University of Arkansas Fort Smith

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Арканзасу - Форт Сміт ( UAFS ) пропонує багате, яскраве навчальне середовище. Невеликі розміри класів дають студентам можливість співпрацювати зі своїми викладачами та колегами та розвивати професійні зв’язки на все життя з викладачами, які є фахівцями у своїх галузях.

Університет Арканзасу - Форт Сміт прагне побудувати свою репутацію як регіональний напрямок високоякісної та доступної освіти, де процвітають та перевершують різноманітні студенти та викладачі.

Університет Арканзасу - Форт Сміт пропонує ступінь бакалавра та аспіранта, магістра та програми сертифікатів, спрямовані на підготовку студентів до дослідження, інновацій та конкуренції у світовій робочій силі. Навмисне зосередження уваги на зростаючих варіантах вечірніх, вихідних та онлайн-курсів дозволило отримати більше доступу для дорослих учнів, студентів, які працюють повний робочий день, та студентів військових та ветеранів.

Університет Арканзасу - Форт-Сміт пропонує найсучасніші навчальні заклади та засоби цифрового навчання, стандартні навчальні прилади та найсучасніші технології досліджень, що пропонують студентам сучасну, практичну освіту на майбутнє.

Розташування

Fort Smith

Address
Grand Avenue,5210
72904 Fort Smith, Арканзас, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: