університету Сіетла брали участь у гуманітарних інженерних проектах у Таїланді, Нікарагуа, Гаїті, Замбії та Кенії.

Наше розташування в динамічному місті Сіетлі надає студентам чимало можливостей забезпечити значущі стажування чи волонтерські можливості, пов’язані з їхніми кар’єрними цілями.

Розташування

Сіетл

Address
3rd Avenue West,3307
98119 Сіетл, Округ Колумбія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія