The University of Findlay

Введення

Прочитайте офіційний опис

The University of Findlay - це гнучка перспективна установа, яка постійно шукає шляхів кращого обслуговування студентів та громади. У сучасному світі, що швидко розвивається, Findlay постійно адаптує програми та методи навчання для задоволення потреб нинішніх студентів, які готуються до завтрашньої кар'єри.

Навчання в The University of Findlay пропонується у форматах, що вміщують студентів різного віку та їхні стилі життя. Окрім традиційних занять у будні дні, Findlay пропонує курси вночі, у вихідні та в Інтернеті.The University of Findlay має майже 60 спеціальностей, що ведуть до бакалаврату, і пропонує вісім магістрів, доктор фармакології та доктор фізичної терапії. До незвичних і добре визнаних програм належать кінні дослідження, ветеринарна медицина (оптологія ветеринарії / ветеринарна медицина), технології ядерної медицини, трудотерапія та лікувальна фізкультура, а також управління навколишнім середовищем, безпекою та охороною праці.

Випускні програми включають майстер мистецтв у галузі освіти, майстер мистецтв у викладанні англійської мови як другої мови (TESOL) та двомовну освіту, магістр ділового адміністрування, майстер з атлетичного тренінгу, майстер професійної терапії, майстер асистент лікаря, магістр інформатики в галузі охорони здоров'я та магістр наук у галузі охорони навколишнього середовища, безпеки та гігієни здоров'я, а також доктор фармації та доктор фіз.терапії.

Програми закінчення двох ступенів, що ведуть до бакалавра наук, пропонуються повністю в Інтернеті: управління бізнесом та управління навколишнім середовищем, безпека та здоров'я. MBA, магістр наук з екології, безпеки та охорони здоров'я та магістр мистецтв в освіті, також пропонуються повністю в Інтернеті, крім занять, що проводяться на території кампусу.


Майже 3700 студентів навчаються в Фіндлі, з більш ніж 2700 бакалаврів та майже 1000 аспірантів. Приблизно 1300 студентів живуть у студентському містечку в корпусі університету.

Приблизно 340 факультетів денної та заочної форми навчання навчають регулярних і онлайнових класів, а співвідношення студента до факультету складає 15: 1.

The University of Findlay займає понад 388 гектарів, включаючи його основний кампус площею 73 десятини та шість об'єктів поза кампусом. Щоб отримати повний перелік об'єктів університету, натисніть тут.

Можливості для навчання лідерства та міжособистісних навичок поза аудиторією. Студенти можуть брати участь у будь-якому з майже 100 студентських організацій, у тому числі клуби з особливими інтересами, студентські ЗМІ, студентські уряди, виконавські групи, службові клуби, академічні почесні організації, духовні групи життя та грецькі соборності та братства. Клуб спорту та 28 внутрішніх видів спорту підтримують конкурентний дух, який живий на кампусі.

Образотворче мистецтво процвітає на кампусі з різноманітними театральними постановками, виставами мистецтва та концертами вокально-інструментальної музики, які пропонують творчі майданчики та тренінги для студентів, а також служать джерелом культурного збагачення громади.The University of Findlay бере участь у 24 міжколегіальних видах спорту: 10 чоловіків (бейсбол, баскетбол, крос, футбол, гольф, доріжка на відкритому повітрі та в закритому повітрі, футбол, плавання та дайвінг, теніс та боротьба); 12 жіночих (баскетбол, черлідінг, крос, танцювальна команда, гольф, лакрос, софтбол, футбол, плавання та дайвінг, теніс, доріжки на відкритому повітрі та волейбол); і два змішані види спорту, західна та англійська верхова їзда.

The University of Findlay є членом II відділу Національної колегіальної атлетичної асоціації (NCAA) та змагається у міжколегіальній атлетичній конференції Великих озер (GLIAC). Обидві кінні команди є членами Асоціації виступів коней міжбіркових.

The University of Findlay розташований у місті Фіндлі, штат Огайо, маленькому місті, приємному та прогресивному. Компанія Findlay визначила «місто мрії» видавництвом Demographics Daily, і її неодноразово називали однією з 10 кращих «мікрополітичних» областей (малих міст) у США за допомогою журналу Site Selection. Findlay - єдине місто в Огайо, яке тричі поспіль було визнано однією зі 100 найкращих громад для молодих людей, американською організацією Promise Alliance, організацією, заснованою Коліном Пауеллом.

UF акредитована Вищою навчальною комісією та національними акредитованими організаціями з питань спортивної підготовки, охорони навколишнього середовища та захисту навколишнього середовища, технологій ядерної медицини, професійної терапії, аптеки, фізіотерапії, асистента лікаря, соціальної роботи та педагогічної освіти. Програми UF уповноважені Радою регентів штату Огайо.

Розташування

Findlay

The University of Findlay

Address
1000 North Main Street
45840 Findlay, Огайо, США
Телефон
+1 419-434-5507

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія