Syracuse University - College of Arts and Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Сіракуз - це приватний дослідницький університет незвичайних вчених, особливі жертви та незаперечний дух.

З великим кампусом у центрі штату Нью-Йорк , глобальний слід, і майже 150 років історії , наш університет призначений для тих, хто хоче кваліфікованих коледж досвід. Будемо пишатись вибірково, ми приймаємо шанс на людей, які мріють великими. Саме тут ви прийдете, щоб підбадьоритись, рости, стати особою, яку хочете бути.

Сфера нашого університету - це свідчення його сильних сторін: новаторська історія, яка нараховує 1870; вибір з більш ніж 200 спеціальностей та 100 неповнолітніх ; майже 15 000 студентів та 5000 аспірантів ; більше чверті мільйона випускників у 160 країнах ; і студентське населення з усіх 50 штатів США та 123 країн .

Отож дізнайтеся нам трохи краще, і побачимо для себе людей та місця, які роблять нас Сіракузьким університетом .

Опис місії

Коледж мистецтв і наук, який є центром великого дослідницького інституту, є інтелектуальним серцем та душею університету Сіракузи, що надає унікальну академічну практику. Коледж готує кожного студента до успіху як громадянина світу шляхом дисциплінарного та міждисциплінарного навчання та навчання, досліджень, стипендій та послуг на кампусі та у всьому світі.

Бачення

Міжнародно визнаний викладач та видатний персонал працюють, щоб залучити студентів до науково обгрунтованого, динамічного, інноваційного ліберального мистецтва, щоб забезпечити академічні досягнення та безперервний успіх.

Основні цінності

 • Єдність: як заснувальний коледж Сіракузи, мистецтво та науки є інтелектуальним та академічним центром; це єдиний досвід, який поділяють усі студенти університету.
 • Персоналізація: коледж вірить у цінність персоналізованої освіти в галузі вільного мистецтва, яка підкреслює знання в широкому спектрі, критичний аналіз інформації та здатність до спілкування чітко та ефективно.
 • Готовність: Коледж мистецтв і наук у Сіракузькому університеті надає студентам фундамент навичок та знань, які можуть бути застосовані до багатьох навчальних занять та шляхів кар'єри. Роботодавці та випускні школи цінують здатність людини вирішувати проблеми, пристосовуватися до змін, співпрацювати з іншими та працювати в різних дисциплінах - усі основні принципи ліберального мистецтва, які підготують студентів не тільки для працевлаштування, а й для успіху та для життя.
 • Можливість: Коледж через свої три відділи в галузі наук, математики, гуманітарних та суспільних наук пропонує понад 50 спеціальностей, 40 неповнолітніх та 30 магістрів та кандидатів наук. програми Коледж також пропонує вибрані дослідження, незалежне вивчення, ряд програм з двостороннім та комбінованим навчанням, а також спеціалісти з інтегрованого навчання, а також міждисциплінарні ступені з професійними школами та коледжами університету як на бакалавріаті, так і на вищих навчальних закладах.
 • Міждисциплінарність. Нас проживають більше третини всіх студентів та викладачів університету, деякі з них користуються перевагами зв'язків з Школою громадянськості та суспільних відносин Максвелла, Школою громадських комунікацій SI Newhouse та іншими навчальними центрами.
 • Розвідка: у наших класних кімнатах немає стін; викладачі та студенти проводять дослідження в усьому світі. Поєднуючи академічні та інтелектуальні заняття з особистими інтересами, ми надаємо студентам широко застосовні навички, призначені для довгострокового успіху.
 • Громадянство: Коледж готує студентів взяти на себе провідні ролі в суспільстві, заохочуючи студентів до прийняття різноманітності та багатства народів, культур та природних процесів у світі.
 • Досконалість: суворі курси навчання в наших трьох академічних підрозділах надають студентам критичні навички, які допомагають їм розпочати успішну кар'єру у великій кількості областей. Багато студентів продовжують свій досвід з однією або декількома двосторонніми або міждисциплінарними варіантами. Наші програми високого калібру допомагають студентам критично мислити, ефективно спілкуватися та вирішувати проблеми творчо, в різних дисциплінах, підкреслюючи наш персональний та інтегрований підхід до навчання. Студенти мистецтв та наук настільки ж розумні та образливі, наскільки вони спритні і винахідливі.
 • Наставництво: за дорученням національних та всесвітньо відомих вчених, письменників та вчених, студенти занурюються у суворе навколишнє середовище академічних досліджень, стипендій та творчості, де вони розробляють інструменти та навички, необхідні для зміни змін і створення нових знань та ідей у ​​їх обраній поля
 • Цікавість: в коледжі приділяється велика увага стипендіальним кластерам та спільним ініціативам, що передують університетам, і всі вони посилені нашим підписом Liberal Arts Core. Свідок наш великий, видатний факультет; різноманітний і талановитий студентський корпус; безліч стратегічних партнерств, на території та поза межами містечка; і багато міждисциплінарних проектів (наприклад, програма з відзнакою "Університет Короне", Університет Сіракуз, Центр гуманітарних наук, спонсорований Центральний Нью-Йорк гуманітарний коридор та Інститут судово-медичної та національної безпеки).
 • Інновації: нові області міждисциплінарного передового досвіду, що зосереджені в коледжі, включають галузі нанонауки та нанотехнології, біомедицину, неврології, гуманітарні науки в цифрову епоху та кліматичні зміни та сталість.

Коледж мистецтв і наук

Інтелектуальне серце та душа Університету Сіракузи, Коледж мистецтв та наук забезпечують високо індивідуальний досвід ліберального мистецтва, готуючи студентів до життя успіху.

Відвідайте коледж

Додому більше третини всіх студентів Сіракузи, Коледж мистецтв та наук має майже два десятки відділів та три десятка міждисциплінарних програм у галузі науки, математики, гуманітарних та суспільних наук. Коледж мистецтв і наук є інтелектуальним центром Університету Сіракузи та прагне до міжнародно визнаних досліджень та інноваційних навчань з акцентом на дисциплінарну суворість, творчу міждисциплінарність, а також етичну взаємодію з питаннями соціальної справедливості та глобального громадянства. Ми залучаємо студентів до науково обгрунтованого, динамічного, інноваційного ліберального мистецтва, щоб забезпечити академічні досягнення та безперервний успіх.

CAS консультування

Ми вітаємо, підтримуємо та закликаємо всіх студентів в коледжі мистецтв та наук реалізувати свій повний інтелектуальний та особистий потенціал. Хоча всі студенти є здатними, активними агентами власного розвитку, ми тут, щоб допомогти студентам визначити та створити свої академічні заняття та позакласну діяльність, щоб максимізувати свій досвід студентів і прокласти шлях до довгострокового кар'єрного успіху.

Розташування

Сіракуза

Address
Syracuse University
900 South Crouse Ave.

NY 13244 Сіракуза, Нью-Йорк, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: