Universidad Ana G. Méndez Dallas Campus Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Місія та бачення

Далласська область в Університеті Ана Г. Мендеса є продовженням нашої відданості забезпечити доступ до вищої якості освіти для латиноамериканських дорослих студентів.

Ступені коледжу пропонуються в двомовних дослідженнях з методологією, розробленою університетом Ана Г. Мендеса, яка була оригінально адаптованою моделлю, успішно розробленою та впровадженою Університетом Регіс в Денвері, штат Колорадо, лідером у галузі прискореної освіти дорослих.

Ana G. Méndez Dallas University / Online пропонує аспірантури, бакалаври та магістратури 100% в Інтернеті. Усі сорти пропонуються 100% іспанською або англійською мовами. Він входить до університету Ана Г. Мендес, першого приватного вищого навчального закладу в Пуерто-Ріко за незалежною системою даних про післяшкільну освіту (IPEDS), підрозділом Міністерства освіти США.

Зацікавлені можуть завершити весь процес зарахування по телефону та Інтернету.

137771_pexels-photo-4559588.jpeg

Наші принципи

У рамках своєї філософії Університет Ана Г. Мендес дотримується принципу рівних навчальних можливостей для своїх студентів у трьох наших закладах: Університет Ана Г. Мендес (Кароліна), Університет Ана Г. Мендес (Гурабо) та Ана Г. Мендес Університет (Кюпі).

Таким принципом університет отримує, отримує та управляє різноманітними фондами фінансової допомоги у вигляді грантів, навчання в коледжі та кредитів для студентів, які мають фінансові потреби та мають право на отримання. Кошти на допомогу студентам забезпечуються федеральними та державними урядами, установою та за рахунок пожертв приватного сектору.

Наша установа розподіляє ці кошти максимально ефективно, приносячи вигоду студенту з якомога більшою кількістю програм фінансової допомоги, які мають змогу покрити витрати на досягнення його навчальної мети.

Портал фінансової допомоги Університету Ана Г. Мендес надає політику та процедури, які керують нами у розподілі коштів відповідно до діючих правил. Він також дає студентам інструкції щодо звернення за фінансовою допомогою, включаючи, як заповнити безкоштовну заявку на фінансову допомогу студентам (FAFSA), необхідну для доступу до будь-якої федеральної фінансової допомоги. Входять і інші відповідні норми, правила та положення, яких слід знати учням.

Розташування

Даллас

Address
3010 N. Stemmons Fwy.
75247 Даллас, Техас, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: