Прочитайте офіційний опис

В Union University перетворюйтеся

Навчіться через суворих науковців. Процвітайте в громаді, орієнтованій на Христа. Успіху в житті та кар’єрі.

В Union University перетворюйтеся.

Здійснюйте свої мрії разом зі студентами з різних країн та в усьому світі. Навчайтеся на викладачах, які приносять найкраще в академічній підготовці та християнській стипендії.

Union пропонує понад 100 програм навчання у своєму головному кампусі в Джексоні, штат Теннессі, США, на додаток до декількох випускників та програм навчання дорослих, багато з яких можна виконати повністю в Інтернеті.

Наше завдання

Union University надає освіту, орієнтовану на Христа, що сприяє досконалості та розвитку характеру в служінні Церкві та суспільству.

Наші основні цінності

  • Керований майстерністю
  • Христо-центрований
  • Люди, орієнтовані на людину
  • Направлені на майбутнє

Науково-дослідна освіта, орієнтована на Христа

Ми розуміємо, що ви не тільки хочете засвоїти нові вміння та знання, а й бути відмінними та змінити світ. Ми хочемо робити все для Божої слави - будь то наука чи служба. Оскільки Бог піклується про нашу роботу і бере участь у всьому, що ми робимо, ми не будемо задоволені посередністю.

Незалежно від того, яку програму ви вибрали, ви зрозумієте свою роль у цій галузі в контексті біблійної віри. Союз інтегрує науковців вищого рівня з християнською вірою в кожну програму навчання.

Згуртована спільнота

Ми розуміємо, що потреби кожного студента різні, і ми віддані вашим успіхам, духовному, інтелектуальному та фізичному добробуту. У Союзі ми цінуємо одне одного, і це показуємо своїми словами та діями.

Професори та співробітники вас знають по імені та дбають про ваше майбутнє. Вас підтримують послуги охорони здоров’я та консультування та можливості спільного навчання. Проведіть змістовний час з іншими студентами та з викладачами поза межами аудиторії.

Підготовка до кар'єри

У Union ви будете готові до постійного успіху. Випускники Союзу переважають у вищих аспірантурах та кар’єрах у всьому світі. У нас є чудова історія та спадщина, яка сягає майже 200 років, але ми залишаємось зосередженими на майбутньому.

117680_UUataglance.jpg

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BSc

Union University

Якщо ви плануєте домагатися підвищення кваліфікації в галузі охорони здоров’я - щоб стати провізором, лікарем, стоматологом, ветеринаром, фізіотерапевтом чи іншим видом м ... [+]

В Union University перетворюйтеся.

Якщо ви плануєте домагатися підвищення кваліфікації в галузі охорони здоров’я - щоб стати провізором, лікарем, стоматологом, ветеринаром, фізіотерапевтом чи іншим видом медичної професії - вам знадобиться видатна бакалаврська освіта, яка готує вас до суворого навчання та професійної майстерності .

Union University у Джексоні, штат Теннесс, США, має зразковий досвід допомоги студентам, як ви отримуєте першокласну освіту, що призведе до успіху у вашій підвищення кваліфікації та пізніше у вашому професійному житті. Союз має надзвичайну успішність (зазвичай це більше 95% прийняття) у розміщенні кваліфікованих студентів у якісних професійних програмах.... [-]

США Джексон
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Union University