University Of Wisconsin - Green Bay

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Вісконсін-Грін-Бей приймає підхід великої картини на освіту, що складає ваш унікальний спосіб навчання, ваша пристрасть, і ваш погляд.

Вийдіть з класної кімнати і в польових умовах, з реальними стажуваннях і дослідницьких можливостей випускник стилі. Оскаржуватися поглянути на проблеми і рішення з різних точок зору. Отримайте практичний досвід працюючи в тісній співпраці з видатними викладачами.

Збагачуватися через вражаючі можливості стажувань; отримати роботу, яка платить декількома способами, як співробітник студента в університетському містечку; весело провести час з однодумцями, приєднавшись до однієї з наших більш ніж 100 клубів і організацій; зробити більшу частину ваших років коледжу, які живуть на території кампусу; стати лідером через студентського самоврядування; краще ваш світ громадських робіт; і подивіться всі доступні з нього за допомогою наших численних можливостей вчитися і подорожувати по всій земній кулі.

Роботодавці вважають, підхід UWGB до вищої освіти - вивчення наш світ з різних точок зору - це найкращий спосіб підготуватися до кар'єри 21-го століття. Ми вважаємо, що це кращий спосіб випробувати коледж. Числа підтримують це: 97% наших студентів працюють, в аспірантурі, або в армії протягом шести місяців після закінчення. У кар'єрі і в суспільстві, випускники впливу UW-Green Bay життя інших в позитивному ключі. Це утворення, яке трансформується.

Життя в UW-Грін-Бей спільноти

Всім відомо, що Грін-Бей відомий Ламбо Філд і пакувальників, але місто також процвітає з іншими професійними і рекреаційних видів спорту, індустрії високих технологій та виробництва, а також широкий спектр можливостей в області мистецтва.

UW-Green Bay розташований в парковій місцевості з видом на затоку озера Мічиган Грін-Бей. Приблизно один квадратну милю, університетське містечко є одним з найбільших в державі. Велика частина посівних площ присвячена природних територій, з центральним кампусу облямованій з одного боку бухти і з іншого боку в сильно лісистих Ніагарський укіс. Близько 2000 студентів живуть на кампусі. Студенти знайти безліч варіантів дозвілля, в тому числі легкої атлетики NCAA Division I і виступи іменитих артистів в центрі подій Вайднер Center і Кресса. Можливості лідерства існують через Асоціацію студентського уряду. Студент Good Times Програмування Board забезпечує соціальне, культурне, рекреаційне та освітні програми. Студенти знаходять останні голлівудські блокбастери і класику коледжу на популярній серії фільмів, а також акти, в тому числі коміків, гіпнотизерів і вгору і найближчі смуг в календарі концерт. Більше 125 клубів і організацій зосередитися на особливих інтересів.

UWGB Arts & Уявлення

У UW-Green Bay, Ви знайдете університетське містечко, який цінує образотворче мистецтво і продуктивність. Наші викладачі, які займаються підготовки студентів до професійної кар'єри в студії мистецтва, фотографії, графічний дизайн, мистецтво управління, історії мистецтва, художньої освіти, музики, музичної освіти та театру і танцю. Студенти виконують і виставляти свої роботи в першокласних об'єктів, включаючи хваліть Вайднер Центр виконавських видів мистецтва і шанованою Лоутон галереї, а також в невеликих приміщеннях і студій.

Розташування

Грін-Бей

Address
University of Wisconsin-Green Bay
2420 Nicolet Dr

WI 54311 Грін-Бей, Вісконсін, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

BBA
BSc
Bachelor