Spelman College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Світовий лідер у галузі освіти жінок африканського походження, Спельман акредитований Південною асоціацією коледжів та шкільних комісій коледжів (SACSCOC), і ми пишаємося членами Консорціуму університетського центру Атланти.

Сьогодні наш студентський колектив налічує понад 2100 студентів з 43 штатів та 10 закордонних країн. Спелман дає можливість жінкам брати участь у багатьох світових культурах і спонукає до прихильності позитивним соціальним змінам через служіння. Ми прагнемо досягти успіхів у вільних мистецтвах та науках та інтелектуального, творчого, етичного та лідерського розвитку наших студентів.

Спельман пишається своєю 76-відсотковою випускною освітою (в середньому за шість років), однією з найкращих в країні, але наша підтримка не припиняється, як тільки ви вийдете на сцену, щоб взяти свій диплом. Наша глобальна мережа випускників є потужною, забезпечуючи зв’язки та допомагаючи випускникам, коли вони починають шлях глобального залучення.

Spelman College , історично Spelman College чорношкірий коледж і світовий лідер у галузі освіти жінок африканського походження, присвячений академічним досягненням у галузі гуманітарних наук та розвитку інтелектуального, творчого, етичного та лідерського розвитку своїх студентів. Спельман дає можливість всій людині брати участь у багатьох культурах світу та спонукає до позитивних соціальних змін.

Розташування

Атланта

Address
Spelman Lane Southwest,350
30314 Атланта, Грузія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: