Прочитайте офіційний опис

Служіння Христа з біблійним світоглядом в християнській атмосфері

SBC - це коледж для вас. Багато людей мають неправильне уявлення про те, що Біблійний коледж призначений лише для тих, хто працює у повсякденному християнстві, таких як пастирі. Справді, Біблійний коледж багато в чому схожий на будь-який інший коледж.

aboutCampus.jpg

Південно-східна країна пропонує прекрасну дворічну програму для тих, хто хоче почати свою кар'єру в коледжі в християнській атмосфері. Після цього студенти зможуть перевести свої кредити в старший коледж чи університет, щоб продовжити навчання в більш спеціалізованій сфері.

Так, у пропонованих предметах, досвіді кампусу та академічної переваги Біблійний коледж схожий на будь-який інший коледж; однак способи, в яких ми різні, відрізняють нас від інших коледжів. Менше студентського населення, особиста увага, християнська атмосфера всередині та за межами класу, а також задоволення від того, хтось особливий на кампусі, змушує Південно-Східний час стати дорогим для всього вашого життя.

Опис місії

Мета Southeastern Baptist College - прославляти Бога, забезпечивши якісне вищу освіту з біблійного світогляду в християнській атмосфері, тим самим розвиваючи християнське зростання учнів та готуючи їх до служби в Царстві Божому.

Southeastern Baptist College прагне підготувати чоловіків і жінок у християнській громаді, висловлюючи бажання бути залученими до церковного покликання. Навчання проводиться на кампусі та за допомогою розширень, які допоможуть підготувати людей до служіння в пастораті, місіонерській роботі, музичних міністерствах, християнській освіті та молодіжних міністерствах. Southeastern Baptist College також намагається навчати людей, які бажають отримати основні курси навчального плану коледжів у духовному навчанні, як це передбачено Southeastern Baptist College . Всі курси навчаються таким чином, щоб інтегрувати віру та навчання, тим самим належним чином визнаючи Бога всією істиною.

Southeastern Baptist College прагне служити християнській спільноті, пропонуючи обмежену кількість кредитних та не-кредитних курсів для тих, хто не вибирає для здійснення структурованої програми на певну ступінь, сертифікат або диплом.

Акредитація

Southeastern Baptist College акредитований на державному рівні Комісією з акредитації коледжів (MCCA) Міссісіпі та Асоціацією з біблійної вищої освіти (ABHE) на національному рівні.

Приналежність

Southeastern Baptist College належить і керується баптистською місіонерською асоціацією Міссісіпі. Він є членом Асоціації коледжів Міссісіпі та Асоціації з біблійної вищої освіти (ABHE).

Доступність

Southeastern Baptist College є однією з найменш дорогих приватних коледжів у країні. Більшість студентів вважає, що витрати на відвідування є дуже привабливими та доступними. Можна організувати фінансовий план для задоволення ваших потреб.

Особиста увага

Малі заняття на Південному сході дозволяють студентам отримувати персональну увагу від викладачів та інших співробітників персоналу. На Південному сході кожен знає про індивідуальність. Ви будете більше, ніж номер на нашому кампусі. Ми спеціалізуємося на християнській гостинності та задоволенні студентів.

Студентське життя

Студентам пропонуються можливості для позашкільної діяльності, яка передбачає стипендію та особисту взаємодію в різних організаціях університету. Деякі такі організації включають колегіальний хор, Асоціацію баптистських студентів (АБС), Альянс міністрів та Раду студентського уряду.

У студентській школі переважає атмосфера дружби та співпраці. Ми коледжу коледжу. Гуртожиток також дозволяє студентам насолоджуватися своїм життям поза класом.

Місцезнаходження

Southeastern Baptist College розташований у прекрасному місті Лорел, штат Міссісіпі. Laurel розташований в 30 милях на північ від Хаттісберга; 50 миль на південь від Меридіана; 80 миль на південний схід від Джексона; і в 125 милях на північ від узбережжя затоки.

