Прочитайте офіційний опис

Купер союзу з розвитку науки і мистецтва, заснована в 1859 році, є одним з найстаріших і найбільш шанованих установ країни вищої освіти. Організація, спадщина Пітер Купер, займає особливе місце в культурному тканину американського життя.

Заснована промисловця, винахідника і філантропа Пітера Купера, Cooper Union будинку школи мистецтва, архітектури та інженерії, а також світового класу факультет гуманітарних і соціальних наук.

Місія та бачення

Через видатних академічних програм в галузі архітектури, мистецтва і техніки, і факультет гуманітарних і соціальних наук, Купер союзу з розвитку науки і мистецтва готує талановитих студентів, щоб зробити освічених внесок у розвиток суспільства.

Коледж визнає магістрантів виключно на заслуги та нагороди повні стипендії для всіх зарахованих студентів. Установа забезпечує тісний контакт з на краще, творчої здатності і сприяє строгий, гуманістичний навчання, яка посилюється в процесі проектування і доповненої в міських умовах. Заснована в 1859 році Пітером Купером, промисловця та мецената, Купер Юніон пропонує державних програм для цивільного, культурного і практично збагачення Нью-Йорку.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

The Cooper Union

... [+]

[-]
США Нью-Йорк
Вересень 2020
Денне навчання
5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The Cooper Union

... [+]

[-]
США Нью-Йорк
Вересень 2020
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The Cooper Union

Школа мистецтв пропонує чотирирічну програму, провідну до бакалавра образотворчих мистецтв ступеня. Програма забезпечує як загальну освіту Образотворче мистецтво і цілесп ... [+]

Бакалавр витончених мистецтв

Школа мистецтв пропонує чотирирічну програму, провідну до бакалавра образотворчих мистецтв ступеня. Програма БФА забезпечує як загальну освіту Образотворче мистецтво і цілеспрямований підготовку для майбутніх художників і дизайнерів.

Програма розвивається творчий потенціал студентів, закликає їх бути універсальним, спритний і відбиває світло, і оснащує їх успішно справлятися з вирішенням практичних проблем і питань сьогоднішнього дня і тих, про майбутнє. ... [-]

США Нью-Йорк
Вересень 2020
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою