Southern New Hampshire University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Отримайте американську ступінь зі своєї країни за допомогою 100% онлайн-програми та повністю іспанською мовою. Без візи Не TOEFL

  • Акредитований у США
  • Експертні вчителі
  • Інтернет та 100% іспанська мова
  • Гнучкі варіанти оплати
  • Академічна порада для студентів

Досягніть свого ступеня, працюючи

Southern New Hampshire University розуміє, наскільки важлива гнучкість для студентів, які також є професіоналами, які працюють та мають професійні та сімейні обов'язки.

SNHU із задоволенням пропонує:

  • 5 можливостей старту на рік
  • Плата за сумісництвом та повний робочий день
  • 100% онлайн-модель; немає ніяких встановлених графіків занять або вимог бути особисто в університеті
  • 100% іспанська; не вимагаючи знання англійської мови
  • Гнучкі варіанти оплати

122191_ScreenShot2019-10-03at12.07.04PM.png

Ознайомтесь краще з СНГУ

Southern New Hampshire University - приватна некомерційна установа, акредитована в США, з метою місії трансформувати студентське життя.
Наш успіх визначається успіхом наших учнів. Постійно кидаючи виклик статусу кво та надаючи найкращу підтримку у вищій освіті, Southern New Hampshire University розширює доступ до освіти, створюючи якісний, доступний та інноваційний навчальний досвід для задоволення унікальних потреб кожного студента.
Southern New Hampshire University сьогоднішній день Southern New Hampshire University пропонує понад 200 програм англійською мовою, як на кампусі, так і в Інтернеті. Пропонуючи онлайн-ступінь та навчальний досвід іспанською мовою для мешканців, які не є американцями, ми пишаємось тим, що продовжуємо створювати нові шляхи для доступу студентів до високоякісної освіти на підтримку нашої місії.

Будьте частиною SNHU та змініть своє майбутнє

Навчаючись в Southern New Hampshire University , ви зможете відповісти на вимоги глобалізованого світу за допомогою програми повністю іспанською мовою, 100% в Інтернеті та гнучкими розкладами, що адаптуються до ваших професійних потреб. Ми університет від США до всієї Латинської Америки.

З нашою 100% навчальною моделлю в Інтернеті та орієнтованою на відповідь на вимоги глобалізованого світу ви можете вчитися з будь-якого пристрою з доступом до Інтернету.
Отримайте американський ступінь зі своєї країни за допомогою 100% онлайн програми повністю іспанською мовою.
Sponsored by Google Chromebooks Anete Lūsiņa / Unsplash

Розташування

Манчестер

Address
2500 North River Road Manchester NH 03106
Манчестер, Нью-Гемпшир, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: