Tennessee Technological University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Студенти в Теннессі Технологія отримують більше, ніж першокласні освіти. Вони навчаються бути лідерами у своїй обраній кар'єрі та протягом усього життя.

Партнерство між студентами та факультетами поєднує в собі дисципліни та ідеї у міждисциплінарних проектах та дослідженнях. За межами класу вони дізнаються про культури по всьому світу, виявляють, як бути хорошими громадянами через служби організації та десятки студентських клубів, наближатися до мистецтва та створювати дружні стосунки за віком, фоном та інтересами.

Як і наш талісман, Awesome, золотий орел, студенти Tennessee Tech зосереджені на своїх дослідженнях, безстрашні в досягненні своїх цілей і свого майбутнього, а також прихильні до кампусу та глобальних спільнот.

Нараховуючи понад 10500 студентів, TTU пропонує понад 40 студентів та 20 аспірантів у восьми академічних коледжах та школах: сільське господарство та екологія людини, мистецтво та наука, бізнес, освіта, інженерія, образотворче мистецтво, міждисциплінарні дослідження та медсестринство.

Розташування

Cookeville

Address
William L Jones Drive,1
38505 Cookeville, Теннессі, США