Southern Methodist College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Southern Methodist College надає освіту після середньої школи з біблійною основою, яка готує студентів мислити, жити та служити ефективними християнами в церкві та суспільстві. Загальна структура програм та заходів коледжу спрямована на розвиток загальної освіти, інтелектуальних здібностей, знань Біблії, духовної зрілості та навичок служіння шляхом академічного навчання, досвіду та розвитку кар'єри.

Південна методистська церква визнає і приймає обов'язок і обов'язок утримання вищих навчальних закладів з просування особливо християнської культури. Southern Methodist College , як установа Південної методистської церкви, домагатиметься цих цілей, як це передбачено в "Дисципліні Південної методистської церкви" (параграф 507): Підтримувати академічні стандарти, загальновизнані в освітній галузі; Вливати у весь навчальний процес, включаючи навчання та всі позакласні заходи, правду в цей період євангелії Ісуса Христа; Навчати та навчати релігії через викладання Біблії, історії та принципів християнства та застосування християнських принципів до особистого та соціального життя; Співпрацювати з іншими церковними відомствами у навчанні служіння в церкві та громаді; Створювати та розвивати агенції, які сприятимуть розвитку духу та атмосфери в установі, що сприятиме вищому типу християнського характеру та християнського життя; Виховувати серед учнів інтерес до місцевої церкви та заохочувати та навчати їх до такої роботи.

Розташування

Оранжбург

Address
Broughton Street,541
29115 Оранжбург, Південна Кароліна, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: