University of South Carolina Beaufort

Введення

Прочитайте офіційний опис

USCB. Виявлений.

Університет Південної Кароліни Бофорта невеликий, громадський університет з більш ніж 1750 разів студентів з усього світу. З його спадщину, починаючи з Бофорта коледжу в кінці 1700-х років, USCB продовжує відігравати велику роль в потужних ф'ючерсів наших студентів, викладачів і співробітників, і громад, яким ми служимо по всій країні низький.

USCB є динамічною і живою академічне співтовариство, яке служить прибережних округів і за його межами.

Під керівництвом канцлера Аль М. Panu, університет має два кампусу, розташовані в самому серці Лоукантрі-кампусу Hilton Head шлюзу в Bluffton, SC, і історичний кампусі Бофорта в Бофорта, SC Ці два кампусів принести потужні ф'ючерси життя через: • 30 академічних програм і спеціальностей, які включають виключне інструкцію, обширні практичні навчання, і передові ресурси і технології.

• У місцях, в безпосередній близькості до світового класу курортів в Hilton Head Island, історично багатій художньої обстановці в Бофорта, і багато іншого, щоб підняти руки-на навчанні.

• Співвідношення учень до факультету 17: 1, що забезпечує високу індивідуальну середовище навчання.

• Ведучий освітніх можливостей по дійсно доступною ціною, так як USCB відомий як найдоступніший чотири роки установи в штаті Південна Кароліна.

• можливості досліджень в державно-оф-арт лабораторії, студент Дослідження і стипендія день, і здатність уявити, на національному та публікувати в національному шановних журналах.

Наші кампусів

Ознайомтеся з нашими двома кампусів

Університет Південної Кароліни Бофорта є самим швидкозростаючим чотири роки установа в Південній Кароліні. З мальовничим видом на державою в найсучасніших засобів, малими розмірами класу в жвавому кампусі життя, досліджувати свій потужний майбутнє в одному з USCB у двох кампусів-Hilton Head шлюзу та історичного Бофорта.

Хілтон-Хед шлюз - Головний кампус

Кампус Hilton Head шлюз в Bluffton, SC, є Університет новітніх розташування Південної Кароліни в декількох хвилинах їзди від Hilton Head Island, який пропонує можливості для навчання світового класу біологічних досліджень, щоб інтернування на курортах світового класу.

Наша 200-акрів, нещодавно побудований містечко має всі зручності та послуги, необхідні для життя в коледжі. Palmetto села, кампусі Hilton Head шлюзу, включає сім повністю мебльовані, люкс в гуртожитку, що показують загальний вітальні і кухні в кожному номері.

Кампус центр 26000 квадратних футів також є книжковий магазин, їдальня, зал, багатофункціональний конференц-зал студент, і кімната відпочинку для студентів.

Історичний Бофорта Кампус

Історичне містечко Бофор сидить на Береговий канал в центрі міста Бофорт, SC, де ви можете жити і вчитися поруч з химерною магазинів, ресторанів, і набережної-все в історично багате місто з так багато запропонувати.

З історію, що йде в 1795 році, це кампус має центр мистецтв, що хости виставки, концерти, театральні події та інші спектаклі-все в історичному, мальовничому і жвавому співтоваристві. Студенти також можуть жити в університетському містечку в Білому домі Грейс, нещодавно відремонтованому залі проживання, який має повнорозмірну кухню, спальні, і в будинку пральню.

Почала принести можливості і USCB знаходиться на початку програми, звичаїв і традицій. Це захоплююче час у винятковому місці.

Розташування

Бофорт

Address
801 Carteret Street
29902 Бофорт, Південна Кароліна, США

Острів Хілтон-Хед

Address
One University Boulevard
29909 Острів Хілтон-Хед, Південна Кароліна, США