Siena Heights University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Сієнна Хайтс (SHU) є Римсько-католицька післядипломна установа З його основним кампусом розташований в Росії Адріан, Мічиган. Заклад було засновано в 1919 р Св. Йосипова коледж по Adrian Dominican Sisters. В 1939 р, Його було перейменовано як Сієна Хайтс коледж Після Свята Катерина з Сієною. У 1969 р. Воно стало коопераційним. В 1 998, Його було перейменовано як Університет Сієнна Хайтс.

Adrian Dominican Sisters

Міністр сестер у 29 штатах, окрузі Колумбія та Співдружність Пуерто-Ріко та в семи країнах за межами Сполучених Штатів: Канади, Домініканської Республіки, Кенії, Мексики, Норвегії, Філіппін та Тайваню. Відповідаючи "ознакам часу", вони прагнуть задовольнити потреби світу, служити там, куди вони покликані йти.

Кампуси

Головний кампус має 55 акрах з 17 будинками в Адріані, штат Мічиган. Основний кампус має відмінність бути першим у всіх бездротових коледжах або університетах штату Мічиган. У Саутфілді, Дірборні, Бентон-Харбор, Монро, Батл-Крік, Каламазу, Лансінг, Джексон і в Інтернеті є сайти.

Приєднання

Сієна Хайтс є афілійованою та спонсором Домініканських Сестер Адріана, штат Мічиган, акредитована Північною Центральною Асоціацією Коледжів і Школ (NCACS).

Коледжна печатка використовує Домініканський щит Міжнародного ордена проповідників, що складається з чотирьох білих і чотирьох чорних гіронів або трикутників. Вони символізують єдність тіла людей, які працюють разом для загального блага. "Перехрестя" (або перехрестя з флюр делісом на кожному кінці), накладене на гіронів, означає перемогу, обов'язок і самопожертву. Соболя (чи чорна щита) символізує мудрість, тишу, стійкість і покаяння. Світлий колір означає мир, чистоту, милосердя та щирість. Девіз навколо щита "Лаударе, Бенедикєр, Прадічекаре" означає "хвалити Бога, благословити Його людей і проповідувати Своє Євангеліє". Щит також може бути оточений шести- або восьмиконечною зіркою, що є відмітним символом святого Домініка.

Академіки

Університет має більше 40 навчальних програм навчання між коледжем мистецтв та наук, коледж для професійних досліджень та коледж аспірантури. Коледж бакалаврів ділиться на сім навчальних дисциплін: бізнес та менеджмент; Обчислення, математика і науки; Гуманітарні науки; Медсестринство; Соціальна та поведінкова наука; Візуальне / виконавське мистецтво та педагогічна освіта.

Сієна Хайтс також надає класи для учнів середніх шкіл через подвійне зарахування. Це дає молодим людям і старшим людям, які відповідають певним критеріям, отримувати кредити та досвід коледжів, перебуваючи ще в середній школі, наближаючи студентів до навчального процесу та навчаючись у коледжі та навчаючись у класі. Співвідношення студента до факультету становить 12: 1.

Розташування

Адріан

Address
Siena Heights University Main Campus,
247 E. Siena Heights Dr.

MI 49221 Адріан, Мічиган, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія