St. Ambrose University

Введення

Прочитайте офіційний опис

St. Ambrose University

Динамічне життя кампуса

Ми пропонуємо більш ніж 60 спеціальностей з гнучкістю, щоб змішувати майорів, неповнолітніх та факультативних, щоб відповідати вашим інтересам. Більше того, наша енергійна спільнота відома своєю легкою атлетикою, спеціальними подіями та видатними залами для перебування.

Студенти САУ натхненні нашою католицькою інтелектуальною традицією та прагненням до соціальної справедливості. Насправді вони добровільно проводять тисячі робочих годин щороку - і більше 150 000 годин лише в минулому році!

З ОДНОГО ПОГЛЯДУ

САУ посіла 5 місце в опитуванні Коледжу консенсусу (2018) Кращих коледжів і університетів в Айові, і 13-е місце в категорії Кращі регіональні університети-Середній Захід, виходячи зі середніх опублікованих рейтингів і відгуків студентів. Зайняла 38-е місце (краватка) US News

Наш локатон

Право в середині будь-якого місця, куди ти хочеш піти!

St. Ambrose University розташований у Дейвенпорт, штат Айова, в частині Quad Cities - двостороннім (штат Айова та Іллінойс) столичної області, розташованої на єдиній великій ділянці річки Міссісіпі, що йде зі сходу на захід.

ЧОМУ САУ

Знайдіть свою цільове життя в St. Ambrose University

Деякі учні вважають за краще заблукати у натовпі у великих університетах. Будучи однією людиною в морських обличчях, вони можуть вийти у світ, не знаючи, хто вони є, або про яке життя це все.

Але ти інший. Ви хочете отримати якісну освіту в невеликій школі, де ваші професори знають вас по імені, де ви можете реально виконувати дослідження в перший рік, і де ваша віра і відданість служінню іншим дають вам та вашим друзям більшу мету в житті. Якщо ти такий студент, ми хочемо зустрітися з тобою!

Академічні ресурси державної школи, дружелюбність малого коледжу

Отримати кращий обох світів

Сент-Амвросій пропонує десятки спеціальностей та тих самих вищих учених, які знаходяться у великих університетах та коледжах в штаті Айова. Справді, академічні можливості в "Амвросі" - стажування, дослідження, практичне навчання - перевершують і виходять за межі багатьох наших державних та приватних конкурентів.

Але що відрізняє нас від наших маленьких класів і доступних професорів, які знайомлять вас і присвячені вашій інструкції, надаючи вам можливості, які ви не можете отримати в інших коледжах Quad Cities або деінде.

Амброзіальні цінності - це фундамент успішного будівництва

САУ правильно підходить для вас

Наші амброзійні цінності академічної досконалості та відданості ліберальному мистецтву, соціальній справедливості та допомозі громадськості служать основою для вашого успіху як студента, вашої кар'єри та у створенні кращого місця в світі.

Яким чином я можу доповнювати свою освіту?

Коледж бізнесу SAU має комплексну програму стажування, яка дає вам якісний практичний досвід. Студенти управління пройшли інтернування у багатьох регіональних і національних корпораціях, включаючи Rock Island Arsenal, MidAmerican Energy та Deere

Наші студенти також зможуть застосувати своє навчання до реальних проектів, які дозволять вам навчатися та сприяти громаді Quad Cities.

Які деякі потенційні шляхи кар'єри?

Спеціалісти з менеджменту можуть входити в багато галузей кар'єри, включаючи маркетингові, фінансові, туристичні, банківські, розважальні та інші. Деякі наші випускники приєдналися до їх сімейного бізнесу.

Ваші навички також високо оцінюються компаніями, які займаються роздрібною торгівлею, гостинністю, банківською діяльністю, виробництвом, транспортом та розвагами.

Наші випускники часто говорять про якість і цінність освіти Св. Амвросія.

Нещодавнє опитування випускників САУ з коледжів бізнесу показало, що 97% працювали повний або неповний робочий день, в аспірантурі, продовжують свою освіту або не шукали роботи на той час.

ЯКЩО БУДЬ ЛАДАЄТЬСЯ ЦЬОГО ПРОГРАМИ?

  • Wes Erickson '12, '14 MOL думав, що він очолить у збройних силах, але замість цього знайшов свою пристрасть у менеджменті та маркетингу. Незважаючи на те, що він досяг неповнолітніх у цих сферах, його знання та інтереси, а також наставництво улюблених професора Уеса, стимулювали його до ступеня магістра з організаційного лідерства в САУ. Як менеджер проектів з Управлінням програми управління корпоративними програмами UnityPoint Health, Уес успішно виконує свою роботу з добре продуманою та багатопрофільною освітою, яку він заробив в Ambrose.
  • Ілля Грант IV '15 здобуває ступінь магістра менеджменту та маркетингу, а зараз працює власна медіа-компанія Grant Media у Девенпорт. Знати, як вплинути на зміни і надихати людей, було те, що Ілля зняв із Сент-Емброуза. "Можливості лідерства в університетському містечку зробили свій час на Сент-Ембрусі цінним, будучи у тих ролях лідера, як студент підготував мене до виходу за межі класу і допоміг мені вирости як людина".

Розташування

Давенпорт

Address
518 W. Locust Street Davenport, IA 52803
Давенпорт, Айова, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія