Прочитайте офіційний опис

Про

Південна Кароліна державний університет зберіг спадщину передового досвіду в галузі освіти. Ми були домом для поколінь вчених і лідерів в бізнесі, військової служби, уряду, легкої атлетики, освіти, медицини, науки, техніки технології та багато іншого. Готель розташований в Orangeburg, Південна Кароліна, SC держава була створена як грант землі коледж з місією забезпечення освіти та служби для громадян держави. У своєму першому столітті, SC держава лідер у сфері освіти і продовжує лідирувати в наступному столітті.

Історія SC державного університету

Заснована в 1896 році в якості єдиного державного коледжу штату для чорної молоді, Південна Кароліна державний університет зіграв ключову роль у вихованні афро-американців в державі і нації. Як гранту землі інститут, він з усіх сил, щоб забезпечити сільського господарства і механічний навчання поколінь чорних підлітків. У рамках своєї програми розширення, він послав сільськогосподарських і домашніх демонстраційних агентів в сільських округах для отримання знань та інформації для малозабезпечених сімей чорний ферми.

Університет виховав десятки вчителів суспільних шкіл. Це за умови, освіта в сфері науки, літератури та історії. Підтримка Розенвальда фонду та Загальних Ради освіта допомогла установа пережити депресію. Після Другої світової війни, законодавчі збори штату створили магістерську програму та юридичний факультет Південна Кароліна ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ, щоб запобігти чорношкірих студентів з вступивши до університету студентів і правової освітніх програм в Південній Кароліні. Законодавчий орган також різко збільшилося фінансування в коледжі в спробі зробити "Роздільні, але рівні" реальність вищої освіти в Південній Кароліні. У 1950-х і 1960-х років сотні SC студентів держави взяв участь у місцевих демонстрацій цивільних прав і були заарештовані. У 1968 троє молодих людей були вбиті і 27 поранені в кампусі державними дорожнього патруля в Orangeburg Massacre.

З 1966 року, SC держави був відкритий для білих студентів і викладачів, але вона в значній мірі зберіг свою місію і роль в якості історично чорний установи. У 1971 році сільськогосподарські програма була припинена і коледж ферма була перетворена на громадську відпочинку, що складається з поля для гольфу, а також футбольних і бейсбольних полів. На сьогоднішній день існує близько 5000 студентів спеціальності в широкому діапазоні програм, які передбачають АПК, бухгалтерський облік, мистецтво, англійська мова, і драму, а також моди мерчандайзингу, фізику, психологію і політологію.

Місія

Південна Кароліна державний університет (SC стані) історично чорний громадського 1890 гранту землі старший комплексний інститут приблизно 4,500-6,000 студентів. Готель розташований в Orangeburg, Південна Кароліна, Південна Кароліна державний університет прагне забезпечити і доступні для програм якісного бакалавра в області бізнесу, застосовуються професійні науки, математика, природничі та інженерні науки, інженерне техніки, освіти, мистецтва, і гуманітарних наук. Кількість програм пропонується на рівні магістра в галузі викладання, сфери послуг та агробізнесу, і педагога і доктора програми пропонуються в галузі управління освітою.

SC державний університет готує висококваліфікованих, компетентних і соціально відомо випускників, щоб вони могли жити і працювати продуктивно в динамічній, глобального суспільства. Через технологій і традиційних методів викладання і навчання, досліджень і послуг, університет підвищує якість життя громадян і вносить вклад в економічний розвиток держави і нації.

(Це місія була схвалена SC державного університету Опікунської ради від 30 березня 2010 і на Південної Кароліни Комісії з вищої освіти 6 травня 2010)

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

South Carolina State University

Програма кримінального правосуддя пропонує міждисциплінарний підхід до вивчення злочинності, теорій злочинності причинності та оцінки реакції суспільства на нього. ... [+]

Програма кримінального правосуддя пропонує міждисциплінарний підхід до вивчення злочинності, теорій злочинності причинності та оцінки реакції суспільства на нього. Студенти спеціальності в галузі кримінального правосуддя прийняти ряд основних курсів, які охоплюють всі етапи трьох компонентів системи кримінального правосуддя: правоохоронних органів, судів і поправок. Курси англійською, наука, математика, соціальні та гуманітарні науки, включаються як частина загальноосвітньої програми університету. Курси іноземних мов необхідні для того, щоб допомогти підготувати студентів для роботи та проживання в етнічно і культурно різноманітного суспільства.... [-]

США Оранжбург
Вересень 2020
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
South Carolina State University

В даний час Програма ядерної інженерії (НЕП) в партнерстві з обох Державного університету Північної Кароліни (NC державного) і UWM. В рамках цих угод, студенти інженерног ... [+]

Ядерної інженерії

У вересні 2002 року в Південній Кароліні державного університету (SC державний університет) у партнерстві з Університетом Вісконсін-Медісон (UWM) отримав схвалення Південної Кароліни комісії з вищої освіти, щоб запропонувати бакалаврів наук в галузі ядерної техніки. Ця угода була унікальним у своєму підході і перший у своєму роді на початку ядерного ренесансу. Ця угода була розпочато через необхідність розширення включення меншин на всіх рівнях атомної енергетики, наукових досліджень, розробки і виробництва. В даний час Програма ядерної інженерії (НЕП) в партнерстві з обох Державного університету Північної Кароліни (NC державного) і UWM. В рамках цих угод, студенти інженерного програми ядерної завершити другу половину їхнього останнього року в ні в UWM чи університет штату Північна Кароліна в цілях задоволення всіх вимог для одержання ступеня бакалавра наук в області ядерної техніки (наданих ГК державного університету). ... [-]

США Оранжбург
Вересень 2020
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Welcome to South Carolina State University