Щоб дістатися до коледжу з Міждержавного 59, вийдіть на виїзд 95B на 16-у Авеню Північ. Дотримуйтесь 16-ої авеню Північної (також Шосе 15 Н) за 4 1/2 милі від Міждержавного до коледжу.

Студентська інформація споживача

Відповідно до вимог USDE щодо повного розкриття інформації про споживача, SBC забезпечує повне розкриття зазначеної інформації будь-якому потенційному або поточному студенту. Як споживачі студенти та / або майбутні студенти можуть використовувати цю інформацію для прийняття обґрунтованих рішень щодо цієї установи. Щоб отримати доступ до цих ресурсів, перейдіть за посиланням на сторінку інформації про споживачів Southeastern Baptist College

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BSc

Southeastern Baptist College

Окрім Загальних цілей та загальних цілей програми, після завершення цієї програми людина повинна вміти відстоювати положення про те, що Біблія є натхненним Словом Божим і ... [+]

BACHELOR OF SCIENCE (ЦЕРУМОВА МІНІСТЕРСТВА) (129 ЧАСІВ, ВКЛЮЧАЮЧИ ВИМОГАМИ АБ СВІТУ)

Цілі програми

Крім загальних цілей та загальних цілей програми, після завершення цієї програми особа повинна мати можливість:

Захистіть позицію, згідно з якою Біблія є натхненним Словом Божим і повним правилом віри і практики.Зробити значне застосування біблійної правди до його особистого та сімейного життя.Читайте широко в галузі світської літератури та інших засобів масової інформації та об'єктивно оцінюйте цей матеріал у світлі Писань.Продемонструйте, що він придбав всебічне знання Біблії, християнського вчення та християнського служіння.Надайте свідчення наявності достатніх знань у галузі природничих та суспільних наук, необхідних для спілкування з сучасним суспільством.Покажіть, що він розробив християнську філософію місій на основі вчення Нового Завіту, щоб підготувати його до участі в місіонерському підприємстві як вдома, так і за кордоном.Викладає достатні знання для інтерпретації фактів історії, щоб бути впевненим у чіткому робочому знанні поля.ПРЕДЛАГАЕМОГО РОЗКЛАДУ BACHELOR OF MINISTRIES OF CHURCH SCIENCE... [-]
США Laurel
Вересень 2019
англійська
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Southeastern Baptist College

На додаток до загальних цілей та завдань програми АА, після завершення цієї програми, студент повинен мати можливість продемонструвати, що можна застосувати функціональні ... [+]

BACHELOR OF SCIENCE (БІЗНЕС-АДМІНІСТРАЦІЯ) 129 ЧАС, ВКЛЮЧАЮЧИ ВИМОГИ АДАМЕНТИРОВАНОЇ АД ААЦілі програми

На додаток до загальних цілей та завдань програми АА, після завершення цієї програми студент повинен мати можливість:

Продемонструвати, що можна застосувати функціональні та фундаментальні концепції, щоб критично мислити і вирішувати бізнес-проблеми в навчальному плані (в класах) та в навчальних програмах (поза класними кімнатами).Продемонструйте розуміння взаємозалежності між бізнес-функціями та процесами.Продемонструйте розуміння того, як економічні, правові та регулятивні, політичні, соціальні, технічні, екологічні та конкурентні сили (місцевий, регіональний, глобальний) впливають на бізнес і навпаки.Визнайте етичні проблеми та застосовуйте етичні рамки для їх аналізу, потім вибирайте та захищайте рішення.Випускайте якісні ділові документи, які демонструють вміння, організацію, чіткість та якість.BACHELOR OF SCIENCE (БІЗНЕС-АДМІНІСТРАЦІЯ) ПРОПОНОВАНОГО РОЗКЛАДУ 129 ЧАС, ВКЛЮЧАЮЧИ ВИМОГИ АДАМ ДІЯЛЬНОСТІ А.А. (Виконайте AA, Business Emphasis, перші два роки)ТРЕТІЙ РОК... [-]
США Laurel
Вересень 2019
англійська
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою